Komentari na vest

Slučaj Adem Avdić: Zvezda teško do prošlogodišnjeg bilansa i 30.000.000 profita

J

Joker Nole

pre 8 dana

Sreća pa imamo Striku, e sad da li je neko preforsirao Avdica, to je pitanje, dečko je imao težu povredu, pa igrao prvu ozbiljnu sezonu i otišao za reprezentaciju i nova teža povreda...

Miki Milikic

pre 8 dana

da se avdić nije povredio, plan bi bio ispunjen

A FAFA

pre 8 dana

Bice Elsnik za 5 Milki,Seol 5,Tiki7,Kostov 15,Duarte 3-4,možda se još neko zalomi....dobacice se do nekih pedestak miliona sa sve UEFA...
C

CZV SCOUT

pre 8 dana

Melk 19god Ceara Brazil Terza evo vam igraca da ga sad uzmete dok mozemo da ga priustimo a ne posle da jurimo “marquinhos-e” kada vec postanu nedostizni za nas.LP!
s

sale01323

pre 8 dana

Zvezda ulaže mnogo, ali prodaje još nema dovoljno
a

aleksss99

pre 8 dana

Jedna povreda promenila je ceo prelazni rok Zvezde
j

jelenal19

pre 8 dana

Pare od Lige šampiona menjaju kompletnu računicu kluba
l

laki100

pre 8 dana

tiknizjana ne smeju prodati pre evropskih kvalifikacija
v

vanjaaa03

pre 8 dana

Kostov sada nosi ogroman teret na svojim leđima.
d

dacika75

pre 8 dana

Prošlogodišnje transfere će teško ponoviti bilo ko uskoro.

Ivan Tokai

pre 8 dana

Avdićeva povreda baš u najgorem trenutku za Zvezdu.
I

Ivan Paracin

pre 8 dana

Interna ocekivanja 30-50 miliona? Odakle bre ta prodaja, to nije realno Na osnovu cega ? To moze da se desi jednom u par godina a ne svake. Bolje kupovati za manje para u nasoj ligi a ne dovoditi neke bezvezne igrace iz inostranstva koje niko nece. Uzimati sto vise igraca iz mladjih generacija pa kako bude. Da u ekipi bude maksimalno 5 stranaca. Vise bi ljudi doslo da gleda nase igrace i da ih podrzi i da im oprosti kad izgube a ne ove pojedine strance koji nisu ni za palilulac Rukovodstvo da manje krade i bice para
m

milos987

pre 9 dana

Bice prodaja sigurno ne brini te se

Uskekruske

pre 9 dana

Sve neke mutnje

FC RED STAR

pre 9 dana

Jaaao koje šteta...A tako smo dobri
p

prodaje?

pre 9 dana

Ne dirajte nista! Ajd da probamo sa veoma jakim rosterom da nesto naoravimo vise u evropi
P

Pedjast3

pre 8 dana

Tako je u pravu si!
d

dovedite dobrog asistenta iz Holandije

pre 9 dana

Mohamed Ihattaren mlad igrac talentovan, vredeo 22miliona, karijera mu je bila u padu ali se oporavio!! bolji od chama!!
M

Mirko12345

pre 9 dana

samo privatizacija spašava
D

Dragi70

pre 9 dana

Ako se igra LE treba jaka prodaja da bi se finansijski zatvorio krug, ako se ide u LŠ onda se ne mora po svaku cijenu prodavati.
R

Realista 35

pre 9 dana

Zvezdi treba 100 miliona godisnje a to ne pokrivaju ovi sitni transferi i Evropa jer Zvezda ne osvaja Ligu šampiona, nego sluzi za nabijanje gol razlike
M

MarkinjoS

pre 9 dana

Glazer, Rodrigao i Radonjić su slobodni igrači. Tiknizjan, Seol, Elšnik, Kostov, Babika, Lučić, Milson i Duarte su pod ugovorom i na njihovim transferima može da se zaradi. Ima tu i drugih igrača koji su na pozajmicama. Što se profita od transfera tiče, sigurno neće biti 30 miliona ali može da bude 20+ miliona što je odlično. Ako se ekipa dobro pojača, poklope se kockice i uđe u LŠ, profit će biti na zavidnom nivou. Fokus mora da bude na ulazak u LŠ jer i u sportskom a i finansijskom smislu pravi ogromnu razliku.
O

Ok

pre 9 dana

Sve ok. Mene samo brinu kombinacije. Erakovic, Enem. Ni jedan ni drugi ne vrede koliko su placeni parama koje jos nisu na racunu kluba. Neko je ovo odigrao za sebe ne za klub.

