Komentari na vest

Šok vest iz Londona: Ćabi Alonso novi trener Čelsija!

beba2217 beba

pre oko 1 mesec

Uuuuu ovj dobr već se dobro ugglvio

Mihailo Pelic

pre oko 1 mesec

ssssssssssssssssssssss
l

laki100

pre oko 1 mesec

Ovo može promeniti igru u Premijer ligi
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

sok vest, ali možda je i dobra odluka
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Nadam se da će doneti dobar fudbal Čelsiju
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Veliki izazov za njega, ali ima potencijal.
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Videćemo kako će se snalaziti na Stamford Bridžu
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Alonso kao trener Čelsija? Baš zanimljivo!

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

“Ovo je pravo iznenađenje, niko ovo nije očekivao

M Nalog

pre oko 1 mesec

odlican trener odlican igrac,trebao ostati u leverkuzenu

cima88

pre oko 1 mesec

Para vrti gde burgija nece

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Добар тренер, са буџетом који има Челзи може да направи резултат

Kevin Punter

pre oko 1 mesec

najveca greska sto je otisao iz leverkuzena

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Kako ono beše peva Bebek...šta je meni ovo trebalo...izgleda Alonso rešio da potpuno potone kao trener.

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Сретно и да остане мало дуже на клупи
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Отерају Абрамовича, због политике и од тада не знају да ли су пошли или су дошли. Није ми жао.
M

Minimax

pre oko 1 mesec

Sledeće sezone redosled na kraju će biti: 1) Liverpool 93 boda 2) Manchester City 91 3) Arsenal 88 4) Manchester United 83. Kao peti u LŠ će ići Chelsea. Oni što misle da je Liverpool propao i odsvirao svoje, pa videćemo. Ne želim biti pametni general posle bitke već otvoreno i unapred ofiram svoje uverenje.

Ilija

pre oko 1 mesec

Realno nisu mogli boljeg trenera da nađu, odličan izbor

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Kako los potez liverpula sto nije doveo cabija

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Čuveno "ko zna zašto je ovo dobro"

patr0_

pre oko 1 mesec

Verujem da ce se dokazati kako valja

kvazimodo

pre oko 1 mesec

Uzmi romana abramovica za pomocnika i eto vas u top 3
M

Marko206

pre oko 1 mesec

Mozda nesto i uspe da napravi iduce godine.

Ivan Selenic

pre oko 1 mesec

nije bas mnogo sokantna vest!?

Milos Kostic

pre oko 1 mesec

Strasan trener,mogli bi biti prvi.

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Biće zanimljivo sledeće sezone....
m

majster

pre oko 1 mesec

Zasto je ovo sok vest, ovo je mozda i dobra stvar
E

Emili89

pre oko 1 mesec

Mislim da ce ovo super da bude za Celzi, dosta je bilo amatera na klupi, sad ce i ekipa bolje da izgleda
m

mmyyaat

pre oko 1 mesec

Au ovo ce bitj fenomen sledece sezone.
M

Maestro

pre oko 1 mesec

Verovatno ce da igra sa ful bekovima,to ce biti Kukurelja i Ris Dzejms,al treba da dovede vrhunskog stopera,mozda i dva takva plus vrhunskog golmana i jednog srednjaka pored Kaiseda,iza Pedra da budu Enzo i Palmer,3-4-2-1.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 1 mesec

Horor. Uprava Liverpula će sahraniti klub. Sledi ono što je imao Mančester posle ser Aleksa i Čelzi posle otimanja kluba od Romana. Ako im nešto nije jasno ne treba da idu dalje od utakmice sa Vilom. Liverpul ovako loše i bezidejno nije izgledao ni pod Brendanom Rodžersom. Dozvoliš da Ćabi ode u raspali Čelzi gde verovatno neće sastaviti sezonu, jer njima ni Bog otac ne može da pomogne a kamoli trener, da bi zadržao prevaru od trenera.

