Komentari na vest
Vladan Milojević ima poziv iz Saudijske Arabije
zorankoscica
pre 15 dana
Idi Miloje malo se namlati love pa jednog dana da se opet vratiš kući u Zvezdu pa da bijemo bitke u ligi šampiona.
О
Оногост
pre 16 dana
Сад је у СА прелепо.
D
Djuro17
pre 16 dana
Svakako tako dobar trener mora da ima

milosbosut
pre 16 dana
Moze reci ko sta hoce ali veoma dobar trener
A
Ambrozini
pre 16 dana
Dok je on bio trener svake kvalifikacije je moglo mirno da se spava,znaš da od slabijeg neće izgubiti a nekad i jačeg nekog rokne. Ali ljudi oće atraktivan fudbal oce Dekija Stankovica me sviđa im se da pobeđuju sa 1:0...
E
E moji vi...
pre 16 dana
Najjaci su Grobari koji se kao podsmevaju Miloju, a dok je Mitrovic igrao tamo, tvrdili su da je to sesta najjaca liga na svetu
neka ide da se naplati
M
Mladic
pre 16 dana
Misliš da se nije “naplatio” (uzgred odvratna reč u ovom kontekstu) u Zvezdi?!
Uzeli su milione u Zvezdi.
P
Pillipipinizzzzz
pre 16 dana
Miloje vrhunski strucnjak svi se otimaju za njega, pa naravno da ide u najbolju ligu posle lige bez briga u velikog vodje drzavi. Jos jednom si pokazao sta znaci znanje u struci i respekt u svetu. Bravo Miloje! 😁
T
Trol
pre 16 dana
Kad ti trener ode u Arabiju verovatno 2 liga dovoljno govori o njegovom kvalitetu
T
TITO
pre 16 dana
Jednostavno Supermen!

perazdera6
pre 16 dana
vrati se miloje bez tebe na klupi stvarno trulo je!
C
Cccc
pre 16 dana
Svako ide tamo gde zaslužuje po kvalitetu Miloje je po kvalitetu i znanju jedan obični prosek.
S
Slaviša Trifunović
pre 16 dana
U Saudijskoj Arabiji su veoma platežni.
Н
Неутралац
pre 16 dana
Желим свакоме ко оде, а нарочито нашим људима да одеру Арапе за сваку пару. Нисам злонамеран али када већ бацају паре нека мало уђу у џепове људи из Аранђеловца, Суботица, Ужица, Краљева и осталих крајева.
R
Realann
pre 16 dana
Jesu ali ne preplacuju vise ni Arapi prosek, placaju debelo ali samo kad je u pitanju dokazan igrac/trener... uz to zivot u Saudijskoj Arabiji je ipak mnogo drugaciji nego u Evropi a pogotovo u odnosu na Srbiju mada verujem da sportisti ipak imaju neke povlastice...
Милош Гроздановић
pre 16 dana
Miloje ostani!!!!

Meda74
pre 16 dana
Strašno gde nam idu igrači a sad i treneri.