Golub86

pre 9 dana

vreme ke i da seol i tiknizjan idu
S

StariZvezdas

pre 9 dana

Stvarno mi je zao za Avdica,mislim da je on nas najbolji mladi igrac samo mu treba da se smiri malo ,sve drugo ima...Kostova prodati sto pre (pisem vec meseca ) ne verujem da stvarno neko ce da plati 20m ??? Za mene nije talent da pravi razlika?? Nadam se da gresim
b

bad

pre 9 dana

ali ove foskule nadam se da grešim,vreme će pokazati,živi bili,pametnom dosta....bre da se čovek usere više od raznih baba sera,vidovitih persida i ta njesra....
S

StariZvezdas

pre 9 dana

@bad WTF!!! And who r u!!!
P

Papu Gomez

pre 9 dana

Сваке године иста прича
B

Brige

pre 9 dana

I u vreme kad poceo da pratim Zvezdu i navijam od 1979 nikad me nije tada tek u to vreme da li Zvezda imala profit 50 mil maraka ili minus. Od toga nisam imao ni marku ni dinar. Tako da cudim se koja briga ovih ljudi i komentara kao da nemaju brigu svog mizernog budzeta od plate. Ili mozda imaju % neki. Trece nema.

nenad japundzic

pre 9 dana

Dobra sansa za prodaju.

Marko Zigerige

pre 9 dana

Ulazak u ligu šampiona pokriva sve, zadržati klince i graditi budućnost sa njima.
R

Raša P

pre 9 dana

Nema brige za Zvezdu jer vrednost igrača Zvezde samo raste i nema šanse da propadne kao komšije npr. Omladinska škola je rudnik zlata za Zvezdu. LŠ ili LE obezbeđuju mirno poslovanje. Za iskorak su potrebne sezonske i puniji stadion. Podrška a ne kritike bez osnove.
J

Jka

pre 9 dana

Kakve smo igrace uvalili verujem da vise niko nece da kupuje nista kod nas.Nijedan ali nijedan doslovno za sada nista nije uradio i nema nista od Kostova ta prica 20,30 milki i bice fazon 5 milki i teraj..Magija ce posle da dovede neke bugare;afrikance ili kiprane da nam mazu oci.

Miodrag Serafimoski

pre 9 dana

Kada bi prodali Kostova za jedno 50mil
B

Bilioneri

pre 9 dana

Da je igrao u Engleskoj u npr.Aston Vili ne sumnjam da ne bi bilo i 70mil. Ali kad dolazi iz 23ce lige po jacini sa malo utakmica u reprezentaciji sumnjam da 15mil je max. Mi smo selo ipak globalno.

Nikola Milicevic

pre 9 dana

Zato ne bi bilo iznenadjenje ako ove godine bude teze doci do istog bilansa i velikog profita

sxomy

pre 9 dana

Jedna losa sezona i kula od karata se rusi...
R

Raša P

pre 9 dana

Eh puste želje!

Veljaa13

pre 9 dana

Zato ne bi bilo iznenadjenje ako ove godine bude teze doci do istog bilansa i velikog profita

Natasa27

pre 9 dana

Zvezda je prethodnih godina postavila veoma visoke standarde kada su u pitanju prodaje igraca i zarada od transfera.

Radoman Ninkovic

pre 9 dana

Malo je to,ne bi ih pustio ispod 80 milki

dusann55555

pre 9 dana

Zvezda sigurno nece prodavati nikoga pre kraja kvalifikacija a posle toga u zavisnosti koje takmicenje cemo igrati videcemo ko ce moci da ide a ko ne
N

Navijacc

pre 9 dana

Evo suzu sam pustio zbog cacike kojoj ce vlast doliti koliko god bude zafalilo...
A

Ahahahha

pre 9 dana

Vi imate obraz da ovo napisete? Vi?

Vuk

pre 9 dana

Звездина деца летеће на кеца!

Goran Jovic

pre 9 dana

Bice zanimljivo videti ko ce ostati

Vajta66

pre 9 dana

Zalosno, Zvezda lagano propada
N

Nele0209

pre 9 dana

Koga sve prodaju, biće interesantno videti ko će ostati na kraju.