Meda74

pre oko 1 mesec

Ako uspe da složi kockice Čelzi može sledeće godine i do nekog trofeja.
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Nekako baš pravi greške u odabiru klubova poput Poketina.Bolje da je čekao Liverpul.Pitanje je da li će u Čelziju dobiti vreme.Nije ga dobio ninu Realu.

sikm1

pre oko 1 mesec

celzi ozbiljan kandidat za titulu sledece sezone.;D

[email protected]

pre oko 1 mesec

Imaju jak roster, mogu lagano sa njim na klupi da konkurišu za titulu sledeće sezone.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Tako ste govorili da ce real sa njim uzeti bukvalno SVE. Sada gledaj real i to uporedi sa mrtvim celsijem. Sa kim da uzme titulu?? Sa calobahom? Sa Gustom?....ili Kukureljom sa sce Sancesom na golu. Nemojte se dzaba lozit, mada su sorabi najveca paljevina od svih naroda.
M

Mirijevac

pre oko 1 mesec

Imaju vrhunski roster ali za PES
S

Sate33

pre oko 1 mesec

On i treba da pokuša da uradi nešto

Lidijal97

pre oko 1 mesec

Ovo bi moglo biti dobro
N

Nataas99

pre oko 1 mesec

Alonso sa Čelsijem ima da pravi čuda u PL već sledeće sezone
E

Excalibur

pre oko 1 mesec

Mislim da hoće, ali ne tako brzo. Napad na titulu u sezoni 2027/28. Treba mu jedna sezona da sredi ekipu i sve oko nje. Mislim da će sledeće sezone obezbediti LŠ, a i to je dosta u odnosu na ovo sad. Jednom Klopu je trebalo vremena da izvede Liverpul na pravi put.

Veljko Pavlović

pre oko 1 mesec

Mogao bi on nesto da naprsvi tamo,imaju dobre igrace ali im fali kontonuitet,pitanje samo da li ce ga tamo i dobiti

ShoMi_1994

pre oko 1 mesec

Oporaviće i pripremiti Čelzi za sledecu sezonu, bice veoma zanimljiva sledeca sezona u Engleskoj
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Ako bude dobio slobodu moze to biti odlican posao za Celzi. Iskreno voleo sam da se vrati u Liverpool

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Tu mu je kraj karijere.

Ssarita

pre oko 1 mesec

Samo da ga ne otpuste posle 3 meseca posto to ne zaslužuje 2x ds mu se desi zbog loseg okruzenja
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 1 mesec

To će se i desiti. Ne znam ko ga savetuje, agent ili neko drugi, ali ga loše savetuje. Prvo je uzeo najgoru svlačionicu koja postoji u fudbalu, da bi zatim otišao u klub gde pijani milioneri u kofama prosipaju pare a nemaju pojma šta rade. I menjaju trenere brže od čarapa. Alonso nije vatrogasac. Nije taj tip trenera. On je za neko mirno i stabilno okruženje.
T

Tln

pre oko 1 mesec

Bice nogiran za 3 mjeseca.
S

Simicmacan

pre oko 1 mesec

Slavi se u Londonu i Mančesteru ako Slot ostane na klupi Liverpula i sledeće sezone. Sledi im borba za mesto u Ligi Evrope ili Konferencije. Osim ako se ne desi nešto ludo pa se Klop vrati
M

Mara992

pre oko 1 mesec

Ne zeli ga Liverpool zbog Slota jos uvek ok ima ko hoce .

Mismis

pre oko 1 mesec

Ovo je odlicna vest i pravi izbor.
G

Gost233

pre oko 1 mesec

Budala! Mesto da sačeka Liverpul...

