Komentari na vest

Vladan Milojević ima poziv iz Saudijske Arabije

zorankoscica

pre 15 dana

Idi Miloje malo se namlati love pa jednog dana da se opet vratiš kući u Zvezdu pa da bijemo bitke u ligi šampiona.
О

Оногост

pre 16 dana

Сад је у СА прелепо.
D

Djuro17

pre 16 dana

Svakako tako dobar trener mora da ima

milosbosut

pre 16 dana

Moze reci ko sta hoce ali veoma dobar trener
A

Ambrozini

pre 16 dana

Dok je on bio trener svake kvalifikacije je moglo mirno da se spava,znaš da od slabijeg neće izgubiti a nekad i jačeg nekog rokne. Ali ljudi oće atraktivan fudbal oce Dekija Stankovica me sviđa im se da pobeđuju sa 1:0...
E

E moji vi...

pre 16 dana

Najjaci su Grobari koji se kao podsmevaju Miloju, a dok je Mitrovic igrao tamo, tvrdili su da je to sesta najjaca liga na svetu
neka ide da se naplati
M

Mladic

pre 16 dana

Misliš da se nije “naplatio” (uzgred odvratna reč u ovom kontekstu) u Zvezdi?! Uzeli su milione u Zvezdi.
P

Pillipipinizzzzz

pre 16 dana

Miloje vrhunski strucnjak svi se otimaju za njega, pa naravno da ide u najbolju ligu posle lige bez briga u velikog vodje drzavi. Jos jednom si pokazao sta znaci znanje u struci i respekt u svetu. Bravo Miloje! 😁
T

Trol

pre 16 dana

Kad ti trener ode u Arabiju verovatno 2 liga dovoljno govori o njegovom kvalitetu
T

TITO

pre 16 dana

Jednostavno Supermen!

perazdera6

pre 16 dana

vrati se miloje bez tebe na klupi stvarno trulo je!
C

Cccc

pre 16 dana

Svako ide tamo gde zaslužuje po kvalitetu Miloje je po kvalitetu i znanju jedan obični prosek.
S

Slaviša Trifunović

pre 16 dana

U Saudijskoj Arabiji su veoma platežni.
Н

Неутралац

pre 16 dana

Желим свакоме ко оде, а нарочито нашим људима да одеру Арапе за сваку пару. Нисам злонамеран али када већ бацају паре нека мало уђу у џепове људи из Аранђеловца, Суботица, Ужица, Краљева и осталих крајева.
R

Realann

pre 16 dana

Jesu ali ne preplacuju vise ni Arapi prosek, placaju debelo ali samo kad je u pitanju dokazan igrac/trener... uz to zivot u Saudijskoj Arabiji je ipak mnogo drugaciji nego u Evropi a pogotovo u odnosu na Srbiju mada verujem da sportisti ipak imaju neke povlastice...

Милош Гроздановић

pre 16 dana

Miloje ostani!!!!

Meda74

pre 16 dana

Strašno gde nam idu igrači a sad i treneri.