Komentari na vest

Sarajevo pitalo za Bevisa, brazilski napadač nuđen u zamenu

O

Ok za Bevisa

pre 10 meseci

A za Batheda nisu pitali?
X

XavieRS

pre 10 meseci

@rkg verovatno mislis na Varjacica.. mada mislim da si ga pre povezao sa prezimenom nekoga iz KG :) svakako jeste odande..
F

Fontana9

pre 10 meseci

Odmah sve te polu igrače dajte,sa njima i Slavka celavog i sve one iz uprave sto ni fizičko nisu radili ,a sada su kao stručni za fudbal.Odes na utakmicu i sve crno,počevši od igre pa do igraca,zar u našoj Srbiji i Šumadiji nema dobrih igraca ima ,ali ove barabe se onda ne mogu ugraditi u transver.
R

RSB bot

pre 10 meseci

Posto znas sve i vidis sve, koliko igraca iz Kragujevca igra u Super ligi za proslu sezonu i ovu?
R

Rkg

pre 10 meseci

Trenutno u Superligi Srbije igra 4 igraca rodjenih u Kragujevcu (Milosavljevic TSC, Sremcevic i Samcovic Lucani, i Nikcevic Cukaricki). Mi jesmo veliki grad, al za fudbal izgleda imamo dve leve..
к

кикоман

pre 10 meseci

до јуче испадали из друге лиге, сад испадају из евроквалификација и терају управу као да су реал мадрид...јадан овај народ са таквим менталитетом...
@

@rkg

pre 10 meseci

Ima i desni bek u Lučanima. Stariji igrač blokirao sam za ime.
D

Djolekg

pre 10 meseci

Opaa, Fontana počeo da gleda Radnički! Do juče je pljuvao sve Kragujevčane zbog toga što navijaju za Radnički umesto Šumadije. Tako da, njegovo mišljenje nije merodavno, ne teramo mi nikoga, zahvalni smo Slavku za veliki posao koji je odradio u protekle 2-3 godine. Iščupaće se Radnički, mora. Borbe za opstanak neće biti, na radost svih Kragujevčana i veliku žalost ovih koji nam priželjkuju sunovrat, a takvih se baš nakupilo, smetamo. Biće opet borba za Evropu, kvalitet će isplivati kad-tad
K

K2

pre 10 meseci

Varjačič, bratunga @kikoman I ne teramo upravu, odakle ti to? Dođi na Čika Daču da vidiš, ni jedno ružno skandiranje upravi nije bilo, ni trenerima, ni igračima... Znamo mi gde smo bili.
R

RFC

pre 10 meseci

Bilo ih je u sezoni 2019/20 cak 17 pa ti je tada smetao vetar na stadionu... Drago mi je sto ne prilazis sportskim objektima iznad Velikog parka.
z

zmagole

pre 10 meseci

@fontana Da iole pratis fudbal znao bi da Milosavljevic vec par meseci nije u TSC.