Marko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Obostrano, odličan posao
T

Tip

pre oko 1 mesec

Prvi ozbiljan trener u eri ovih sarlatana shvatili su neko zvucno ime ili da prodaju klub.
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Mogao bi on nesto da naprsvi tamo,imaju dobre igrace ali im fali kontonuitet,pitanje samo da li ce ga tamo i dobiti
4

46

pre oko 1 mesec

Moji favoriti su bili Glazner ili Fabregas, nisam uopšte očekivao Alonsa. Treba Čelsiju dobro čišćenje, svega par igrača zaslužuje da bude tu - Enco, Žoao Pedro, Kukurelja, Kaisedo, Estevao, Ris Džejms, Kolvil, Palmer iako je pao u formi, i ajde možda Malo Gusto i Hato odigraju poneku dobru partiju, a pitanje je da li svi oni žele da ostanu. Ostali svi komotno napolje, ama baš ništa nisu pokazali. Posle svih milijardi i miliona uloženih oni izgledaju gore nego ikad. Klupa kratka, krila nema, o odbrani i da ne govorimo. Ajde doći će Quenda iz Sportinga i Kendri Paez, i golman Penders, ali mnooogo rupa ima da se popuni. Nadam se da je Alonso ozbiljno razmislio pre potpisa.
p

plavacc

pre oko 1 mesec

svaki plavac želi seska na klupi.
4

46

pre oko 1 mesec

Hm, svaki plavac želi da se Murinjo vrati kući i da ostane dugo, makar završavali 15-i na tabeli .

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

Oporavice ranjeni celzi Alonso trener pravi za posrnuli celzi!

[email protected]

pre oko 1 mesec

liverpul ne napravio gresku sto ga nije uzeo

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Ma zar njih odabra
P

Peroslav

pre oko 1 mesec

Ovo je pravi poteze pravi čovek u pravom trenutku
g

gost66

pre oko 1 mesec

Da nisu vlasnici koji jesu, pa i da budem umereni optimista. Ovako, u ovim uslovima, sa ovim vlasnicima, igračima...mrka kapa. Sviđa mi se šta je uradio u Leverkuzenu, što je pokušao u u onom egomanijačnom klubu, ali mislim da nema šanse da bilo šta veliko napravi u Čelsiju. Tu ni bog ne može da pomogne, dokle god su ovi paceri vlasnici. U svakom slučaju, podebljaće konto u banci.
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Alonso izgleda voli izazove, ne znam koliko je trenera Čelzi promenio u proteklih 10 godina

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Videćemo šta će Alonso uraditi. Neće igrati Evrokupove sledeće godine , manji broj utakmica. Možda napravi čudo ko u Leverkuzenu

Batina1

pre oko 1 mesec

Ako im on ne pomogne ja ne znam ko će.

Dejan Kondzulovic

pre oko 1 mesec

Sad ce da gazi celzi , odlican trener za njih ... Bice to dobroo

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Svaka čast 👏 Dobar izbor nadam se da će uvesti neke novine 👏
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Uvodi Informer i Blic ženu svaki dan pre treninga.
h

hellokcs2

pre oko 1 mesec

Ne znam da li će on biti ikakve pomoći.

natasicaaaa

pre oko 1 mesec

Vrhunski trener

aleksandra ristic

pre oko 1 mesec

Aj da vidimo sta ce da bude ubuducee
R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Trener kojem se mora verovati, trener koji se mora poštovati. Glavni problem su roster od preko 50 igrača i finansijske začkoljice.
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Kakvo je trenutno stanje ne moze gore!
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Čelziju, trenutno, ne može niko da pomogne.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Trebalo bi ovo da bude dobar potez . Jedino ako posle par losih rezultata ne odpuste , ako bude bio tu na duze staze trebalo bi da se isplati .

Neksaa

pre oko 1 mesec

OTPUSTE BRATE, zapamti OTPUSTE. Ne odpuste, nerealno da nešto osnovno ne znate.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Mnogo talentovana ekipa, dosta povreda i trener su im uništili sezonu.
u

united

pre oko 1 mesec

kao navijan Junajteda ti kazem, ne postoji trener, roster i ambicija koju uprava sa Amerima ne moze da razjebe i ucini beskorisnom

