Komentari na vest

Stanićev prvenac da se lakše diše (VIDEO)

ZIVAND

pre 18 dana

Razređen vazduh a i razređena odbrana.... Nije loše 3 gola dali oni, 3 gola dali naši. Stanić zaslužuje pozive za naredne utakmice.
u

user7474

pre 19 dana

svaka cast mali samo gazi napred bice bolje!

Brutal92

pre 19 dana

Свака част доктори наши, сјајна игра, јес да изгубисмо 5:1 али борили смо се као кишне глисте нема шта
p

petrovicgoran22

pre 19 dana

bravo i na kraju rezultat 5:1 HAHAHAHHAHA

Vukelic David

pre 19 dana

i na kraju smo izgubili 5 :1,strasno,bruka

Valentina Kolar

pre 19 dana

Šta su svi odmah zaplenili, kao da smo najgori Španija protiv Iraka jedva 1:1 Francuska protiv Obale Slonovače izgubili 1:2

Nenad_999

pre 19 dana

Nije sve tako crno bar smo lepo ispali
M

Mirko12345

pre 19 dana

da smo dali 2 oni bi nam 10

milosbosut

pre 19 dana

Mi dali prvi gol pa i naljutili ahah
P

Predikat

pre 19 dana

bas se lakse dise ali bas samo petarda nista specijalno

Ivan Andrejic

pre 19 dana

Bolje da nismo dali prvi gol samo smo ih naljutili
b

bbgarko

pre 19 dana

Uzasno su igrali ,ali valjda ce nekad nesto da dobiju

Uskekruske

pre 19 dana

Dobar igrac srecno
N

Nenad Petrovic

pre 19 dana

.. Pa red je i bio....

bet366.dx.am

pre 19 dana

Dobar gol. Nema Stanić sa kim da igra.

Sijanda Ksulu

pre 19 dana

Ovaj mali ce da bude strasan jgrac

Meda74

pre 19 dana

Ako ništa bar se trude i ovim momcima treba zahvaliti što su se odazvali. pozivu a naše umišljene zvezde ne treba više i zvati u reprezentaciju.
P

Pep

pre 19 dana

Zašto je Bukinac poslušao Simića da vrati u nazad loptu to nikada nije dobro u fudbalu ali šta uradi Stanković da izleti sa gola. Totalno smo pogubljeni 1 šut smo imali nemamo mi više talentovane igrače. Dno dna
T

Trebinje

pre 19 dana

Ali tu je Stralo nesta erak da zaustavi to disanje. Uvek komedija sa delijama iz parka.
T

Trebinje

pre 19 dana

Ali tu je Stralo nesta erak da zaustavi to disanje. Uvek komedija sa delijama iz parka.
c

cv

pre 19 dana

slučajno smo dali taj gol jer su se sudarili 2 igrača meksika ali ovako generalno gledano to nam je bio jedini šut na utakmici previše defanzivno i treba da nas napune