Komentari na vest
Već viđeno: Dođoh, osvojih i, posle dve sezone, odoh - Napoli ozvaničio rastanak sa Konteom
cima88
pre oko 1 mesec
svakom slučaju, Konte je sada slobodan
Alek
pre oko 1 mesec
I drugo mesto je ok, ali Kivu i Kolarov uzese titulu...koliko god jak Tim imao inter skroz neocekivano
N
NR
pre oko 1 mesec
Steta....,.,.,.,.,.
Marko Kolasinac
pre oko 1 mesec
Ocekivano, nista novo za njega, bazdaren je na 2 sezone, sada verovatno drugi mandat kao selektor Italije, do duse u prvom je bio jako dobar, ali kao klupski trener, u prvoj sezoni 80% donosi titulu u drugoj obicno raspad, jedino gde je duze potrajao je Juventus i to zato sto je tada Marota bio sportski direktor Juventusa.
S
Saturn
pre oko 1 mesec
Covek je stvoren da mu das lovu i da odma uradi nesto u 2 sezone , posle se svadja sa svima , tera inat i ode , a da ima rezultate gde god otisao ima !
M
Mozda
pre oko 1 mesec
Lalat brat. Savrseno bi se uklopio.
Б
Бесомир
pre oko 1 mesec
Није Конте отишао (добио отказ) због 2 места на табели, већ због довођења Лукакуа и продаје Осимена и његове гаранције да је Лукакуа боља опција за Наполи. Остали су без супер центарфора, а довели играча којем се више не игра фудбал. За 2 сезоне постигао 15 голова (14+1). Осимен је за 2 сезоне постигао 41 го (26+15).. Осимен данас вреди 100 милиона, а Лукакуа не могу да продају за 10.
Газда Наполија воли паре више од Наполија. И томе је цака.

perazdera6
pre oko 1 mesec
Ja ne znam kome je alegri dobar trener, jedan suvi prosecan trener koji je osvajao namestene titule sa juventusom

Ivan Radovanović
pre oko 1 mesec
А како је сризао до финала ЛШ ако је освајајо само намештене трофеје ?
R
RN
pre oko 1 mesec
Šteta, nekako je Konte išao uz Napoli. On "lud", predsednik "lud", navijači ludi, klub lud, grad lud...
R
Readyaimfire
pre oko 1 mesec
I posle svega, neko opet cilja na Allegrija
.
..
pre oko 1 mesec
Možda bi on stvarno bio dobro rešenje za klupu Azura.
S
Scaloneta
pre oko 1 mesec
Ne drži ga mesto








