Komentari na vest
Srbin nakon četiri gola dobio pohvale, izvinjenje i kritike: Zašto uvek ne igraš ovako?
Tomas Edison
pre 2 meseca
Ja ne mogu da verujem
Tomas Edison
pre 2 meseca
Zivi
Tomas Edison
pre 2 meseca
Haos
Aleksandar Ranisavljevic
pre 2 meseca
Svaka čast. Nije lako dati 4 gola pogotovo ne u Nemačkoj iako je druga liga
Gde Smo
pre 2 meseca
Dodji u Partizan
Ranijeri
pre 2 meseca
jako kvalitetan igrac Bilbija
Igrač koji je potreban reprezentaciji, takvo krilo nemamo.
Biljana69
pre 2 meseca
i ja mislim da ce bas slabo igrati za prvi tim?
ma da ko zna
Ikebana
pre 2 meseca
Dobar igrac ako udju u prvu ligu mislim da ce eksplodirati
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Pozicije krila su nam deficitarne mora dečko da dobije poziv u jun da se isproba za Američku turneju.
S
Saguenay
pre 2 meseca
Od toliko prica o skautiranju nasih momaka u dijaspori, za sada ni jedan jedini nije dosao. Ne skautiraju se petlici da igraju za U15, nego ovakvi vec oformljeni igraci poput Bilbije koji mogu direktno da uskoce u prvi tim. Od ovih 14 godisnjaka sto se pojavljuju po vestima nema leba.
r
raspucin11
pre 3 meseca
Uvek je lepo cuti da neko nas igra sa uspehom ali steta sto ne igra za reprezentaciju.
P
Pop Igi
pre 3 meseca
bilo bi dobro kad bi covek konstanto tako igrao a ne jednom u sto godina
bembem dada
pre 3 meseca
ništa od nastupa za reprezentaciju
B
Bilosta1
pre 3 meseca
Dobra ideja. Daj svaku 4 komada i bicemo zadovoljni :)
M Nalog
pre 3 meseca
Treba za srbiju da igra
M Naĺog
pre 3 meseca
Sto ne igra za Srbiju
djole.
pre 3 meseca
On je Srbin kao što sam ja Nemac.
To su sve deca gastabajtera koja su tamo negde rodjena,i tamo gde si rodjen,gde si odrastao,skolovao,prve ljubavi,prijateljstva to si.
Imam ja bracu i sestre u Francuskoj,Australiji,Nemackoj svi su tamo rodjeni,vecina je osnovala i porodice i od Srbije imaju samo imena.
Ono si na kom jeziku razmišljaš u sebi.
D
DDF
pre 2 meseca
Potpuno u pravu,samo za tipicnog srbina ko ne izabere Srbiju je"izdajica"
Z
Zarezac
pre 3 meseca
uvek imaju da nalaze mane nama ali srpski inat je cudo
R
Riki97
pre 3 meseca
Odlicna sredina za njegov napredak i transfer za 2 sezone u neku od liga 5
butler
pre 3 meseca
kakav srbin igra za nemacku
M
Majator1-0
pre 3 meseca
Kako medije tj. javnost zna da napravi pritisak, to niko ne zna. Tako kje i bilo sa Pavkovom kad je briljirao u Zvezdi, ili sa Hugo Vijerom, da je potpuno zasluzio poziv u repki Portugala.. skoro svaka objava se njih dotakla. Tako i ovaj put. Jeste da je senzacija da je dao 4 gola, jeste da je sa takvom statistikom zalauzio poziv, ALI ostavite trenera i strucni stab da odlucuju!
Lepaleka123
pre 3 meseca
Srbin normalno da moraju da nadju manu








