Komentari na vest

Vojvodina ide u komšiluk: Ferencvaroš i Bamidele prvi evropski rivali

Asani Avni

pre 10 dana

teak ispit za vosu

Nemanja Zivanovic

pre 10 dana

Ma može voša ovo da dobije,uz neko dobro pojačanje!⚡️1
M

MlađoL

pre 10 dana

Tu Vojvodina nema šta da traži, Ferencvaroš redovno igra dobro u Evropi i neretko se kvalifikuju za grupnu fazu u poslednje vreme tako da ovde Voša nema šta puno da traži

Sala zabava

pre 10 dana

Vosa ako bude kao u sezoni, dobija lagano...

Pa dodo sam

pre 10 dana

Nije to onaj stari Ferencvaros, imaju šansi.
k

krejzicoa

pre 10 dana

Au, zapala im je koska mada nisu potpuno bez šansi.
v

vukasin2015ks

pre 10 dana

Ekspert Tanjga moze odmah da potpise kapitulaciju...

cikakure123

pre 10 dana

Ne bih se složio da je najteži protivnik od ponudjenih!
P

PsihoGeza

pre 11 dana

Hoće li svih 267 slaninara ici za Budimpeštu? 😂😅😅
н

нс бој

pre 10 dana

Растемо до скора нас је било 100
z

zecpripovedac

pre 11 dana

Protivnik po meri za dobar fudbal.

Perica Aksentijevic

pre 11 dana

Da je gore nije moglo.Najtezi protivnik od ponudjenih
н

нс бој

pre 11 dana

По коментарима требали смо извући Слогу из Темерина да би имали неке шансе.
P

Pero Kalimero

pre 11 dana

Kako mogu u NS da igraju kad je jedna tribina zatvorena, druga “Skadar na Bojani”, treća uz TC kao neka pomoćna i jedna/glavna zastarela bez uslova za UEFA kategoriju 3…verovatno Bačka Topola za utakmice, ali se ovde uporno piše o utakmici u NS. Kako god, poseta će biti 2-3000 uz dobar odaziv gostujućih navijača.
н

нс бој

pre 11 dana

Ми ако прођемо узимамо њихов коефицијент и у следећем би били носиоци,реалне шансе да прођемо два кола.Није Ференц Реал па да немамо шансе,имамо минимум 20% шансе и то треба искористити.Одиграти паметно и храбро па шта буде.Искрено верујем у пролаз.
B

Bojan19919

pre 11 dana

Ne daj Boze ako i isgubimo takodje preuzimamo koficijent sto bi znacilo verovatno slabiji protivnik i u LK.
M

Maree20000

pre 11 dana

Zanimljivo, videcemo

Nikola Veljković

pre 11 dana

Nabiće ih Madjari 7:0 na obe
h

hahhhhhh

pre 10 dana

Kako da ne. Dosadni ste sa nipodastavanjem nase lige. Zvezda je dobila mozda i jaci Ferencvaros 4:1 skoro, a moglo je biti i ubedljivije. Vosa prosle godine junacki se nosila sa Ajaksom. Ako nemate nesto pametnije za reci bolje iskoristite priliku da cutite.
С

Салајка воле ВОЈВОДИНУ!

pre 11 dana

Ако поновимо игру из Амстердама или из 1. полувремена са финала купа - п р о л а з и м о! Сада имамо већи квалитет, а хемија у тиму је и даље на високом нивоу.
m

može to Voša

pre 11 dana

Rival po meri...Mislim da Voša može da prodje
D

DjolePartizan12

pre 11 dana

Težak protivnik.

milanbadrkic

pre 11 dana

Voša prolazi dalje
Tu im je kraj i nastavak kvalifikacija u ligi konferencija

Uskekruske

pre 11 dana

Samo lagano....
8

8a

pre 11 dana

Ne razumem omalovažavanje Voše pred Ferencvaroš?!Otišao im trener,najbolji igrač je napustio klub i preselio se u BG,biće tu još prodaja sigurno.Ne verujem da će komšije baš da budu optimalni pred dvomeč. Vojvodina može da iskoristi trenutno stanje i uveren sam da prolazi dalje!
T