Urke97

pre 9 dana

utopice ga terza brz sekiracije

pavlee15

pre 9 dana

Bice zanimljivo kad vidimo koga ce sve prodati
b

bbgarko

pre 9 dana

Pa tesko ce i da dodje kad ne znaju sta ce i kojeg igraca
P

Pixy

pre 9 dana

Ozbiljni klubovi zadržavaju kostur najboljih po nekoliko godina, eventualno 1-2 prodaje. Mi svake godine više od pola tima zamenimo.

milkica12

pre 9 dana

Sta rade ne znaju ni oni sta ce ,prodaju bolje da uzmu najgore
1

1981

pre 9 dana

Nemoj terza vise da uzimas na kombinacijama, pa valjda je dosta za 12 god, daj sad posteno da udjemo u ls
V

Volim fucu

pre 9 dana

O cemu bre vi pisete. Avdic pokvario planove Terzi, strasno. Decko se povredio, a to sto Terza planira, onaj gore sedi i smeje se.

Cujo Zarko

pre 9 dana

Bice zanimljivo videti ko ce sve biti prodat
T

Tamara238

pre 9 dana

Nema planiranja kad onaj sve zna.
S

Slava222

pre 9 dana

samo ulazak donosi i vise od toga

Branislav Jovanovic

pre 9 dana

ljudi planiraju a Bog se smeje
8

8888

pre 9 dana

Kako hoćeš da budeš u plusu kad za Princa Ada koji po svim Evropskim sajtovima vredi 2-3 miliona evra,nudiš 6 miliona, uzgred blago rečeno; čovek pojma nema...
m

milos111106

pre 9 dana

bice to dobra prica
P

Perinco

pre 9 dana

Ako cemo slusati Terzu ,,madjiju"od pre neki dan,Zvezda je za predhodnu takmicarsku godinu prihodovala 104 miliona eura!O rashodima(naravno)nije pricao,ali ako uzmemo u obzir da je rekao da je cist profit za proslu godinu bio 10 miliona eura,dolazimo do zakljucka da Zvezdi treba preko 90 miliona godisnje za normalno funkcionisanje!E sad,koliki su dugovi i ko to pokriva,boga pitaj!Partizan je bez drzave mrtav klub nazalost,ali sve se plasim da i u Zvezdu ne ulaze drzavne pare na ovaj ili onaj nacin!

Danillche

pre 9 dana

Ovo što si rekao je osnovno nepoznavanje ekonomije. Evo ti primer. Ako ja zarađujem 5000 evra i dužan sam 20 000, a ti zarađuješ 100 evra i dužan si 1000, ko je zapravo u boljoj situaciji? Takođe, tu je i momenat kratkoročnih i dugoročnih dugovanja. Nije isto kad milion dolazi na naplatu sutra i kad 5 miliona dolazi kroz 10 godina. Zvezda konstantno podiže vrednost i imovine, i ugleda i kadra, dakle Zvezda vredi više, više zarađuje, više i duguje. Partizan sa druge strane, samo duguje. Njihova najveća greška se ogleda u tome što kada su mogli, nisu ulagali pametno. Pa i zaduživali se, pametno.
P

Perinco

pre 9 dana

Danillche@procitaj ponovo naslov teksta,verujem da ces razumeti sta sam hteo da kazem!
M

Marko206

pre 9 dana

Zvazda se igra i ostace bez zarade, ali imace stabilan i uigran tim za sezonu.

ЗоранАГТ+

pre 9 dana

Улазак у Лигу шампиона ће донети тих 30 м€.
N

Nessaj

pre 9 dana

Da, samo što tih 30m ode u nečiji džep umesto da se unapredi klub

Pedja19

pre 9 dana

Sve ista mantra, sve ista prica godinama. Prodaju se mlade nade, ako su uopste nade, a kupuju se neki kvazi igraci.
П

Па...

pre 9 dana

...значи требало би да се продају стари играчи без перспективе, а да се од тих пара доводе добри играчи 😂😂😂 Занимљиво, нико се тога није сетио.
N

Nessaj

pre 9 dana

Па...još uvek nisi odgovorio na one jake argumente na objavi o Terziću, maca pojela jezik?
K

Kostakis

pre 9 dana

Задржи екипу ЗВЕЗДАНЕ па ако уђеш у лигу шампиона имаћеш као да си продао Костова па додај и његову продају и ето. Али,битна ствар,немој да крадеш више,имаш довољно ваљда?
b

bad

pre 9 dana

ovi su mi najdraži,ovi što baš sve znaju,eto i kako napraviti budžet i koliko ko krade i sve to,stoji to drugar da vlada ljubomora i sve to,ali realnost je malo drugačija, recimo isto važi i za tebe ti kao brižni navijač gigantaiz Ljutice Bogdana,realnost je ta da si ustvari breskvica e sad samo pitanje braskva jug ili istok.....
З

З. Терзић

pre 9 dana

Имам довољно, брт, не брини, стижу бомба играчи за мале паре, а ми ћемо наше резерве продати за велике паре 😂😂😂
K