Urke97

pre oko 1 mesec

jedino on da ih povrati inace nista bas su losi
t

tnt 1234

pre oko 1 mesec

Lik hoce u Liverpul ali ovi imaju i dalje trenera. Nije realno da Slot dobije otkaz posle osvojene titiule i jedne lose sezone jer ipak ce igrati LS. Zato, Cavi ide u Celsi. Tamo je mesto slobodno.
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

steta bolje u nas liverpul da je dosao
A

Ako je istina

pre oko 1 mesec

Loša vest za Alonsa
A

Artur2

pre oko 1 mesec

Kroz 2godine ga vidim u frankfurt,leverkuzen ili sosiedad
i

idi begaj

pre oko 1 mesec

A padeže ne vidiš.
D

DDF

pre oko 1 mesec

Celzi sledece sezone nece igrati evropska takmicenja i bice daleko lakse napraviti uspeh u PL(plasman u LŠ),koliko ce imati slobodu dovodjenja i odlaska igraca zavisice i uspeh Celzija...ako bude po starom pisi"propalo"jos na pocetku

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Tesko da nesto moze da uradi
T

Trol

pre oko 1 mesec

Liverpool je upravo pucao sam sebi u noge
x

xive

pre oko 1 mesec

Alonso je ODBIO Liverpul pre dve godine, u medjuvremenu dobio otkaz u Realu i sad dosao u Celsi 😂😂😂 Ne znam bas ko je tu pucao sebi u nogu.
B

Baskijski berberin

pre oko 1 mesec

Otpremnina je jača od ljubavi,nema slađe pare!

Saša Stanivuk

pre oko 1 mesec

Ima da napravi Boom ekipu živi bili pa videli!
B

Brko

pre oko 1 mesec

Sumnjam da ga je Liverpool uopšte kontaktirao, u suprotnom ne bi bilo ovog potpisa. Svejedno, čak i da je imao ponudu Liverpoola na jednoj strani i Chelsea na drugoj, daleko bolji izbor je Chelsea. Obje ekipe su trenutno rasulo, Chelse malo veće jer su izmijenjali hrpu trenera. Ali prednost Chelsea je što sljedeću sezonu nema Lige prvaka. Dakle, imaju vremena da se potpuno posvete Premier ligi i što boljem plasmanu. A ekipa je izuzetno talentovana, zanimljiva za raditi u njoj i uklapati sve to. Nema smjene generacija, nema starosjedioca
P

PsihoBrt

pre oko 1 mesec

On je sebi presudio kraj uspešne karijere onog momenta kad je potpisao da vodi Real Madrid. Posle toga je dolazak u tim kao Čelsi možda i očekivana stvar, sledeće sezone će verovatno bit na klupi Mančestera ili Totenhema...nekog takvog luzera Il slično, pa nakon toga neki klub iz sekunda, i kroz 5 godina eto njega na klupi nekog tima iz grčke Il emirata gde će da zgrce kintu na ime. Prava šteta, delovalo je da će postati novo veliko trenersko ime.
F

Fru

pre oko 1 mesec

Šok vest? Zašto šok vest? Da li vi što pišeta znate šta znači šok?

mladen misic

pre oko 1 mesec

Biće dobar Alonso u Čelziju
b

bokki

pre oko 1 mesec

Svi su ga gledali ka Liverpulu ali je covek izabrao bolji put jer u Celsiju nece izdrzati vise od jedne sezone,dobice lepu lovu i opet moze u Live.
B

Brko

pre oko 1 mesec

Ako dobije novi posao, onda nema love od bivšeg kluba. Lovu dobija dok ne potpiše novi ugovor a nakon što mu prethodni klub prekine ugovor, tj. otpusti ga
S

Stevan Miksaa

pre oko 1 mesec

U Engleskoj i Italiji su drugaciji zakoni o radu. U Italiji kada smene trenera, placaju mu redovnu platu do kraja ugovora ili dok ne potpise ugovor sa drugim klubom. I plus mogu da sprece da potpise za drugi klub, iako je smenjem sa mesta trenera prvog tima. Tako je De Laurentis radio. U Engleskoj dobijas odmah isplatu koja je sledila do kraja ugovora i mozes da potpises odmah za drugi klub.
B

