Komentari na vest
Stanićev prvenac da se lakše diše (VIDEO)
ZIVAND
pre 18 dana
Razređen vazduh a i razređena odbrana.... Nije loše 3 gola dali oni, 3 gola dali naši. Stanić zaslužuje pozive za naredne utakmice.
u
user7474
pre 19 dana
svaka cast mali samo gazi napred bice bolje!
Brutal92
pre 19 dana
Свака част доктори наши, сјајна игра, јес да изгубисмо 5:1 али борили смо се као кишне глисте нема шта
p
petrovicgoran22
pre 19 dana
bravo i na kraju rezultat 5:1 HAHAHAHHAHA

Vukelic David
pre 19 dana
i na kraju smo izgubili 5 :1,strasno,bruka
Valentina Kolar
pre 19 dana
Šta su svi odmah zaplenili, kao da smo najgori
Španija protiv Iraka jedva 1:1
Francuska protiv Obale Slonovače
izgubili 1:2
Nenad_999
pre 19 dana
Nije sve tako crno bar smo lepo ispali
M
Mirko12345
pre 19 dana
da smo dali 2 oni bi nam 10

milosbosut
pre 19 dana
Mi dali prvi gol pa i naljutili ahah
P
Predikat
pre 19 dana
bas se lakse dise ali bas samo petarda nista specijalno
Ivan Andrejic
pre 19 dana
Bolje da nismo dali prvi gol samo smo ih naljutili
b
bbgarko
pre 19 dana
Uzasno su igrali ,ali valjda ce nekad nesto da dobiju
Uskekruske
pre 19 dana
Dobar igrac srecno
N
Nenad Petrovic
pre 19 dana
.. Pa red je i bio....
bet366.dx.am
pre 19 dana
Dobar gol. Nema Stanić sa kim da igra.
Sijanda Ksulu
pre 19 dana
Ovaj mali ce da bude strasan jgrac

Meda74
pre 19 dana
Ako ništa bar se trude i ovim momcima treba zahvaliti što su se odazvali. pozivu a naše umišljene zvezde ne treba više i zvati u reprezentaciju.
P
Pep
pre 19 dana
Zašto je Bukinac poslušao Simića da vrati u nazad loptu to nikada nije dobro u fudbalu ali šta uradi Stanković da izleti sa gola. Totalno smo pogubljeni 1 šut smo imali nemamo mi više talentovane igrače. Dno dna
T
Trebinje
pre 19 dana
Ali tu je Stralo nesta erak da zaustavi to disanje. Uvek komedija sa delijama iz parka.
T
Trebinje
pre 19 dana
Ali tu je Stralo nesta erak da zaustavi to disanje. Uvek komedija sa delijama iz parka.
c
cv
pre 19 dana
slučajno smo dali taj gol jer su se sudarili 2 igrača meksika ali ovako generalno gledano to nam je bio jedini šut na utakmici previše defanzivno i treba da nas napune



.jpg.webp)




.jpg.webp)