Komentari na vest
Saša Ilić kreće protiv Bugara, tu su još Kluž i Nefči
G
Gosti
pre 1 minute
Puno sreće u novoj sezoni Partizanu,oduševili su me potezom da ne idu u Rusiju,da igraju njihov turnir,BRAVO!
M. K.
pre 5 minuta
Najveci utisak prijateljska sa Lokomotivom, naljutice vam se torcida sto ne igrate sa njima.
C
Ccccce22
pre 42 minute
Igraju prijateljsku sa svojima
g
goksi63
pre oko 1 sat
Partizan ako hoce da igra evropu mora da dobije ove protivnike
J
Jacika123
pre oko 1 sat
ajmo do pobede💪💪💪

Aleksandar3006
pre oko 2 sata
Dovedite tu trojicu igrača koji faleda stignu da se uigraju jer to su svakako momci koji nisu prošle godine igrali nigde. Njima treba par utakmica da uđu u formu i da se upoznaju sa saigračima.
Aleksandar Krezic
pre oko 2 sata
Ако Саса Илић не уради нешто и тргне Партизан мислим да ће следећи корак ићи ка приближавању приватизације.
nenad japundzic
pre oko 2 sata
Malo po malo, sastavice se nekakva ekipa.
B
Bilosta1
pre oko 2 sata
Valjda ce ove pripreme odrade bolje nego prosle.
sxomy
pre oko 2 sata
Sto pre dovesti Že i levog beka, kad ljudi posle da se uigravaju, kad krenu kvalifikacije!? Druga je prica kad igrac prodje kompletne pripreme
alexandar1987
pre oko 2 sata
Da li su Zdjelar i Mitrović i dalje članovi kluba?
J
Ja sam gost
pre oko 2 sata
Zdjelar nije, Mittović jeste
Benny Ben
pre oko 2 sata
Popularni Časa Ilić!!!