Bisko

pre oko 1 mesec

Mislim da je Murinjo bio pravi izbor, nema boljeg psihologa. Znam da mu je karijera u padu ali dalje mislim da je on vrh trener
R

Rezzapereca

pre oko 1 mesec

Prvo da proda minimum deset igraca, pa tek onda da dovodi

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobar posao za Alonsa

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Ima smisla jedino ako je tražio ozbiljne garancije da se pita oko igračkog kadra bez mešanja ovih koji su do sada vodili užasnu transfer politiku Čelsija.
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

pravi trener, jedva čekamo
I

Info1001

pre oko 1 mesec

Nije sok, ekskluzivno smo pre nedelju dana ovo pre svih objavili!!!
D

Dider Drogba

pre oko 1 mesec

Absolute Cinema!

[email protected]

pre oko 1 mesec

velika greska španca
G

Gigo1

pre oko 1 mesec

Pa dobro. Treba poštovati ovu hrabru odluku. Čovjek je odabrao da li ce biti pukovnik ili pokojnik što se tiče trenerskog posla za ubuduće. Ako uspije napraviti u ovoj haos ekipi neki rezultat sva vrata ce mu biti otvorena u budućnosti. Ako ne onda ce tesko vise do nekog velikog kluba doci.
S

Scaloneta

pre oko 1 mesec

I da ne napravi ništa u Čelziju ne bi mu to niko uzeo kao neki veliki minus, jer jbg to je Čelzi ovakav kakav je poslednjih godina, nijedan trener ne može da se snađe.
G

Gost111

pre oko 1 mesec

Covek je vodio solidnu ekipi prepunu razmazenih zvezda. Prevelik ego u napadi I prosecna sredina terena tako da ja epizodu u Realu ne vidim kao neuspeh. Mislim da ce u Celziji imati vecu slobodu sto SE igrackog kadra tice I da ce napraviti radilice od ekipe kao u Leverkuzenu.
S

Sjmke929292

pre oko 1 mesec

Jel ima neki englez trener u premier ligi ili mozda neki englez u Spaniji? Znamo kkao je moyes prosao u sociedadu
S

Slavenzi

pre oko 1 mesec

Trenutno samo Frenk Lampard na klupi povratnika Koventrija
@

@

pre oko 1 mesec

samo sto je Mojes Skot...Nije se tamo proslavio ni Velsanin Koulman bas kao ni Geri Nevil u Valensiji
C

CrniBG

pre oko 1 mesec

Baš čudno da najbolji raspolozivi trener na tržištu završi u najboljem klubu bez trenera trenutno. Ko bi rekao?

Magistar

pre oko 1 mesec

tu se radi o bivsem igracu Liverpula koji preuzima celzi, nije to samo relacija trener-posao
A

Ambrozini

pre oko 1 mesec

Kaže tekst da digne posrnulog londonskog giganta? Gigant pre 15/20 godina nije imao dva trofeja u vitrinama nema ko ga nije pobedjivao... Kratka epizoda kao igračka u u rukama milijardera, instant navijači kako došli tako i otišli već nabijaju za siti ili psg.
m

mire09

pre oko 1 mesec

Bolje ćuti kad nemas pojma.Čelzi jeste veliki klub
B

Bisko

pre oko 1 mesec

Evo ja da ti kažem da navijam za Čelzi i pre nego je premijer liga postojala, bio klinac 6-7 god video plavi dres Čelzija i počeo navijati za njih. Lep dres, lepo ime nisam ni znao koji su na tabeli i ko igra tamo... Nisu svi instant navijači kako ti pričaš... Ali opet kad bi Čelzi igrao protiv Voše navijao bi za naše. Tu prozivaš a vrlo moguće da navijaš BG parazite, zato što ti ćale a njemu njegov ćale isprao mozak, a živiš u Malom Mokrom Lugu Il slično.
B

BluesCfC

pre oko 1 mesec

Here we go! Fenomenalan posao, Celsi ovim lagano jedan od favorita za sve trofeje! Ispred nosa Luzerpulu haha!

