Komentari na vest

Već viđeno: Dođoh, osvojih i, posle dve sezone, odoh - Napoli ozvaničio rastanak sa Konteom

cima88

pre oko 1 mesec

svakom slučaju, Konte je sada slobodan

Alek

pre oko 1 mesec

I drugo mesto je ok, ali Kivu i Kolarov uzese titulu...koliko god jak Tim imao inter skroz neocekivano
N

NR

pre oko 1 mesec

Steta....,.,.,.,.,.

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Ocekivano, nista novo za njega, bazdaren je na 2 sezone, sada verovatno drugi mandat kao selektor Italije, do duse u prvom je bio jako dobar, ali kao klupski trener, u prvoj sezoni 80% donosi titulu u drugoj obicno raspad, jedino gde je duze potrajao je Juventus i to zato sto je tada Marota bio sportski direktor Juventusa.
S

Saturn

pre oko 1 mesec

Covek je stvoren da mu das lovu i da odma uradi nesto u 2 sezone , posle se svadja sa svima , tera inat i ode , a da ima rezultate gde god otisao ima !
M

Mozda

pre oko 1 mesec

Lalat brat. Savrseno bi se uklopio.
Б

Бесомир

pre oko 1 mesec

Није Конте отишао (добио отказ) због 2 места на табели, већ због довођења Лукакуа и продаје Осимена и његове гаранције да је Лукакуа боља опција за Наполи. Остали су без супер центарфора, а довели играча којем се више не игра фудбал. За 2 сезоне постигао 15 голова (14+1). Осимен је за 2 сезоне постигао 41 го (26+15).. Осимен данас вреди 100 милиона, а Лукакуа не могу да продају за 10. Газда Наполија воли паре више од Наполија. И томе је цака.

perazdera6

pre oko 1 mesec

Ja ne znam kome je alegri dobar trener, jedan suvi prosecan trener koji je osvajao namestene titule sa juventusom

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

А како је сризао до финала ЛШ ако је освајајо само намештене трофеје ?
R

RN

pre oko 1 mesec

Šteta, nekako je Konte išao uz Napoli. On "lud", predsednik "lud", navijači ludi, klub lud, grad lud...
R

Readyaimfire

pre oko 1 mesec

I posle svega, neko opet cilja na Allegrija
.

..

pre oko 1 mesec

Možda bi on stvarno bio dobro rešenje za klupu Azura.
S

Scaloneta

pre oko 1 mesec

Ne drži ga mesto