Komentari na vest
Tandem iz Zvezde menja Kostova i Bačanina
KuukYY
pre oko 22 sata
buduci splavarosi
Š
Šiljokuran
pre oko 23 sata
Dok je jedan čovek u fudbalu ,mi ćemo da idemo ka dnu!
@
@vzz
pre oko 24 sata
Vzz sa svojih 1000 nikova na aparatima
R
Rastko432
pre oko 24 sata
Ako ste vi iz FSS normalni …Prvo ovi momci nisu neki kvalitet, drugo Zvezda vam stopira igraca vi opet igrace iz Zvezde. UZAS !!!
!
!!!
pre 1 dan
Ova mržnja grobarska prema mladim igračima je cista bolest
G
Gosttt
pre oko 24 sata
Navijati za Partizan nije stvar navijackog opredeljenja, to je dijagnoza. Kako vreme prolazi, sve sam sigurniji u to. U stanju su da posalju 1000 komentara, samo da opljuju klince koje nisu ni videli kako igraju. Njima je samo bitno da su to Zvezdini klinci, i samo pljuj. Ljudi puni mrznje, neverovatno nesto.
M
Maler
pre oko 20 sati
Terzina CZ je slika i prilika stanja u drzavi i nasem drustvu..zlo epskih razmera
M
Momora
pre 1 dan
Nemoguce da nije zvao Zecevica-John,pogotovo sad kada je otpalo par igraca.I posle se cudimo sto nase gore listovi biraju druge reprezentacije.
K
Ko ce ga znati
pre oko 24 sata
Mozda ima veze sa time sto su otpali odbrambeni igraci, a on to nije.
jovan1111
pre 1 dan
tesko ce nesto napraviti sa ovim sastavon
F
Fanste933
pre 1 dan
da li ce tsko biti ili ne hmm
Alek
pre 1 dan
Steta za ovako talentovanu generaciju da nismo kompletni ali idemo jako !
x
xox1312
pre 1 dan
Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
njjk
A
Amann
pre 1 dan
Dosadni ste vise botovi
N
Natalii29
pre 1 dan
bilo je previse natrpana prica
S
Samo pravda
pre 1 dan
E moj Gordane Petricu,muko moja pa jeli moguce da ti drugi odredjuju ko ce igrati za mlad reprezentaciju?Zasto bas ta dvojica,zasto bas iz zla?
K
Ko ce ga znati
pre oko 24 sata
Zato sto je Zvezda prva u ligi, a Partizan je ipak jedva uspeo da izbegne borbu za opstanak ove sezone
Slavko Filipovic
pre 1 dan
Bice dobro ako osvojimo 1 bod
J
Jelenko P
pre 1 dan
Terzić mu poslao dva svoja igrača.
S
Sedlar92
pre 1 dan
Uzas da glavni igraci ne igraju.
d
d. g.
pre 1 dan
Kako klub može da zabrani učešće igrača na zvanično takmičenje?
D
DZP
pre 1 dan
Tako sto se takmicenje zvanicno ne nalazi u fifa kalendaru...
t
tisikaomadjija
pre 1 dan
Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
B
Bolesnoo
pre 1 dan
Vi niste normalni
D
Djape45||
pre 1 dan
Plačete kad igraju iz Zvezde, plačete kad ne igraju iz Zvezde. Ni Bog vama ne bi ugodio, mada vi i Bog nikako u istu rečenicu.
rusbre
pre 1 dan
iskasapljeni smo ali i dalje ima nade
j
jacz
pre 1 dan
Sta je sa Luisom Zecevicem?
Zasto ga ne spominjete, a bio je standardan u kvalifikacijama.
D
Daj faul
pre 1 dan
S obzirom kako je izgledao u Portugaliji i bolje da nije na spisku… uzas
j
jacz
pre 1 dan
Svakako, to se tako ne radi. Igrao je standardno, zajedno sa svojim saigracima je izborio ovo EP, zasluzio je da se nadje na spisku, pogotovo sto je isti znatno okrnjen.
D
Daj faul
pre 1 dan
Igrao je samo u Portugaliji… pre toga u Hrvatskoj nije igrao, u tom prvom krugu.. za nekoga ko igra za Arsenal i o kome se prica kao buducem prvotimcu, premalo od njega
A
Alo bre
pre 1 dan
Koji je zvanični razlog zašto nema Luisa Zečevića ?!
Mihajlo_24
pre 1 dan
Odlični igrači treba im se pružiti šansa!
Acaredstar1
pre 1 dan
tako tako samo tqko nastavite od mladih nam sve zavisi a ne od arnautovica i ostale kompanije
I
Ilic Pavle
pre 1 dan
Da li ima jos nesto na Terzinoj tezgi?
Scaloneta
pre 1 dan
Ne valja kad igraju, ne valja kad ne igraju..