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Ливерпул гледа и не верује
M

Mladic

pre oko 1 mesec

Ja sam mislio ovaj ozbiljan čovek ( trener ) ….a on se pogubio kao “mače u kučine”

Magistar

pre oko 1 mesec

da bog da da se ti tako izgubiš ništa ti ne bi falilo…
M

Mladic

pre oko 1 mesec

@Magistar Mislio sam sokole na to da je on Liverpulov čovek i da se čekao dan kad će njih preuzmeti,a on u Čelzi….nije valjda i njemu zapelo za lovu kao meni :)
s

stankelitza

pre oko 1 mesec

Bask? .
B

BicuSlobodan

pre oko 1 mesec

A Liverpul čeka da Slotu svane.
G

Gostinjo

pre oko 1 mesec

Konacno dobar potez uprava Celzija, samo da mu daju prostora za rad i da mu se ne mesaju previse...ne moze preko noci sve...Liverpul pogresio sto nije uzeo Alonsa umesto Slota za kojeg se vidi da nije dobro resenje...
B

Boelhi & Uprava Chelsea

pre oko 1 mesec

Hvala na podršci, nepoznati liče sa Mozzarta. Otvorio si nam oči i od sada ćemo puštati trenere da rade svoj posao i nećemo im se više mešati. Ne znamo šta bi bez tvog saveta! Osećaj se pozvanim na neku utakmicu Chelsea. Best regards
G

Gostinjo

pre oko 1 mesec

Za malo, pa da si duhovit...naravno da se nisam obracao njima, nego posto je sportski sajt normalno da svi komentarisemo sta mislimo...doduse, neki ocigledno nemaju kapaciteta to da shvate...
u

uefamafia

pre oko 1 mesec

Pa da nema svih ljudi koji komentarišu, prate i gledaju fudbal, taj sport ne bi ni bio ovo što jeste. Ovde se može pročitati gomila npc komentara, ali ti si jedan od boljih.
G

Gostinjo

pre oko 1 mesec

Tacno tako..Komentarisem zato sto volim sport, mnogo pratim posebno fudbal, ne zbog fribeta kao vecina u poslednje vreme...zahvaljujem...Takodje volim da procitam i misljenja drugih oko sporta..

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

Biće zanimljivo. Sa njim mogu ,,rasti " ali samo pod uslovom da NE RADE ONO ŠTO RADE VEĆ DOBRIH 6,7 god 🙂‍↔️ Kupovina po svaku cenu raznih talenata, koji posle sezone ili dve odu dalje, i onda shvatiš da ne postoji sistem, niti neka valjana organizacija. Inače, Čelzi je poslednjih desetak godina uzeo poprilično trofeja, koliko god da nama deluju pogubljeni, raspalo. Liga Šampiona, Svetsko Klubsko Prvenstvo, Liga Konferencije, Liga Evropa... Nije baš da NEMAJU ništa.
A

Alo alo

pre oko 1 mesec

Zakopao trenersku karijeru za sva vremena!
v

vare

pre oko 1 mesec

pravi tim za njega.ima puno talenta u timu.lepo će ih biti gledati pod Ćabijem.odličan potez i Čelzija i Ćabija

runi991

pre oko 1 mesec

Auu kakva bomba!
j

jokicCCvv.

pre oko 1 mesec

Celsiju ni Isus ne pomaze.
N

NR

pre oko 1 mesec

Nemoj Radovaneee

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Konacno izabrali ozbiljnog trenera

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Bravooo! Stalno sam pisao ovde Alonso ali pošto on neće prihvatiti(zbog toga što bi na leto hteo Liverpul da ga dovede) onda Iraola kad ipak Alpnso prihvati. Nek je sa srećom i da nas vrati na puteve stare slave. Go BLUES!
B

Bale89

pre oko 1 mesec

Kako je samo ispalio Liverpul njihova legenda. Nadamo se ubuduće i nasa legenda
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

Ako neko može da ih podigne Ćabi je taj
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Opaaa.... Idemooo
@

