Komentari na vest

Tandem iz Zvezde menja Kostova i Bačanina

KuukYY

pre oko 22 sata

buduci splavarosi
Š

Šiljokuran

pre oko 23 sata

Dok je jedan čovek u fudbalu ,mi ćemo da idemo ka dnu!
@

@vzz

pre oko 24 sata

Vzz sa svojih 1000 nikova na aparatima
R

Rastko432

pre oko 24 sata

Ako ste vi iz FSS normalni …Prvo ovi momci nisu neki kvalitet, drugo Zvezda vam stopira igraca vi opet igrace iz Zvezde. UZAS !!!
!

!!!

pre 1 dan

Ova mržnja grobarska prema mladim igračima je cista bolest
G

Gosttt

pre oko 24 sata

Navijati za Partizan nije stvar navijackog opredeljenja, to je dijagnoza. Kako vreme prolazi, sve sam sigurniji u to. U stanju su da posalju 1000 komentara, samo da opljuju klince koje nisu ni videli kako igraju. Njima je samo bitno da su to Zvezdini klinci, i samo pljuj. Ljudi puni mrznje, neverovatno nesto.
M

Maler

pre oko 20 sati

Terzina CZ je slika i prilika stanja u drzavi i nasem drustvu..zlo epskih razmera
M

Momora

pre 1 dan

Nemoguce da nije zvao Zecevica-John,pogotovo sad kada je otpalo par igraca.I posle se cudimo sto nase gore listovi biraju druge reprezentacije.
K

Ko ce ga znati

pre oko 24 sata

Mozda ima veze sa time sto su otpali odbrambeni igraci, a on to nije.

jovan1111

pre 1 dan

tesko ce nesto napraviti sa ovim sastavon
F

Fanste933

pre 1 dan

da li ce tsko biti ili ne hmm

Alek

pre 1 dan

Steta za ovako talentovanu generaciju da nismo kompletni ali idemo jako !
x

xox1312

pre 1 dan

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku njjk
A

Amann

pre 1 dan

Dosadni ste vise botovi
N

Natalii29

pre 1 dan

bilo je previse natrpana prica
S

Samo pravda

pre 1 dan

E moj Gordane Petricu,muko moja pa jeli moguce da ti drugi odredjuju ko ce igrati za mlad reprezentaciju?Zasto bas ta dvojica,zasto bas iz zla?
K

Ko ce ga znati

pre oko 24 sata

Zato sto je Zvezda prva u ligi, a Partizan je ipak jedva uspeo da izbegne borbu za opstanak ove sezone

Slavko Filipovic

pre 1 dan

Bice dobro ako osvojimo 1 bod
J

Jelenko P

pre 1 dan

Terzić mu poslao dva svoja igrača.
S

Sedlar92

pre 1 dan

Uzas da glavni igraci ne igraju.
d

d. g.

pre 1 dan

Kako klub može da zabrani učešće igrača na zvanično takmičenje?
D

DZP

pre 1 dan

Tako sto se takmicenje zvanicno ne nalazi u fifa kalendaru...
t

tisikaomadjija

pre 1 dan

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
B

Bolesnoo

pre 1 dan

Vi niste normalni
D

Djape45||

pre 1 dan

Plačete kad igraju iz Zvezde, plačete kad ne igraju iz Zvezde. Ni Bog vama ne bi ugodio, mada vi i Bog nikako u istu rečenicu.

rusbre

pre 1 dan

iskasapljeni smo ali i dalje ima nade
j

jacz

pre 1 dan

Sta je sa Luisom Zecevicem? Zasto ga ne spominjete, a bio je standardan u kvalifikacijama.
D

Daj faul

pre 1 dan

S obzirom kako je izgledao u Portugaliji i bolje da nije na spisku… uzas
j

jacz

pre 1 dan

Svakako, to se tako ne radi. Igrao je standardno, zajedno sa svojim saigracima je izborio ovo EP, zasluzio je da se nadje na spisku, pogotovo sto je isti znatno okrnjen.
D

Daj faul

pre 1 dan

Igrao je samo u Portugaliji… pre toga u Hrvatskoj nije igrao, u tom prvom krugu.. za nekoga ko igra za Arsenal i o kome se prica kao buducem prvotimcu, premalo od njega
A

Alo bre

pre 1 dan

Koji je zvanični razlog zašto nema Luisa Zečevića ?!

Mihajlo_24

pre 1 dan

Odlični igrači treba im se pružiti šansa!

Acaredstar1

pre 1 dan

tako tako samo tqko nastavite od mladih nam sve zavisi a ne od arnautovica i ostale kompanije
I

Ilic Pavle

pre 1 dan

Da li ima jos nesto na Terzinoj tezgi?

Scaloneta

pre 1 dan

Ne valja kad igraju, ne valja kad ne igraju..