Kostakis

pre 9 dana

Реалност је да волим Звезду и ти ме нећеш овде тестирати на то,а друго не видим да сам ишта лоше рекао овде за клуб ,желим колико и ти успех,а можда чак и више!
T

Tvrdjava

pre 9 dana

Terza magija za oare

wizard 1987

pre 9 dana

polako sa.ovokikim milionima...ako su dve godinw bile dobre...ne mora svaka sledeca....ne moze se proizvesti toliko igraca za prodsju za tolike sume....i posle ovakvih tekstova ako ne dodje 20 miliona onda razocarenje....sto u opste nije relno....nase je ds navijamo i podrzavamo klub...a sad da li ce oni biti 5 10 15 miloona u plusu ili minusu ..to je njihov posao i njihov probkem
b

bad

pre 9 dana

mislim tvoj nik zapamtio,ti si prestavljaš kao navijač institucije odmah tu pored Ajaksa,šta ćeš ovde da mračiš,imamo talenata da svake godine po 3 mlada igrača prodamo,što ne vidim kao tvoj problem...
M

Markokmet

pre 9 dana

Mladi fudbaleri se brzo prodaju steta sto ne ostaju duze u Crvenu Zvezdu da pokazu svoj kvalitet po drugim klobovima vecinom sede na klupu ili idu na pozajmicu
A

Ajmooooo

pre 9 dana

Da probamo mozda ovaj deficit da nadomestimo sa sportskim uspesima!!!Dobij tri utakmice i nerseno i eto ti 7-8 miliona!Udji medju 24 i opet ce da kapne!Ne mora se stalno prodavati i slabiti tim!
m

mr.Š

pre 9 dana

e ako si im rekao,samo ovo burazeru nije igrica,ovo je stvarnost,godine bukvalno odredjuju cenu,ta ponuda koja stigne prihvata se,mora prosto,da ne bi bilo baš kao sa Avdićem i povredom,možemo mi da izmišljamo i da želimo,maštamo to nemože niko da nam oduzme,ali te istina vrati u realnost!!
l

lud ili zbunjen

pre 9 dana

Kupe Enema za 2 mil, covek nije odigrao celu utakmicu. Ulazio, izlazio itd. Statistika vise nego skromna. Gospoda proceni da je njegova vrednost 10 mil. Budi pametan.
K

Kako sta

pre 9 dana

Svakog dana slušam priče i Lazi kako nam država daje što miliona godišnje,pa neka nam daju jednom da ne moramo da prodajemo
G

Gostara

pre 9 dana

Taj film videti neces nikada, jer koliko god da ti drzava da ti ces zaostajati za uredjenim Zapadom. Koliko god je ovde dobro (ako je dobro), tamo ce uvek biti bolje. Zbog toga uvek moras prodavati igrace, jer Zapad uvek trazi mlade, sto mladje to bolje.
E

Elem

pre 9 dana

Lazi??? Ako si tako pametan, izuci racunicu koliko su dobili Zvezda i Partizan od drzave u poslednjih 35 godina, a koliko drugi klubovi u ligi.
p

pafos

pre 9 dana

priprema se teren da opravdaju prodaju Kostova. Nesrece.
b

bad

pre 9 dana

pafos hahahahahaha dobro nije ti nik dinamo kijev ili sabah,larnaka ili možda olesandrija??!da i info za tebe taj pafos je samo za jednu sezonu u lš uzeo više bodova no tvoj paćo za postojanje kluba!!
T

Trancerss

pre 9 dana

Zašto prodavati igrače kada će svejedno da kažu da nam je država dala pare...
N

Nik66

pre 9 dana

Ako nije istina, koga boli ona stvar sta ce ko da kaze...
K

Ko o cemu

pre 9 dana

Briga kako će zvezda , pa kako partizan kupuje igrača od 1.4 miliona a još kupuje Dzaspera a nema nikakve prihode! Što se o tome ne piše?
J

Joksa1986

pre 9 dana

A jos gore od toga Dzasper ne vredi ni pola tih para koje ce Partizan puci za njega, zato ga i prodaju u Partizan 👍
U

Urke17

pre 9 dana

Bas sam se nasekirao kako ce Don Terza i kompanija da se snadju, veliki udarac na njihove dzepove.
b

bad

pre 9 dana

brini se ti kako će dano i milka da oteraju instalaciju u stečaj i zaborav,to ti je bitnije,pošto si navijač partizana,pusti Zvezdu daleko je to za tebe!
E

Ehh

pre 9 dana

"uništio već uigrane automatizme."