Teodora284

pre 11 dana

Jbg ispalo je pa i najgore skoro. Ispada Vosa kao iz voza.
M

MaxPi

pre 11 dana

Sta eventualno , sigurno će biti elimisana !
g

gnrslash

pre 11 dana

Nije lak protivnik ali da bude realni ni jedan drugi klub ne bi bio mnogo laksi iz prvog sesira. Prosto moraju biti dobri, nadamo se prolazu dalje
L

Ludom radovanje

pre 11 dana

Sjajno što se tiče logistike za navijače, dva grada povezuje brza pruga.../s
F

Fanste933

pre 11 dana

hmm, pa bice previse tenzije ocigledno
j

jokicvv.

pre 11 dana

Udario brat na brata.

Nemanja Rajčević

pre 11 dana

Sta ste se uplasili nisu izvukli Bajern :)
B

Bojan19919

pre 11 dana

Pa eto ne znam, Ferencvaros sam gledao nekoliko puta prosle sezone, igrali mnogo bolje Evropske utakmice, u samoj ligi su se mucili sa dosta protivnika.Mozda prodaju par vaznijih igraca s'obzirom da nisu prvaci, samim tim nema ni Lige Sampiona (Abu Fani je vec otisao u Crvenu Zvezdu).Vojvodina je 2X pobedjivala Zvezdu, a Fernecvaros msm da je slabiji od njih.Bilo bi super proci u 2 kolo, preuzeli bi njihov koficijent i dobili bi slabijeg protivnika u sledecem.Videcemo sta kaze sutra zreb, Vojvodina ako se bude povlacila i prepustila protivniku loptu sansa za prolaz 80:20, a ako pokazu zube i igraju kako bi trebalo sanse su mnogo vece 55:45.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 11 dana

Sigurno najteži protivnik na žrebu uz Karabah, s tim da je u ovoj fazi takmičenja (ranim kvalifikacijama, jul) lakši protivnik Ferencvaroš, najviše zbog puta. Ferenvaroš je favorit protiv Vojvodine, ali Ferenvaroš nije moćan kao što je bio pre 3,4 godine. Njihovi najbolji igrači su napustili Ferencvaroš, a to su Varga, Toth i Abu Fani. Imaju oni dobrih igrača koji su imali sjajne karijere poput Naby Keite, Habiba Maige, Kristoffer Zachariassena ali to su igrači davno van svog prajma i možemo slobodno reći da su u padu. Dovoljno govori to da su titulu ove sezone izgubili od jednog prosečnog Đera. Prosečnog, po rezultatima i igračkom kadru. Inače klub koji ima odličnu akademiju. Sa njima može da se igra, nisu vanzemaljci, ali su favoriti. Šteta što nije izvučen Šerif, jer bi u tom slučaju Vojvodina bila favorit, a malo je falilo, jer je Vojvodina uz slovenački Aluminj bila poslednja kuglica. Bilo je ili Šerif ili Ferencvaroš. Na kraju nisu imali sreće, što ne znači da oni ne mogu da iznenade Ferencvaroša. Ne zaboravite da je Ferencvaroš početkom jula, ispao od Klakšvika pre 3 godine sa sve Čerčesovim na klupi i to su izgubili 3:0 u Budimpešti, ne na veštaku. Taj Ferenvaroš je bio dosta dominantniji i individulano jači od ovog danas.
B

Bojan19919

pre 11 dana

Sve se slazem, putpuno si u pravu.Pogotovo sto se Ferencvaros u prvenstvu mucio sa mnogim ekipama.Msm da je Ferencvaros pre par godina pobedio Cukaricki u dvomecu 2:1 i 3:1, a tada je Ferencvaroa bio mnogo bolji nego ovaj danas, a i Vosa je mnogo bolja nego tadasnji Cukaricki.Ima Vojvodina sanse, jedini problem moze da nam bude neiskustvo i stav da se povucemo i cekamo kontre, msm da cemo igrati otvoreno, nadam se pa cemo videti.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 11 dana

Kao što rekoh, niko osim Zvezde neće igrati grupnu fazu nekog evro takmičenja, a Zvezda će u LE.
T