@

pre oko 1 mesec

Gde idemo to????
@

@

pre oko 1 mesec

Gde idemo to????
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

pa sa razlogom se menja, nije sad da im ne treba, ocigledno..
P

Peki30

pre oko 1 mesec

Konačno 1 dobra odluka uprave! Pametan je lik, bio je vrhunski veznjak i celsiju bas treba igrač na sredini ko on što je bio. Nek nadje 1 takvog, i dogodine bar 3 mesto. Navijao sam za Iraolu,al ovo je verovatno još bolja opcija, samo mu treba podršku maksimalnu, vanserijski inteligentan bio ko igrač, celsiju bas treba takav na sredini mozak
D

Drobilica kicme

pre oko 1 mesec

sta je ovde šok,ti nazovi novinaru,šok je sto ti radis kao novinar.

Bojsa2

pre oko 1 mesec

Hahahahhahahaha...iz greske u gresku. Neka,nek ce Alonso uci,pa kad sazri,eto ga u Liverpulu. Sve sami polutrener zato ima je ovako. Mareska,Roseneiro,Alonso... Sledeca sezona jos gora. Enzo u Real,Pedro u Barsu. Odbrana,hm...pa gu se ne zna ko je gori. Smesan potez. Cuj,Alonso....hahahahahhahahahaha

Jude Bellingham

pre oko 1 mesec

Nadam se da će ga igrači slušati 😂
S

Ss4

pre oko 1 mesec

Kakav kiks Alonsa, pa Celsi je i dok je Amramovic bio a tek sad da ne pricamo masinza za mljevenje trenera. Tu se dovode treneri i igraci svake pola godine, mislim oparice se za 6 do 12 mjeseci max, ali ocekivao sam sto se tice Engleske da ce sacekati Liverpul, jer to bi ga cekalo max so nove godine Slot nece biti vise tu. Ovako bice samo usputna stanica koja ce trajati 10-20-30 max utakmica.

voja321

pre oko 1 mesec

Velika greska Liverpula ako ostave Slots a Cabija daju Celsiju i onda u decembru ce traziti zamenu za Slots koje nece biti
S

Serafim992

pre oko 1 mesec

Kakav bre "šok", o ovome se priča danima...

milannba

pre oko 1 mesec

Dobar trener,nadam se boljitku
L

Lusiliu

pre oko 1 mesec

Raspad se nastavlja,ako i treba...cudi me da je pristao mogao je da odmara sa realovom ne malom platom.
F

FT

pre oko 1 mesec

Dobar izbor za trenera, samo nek mu Ameri daju odrešene ruke da samostalno napravi tim
B

Bale89

pre oko 1 mesec

Sad samo ocistiti pola ekipe i dovesti mu igrace koje hoce i pustiti coveka da proba nesto da napravi
D

DrogbaHeadhunter

pre oko 1 mesec

Normalno Celzi pre Liverpula, zna se ko je veci klub. COYB!
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Zadržaće se max godinu dana

LjuboS89

pre oko 1 mesec

Kako bi rekao Majkl Skot " Noooo, GOOOOD Noooo!!!" 🤪
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

pa lepa ves, svakom treba neki novi pocetak

Dacha90

pre oko 1 mesec

nema od toga ništa
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Све најбоље, ал мсм да се зезнуо само тако... Тамо сви мешају у рад менаџера, али да видимо
L

LuloLulo

pre oko 1 mesec

Posle Leverkuzena je mogao u Bajern gdje bi dominirao ligom godinama ili u Liverpul gdje je imao sklopljen tim, s kojim se Slot prosetao ligom, a on izabere Real pa Celzi, u najmanju ruku cudni izbori , uzimajuci u obzir kako je kao igrac bio smiren, pametan i promisljen
C

CFCCFCFCFC

pre oko 1 mesec

JEL OVO OPET MARKO PISAO HAHHAHAHAHAHAHAHAHA

Zeljko Pavlovic

pre oko 1 mesec

Zanimljiva odluka..
R

Ru99

pre oko 1 mesec

Njih ne moze spasiti niko. Danas su bili ocajni za gledanje