Teodora284

pre 11 dana

Sto pa nije Ferencvaros Real Madrid prosecna ekipa nista specijalno
L

Log

pre 11 dana

Hteli ste prvenstvo Severne Koreje, eto vam...
s

stalkeruuuu

pre 10 dana

Igrace Zvezda LS, igrace Vosa LE. Prestanite vise sa nipodastavanjem ove lige.
H

Hahahahaa

pre 11 dana

Hahahahajaja baj baj za filijalu vec u prvom kolu
H

Hmmm

pre 10 dana

Smejete se a nije vam smesno. Pokusajte uci makar u tu pustu LK...
G

Gosti

pre 11 dana

Toliko beše,šteta,mogao je neko slabiji.

Ivan L

pre 11 dana

Udario brat na brata.
R

Rokaj

pre 11 dana

Jel ti krivo? Placi.
Значи конференција не гине
T

Teodora284

pre 11 dana

Bolje i konferencija da se uradi nesto nego LS da se ne uradi nista
D

Dedino

pre 11 dana

I to je to od Vose za ovu sezonu! Opet ce Zvezda sama da se bori za bodove svima!
R

Relic

pre 11 dana

Naravno, kad drzava finansira samo beogradske blizance
m

mare fkv

pre 10 dana

Sto neko rece gore - hteli ste Severnu Koreju. Niste se smirili dok niste sistematski unistili sve i svja oko sebe, pa se sada busate u grudi kako eto vi jadni morate da osvajate bodove za sve nas. Klasican naprednjacki manir - unisticu sve sto valja, dok se sve ne spusti tri nivoa ispod mene i onda cu da izigravam svemoguceg heroja.
D

Djapex

pre 11 dana

Steta sto nije Serif ili bugarski CSKA ovako je najtezi protivnik, mada Ferencvaros je mozda sada malo slabiji od Zvezde. Vojvodina, a i srpski klubovi, ako hoce nesto da urade i poprave koeficijent, moraju nekod jaceg da pobede... Vojvodina ima lepu sansu, iako su nasi klubovi jako losi... to pokazuju rezultati u Evropi.
n

nije izvučen PSŽ

pre 11 dana

Na papiru, realne šanse za prolaz su 60:40 za Ferencvaroš. Blaga prednost, i ništa više. Za ove koji ništa ne prate, Ferencvaroš je pre tri godine ispao u kvalifikacijama za LŠ od KI Klaksvika (onih ribara što su izbacili Radnički KG), i to je bio pregažen. Pa zamalo ispao od Borca BL pre dve godine. Idealan protivnik za Vojvodinu - nema pritisak da mora pobediti, ima kvalitet da se ravnopravno nosi s Mađarima, a ako pobedi preuzima njihov koeficijent koji je visok.
m

milos987

pre 11 dana

Lagano ispadanje Vojvodine na vidiku
Z

Zvezdas89

pre 11 dana

Srecno Vosi! Nije naivan protivnik uopste, ali da vas ohrabrim Zvezda ih je dobila kuci 4:1 i tada su bili na slicnom nivou kao danas. Treba vam jos jedan dobar stoper i desni bek, ali verujte u sebe prolazno je ovo.
C

CRVENBELA

pre 11 dana

Vojvodina ima veliku priliku da pobedi slabiji Fradi neg do pre 2 g. Inace pistoji tradicija meceva Vojvodine i Ferencvarosa u SE Kupu 50tih kad su Vujke i Toza sa Vojvodinom pobedjivali Fradi. Na pobede do grupe LE

Vladan Maleṣ̌ić

pre 11 dana

Ima vosa dobar tim

Slavko Ćosić

pre 11 dana

Rival taman po meri , moglo je i gore da bude .
A

Aki2244

pre 11 dana

Bilo bi lepo svi da udjumMnogo me raduje sprski sport i klubovi se popravljaju i rukomet i odbojkasi kako igraju a igraju u domacim ligama vidi se dohra i zenska i muska odbojka,basket ima dobre klubove repka uvek medalja,rukometni klubovi zvezda u le sa jakim pojacanjima,partizan ce igrati ls u rukometu,u evroligi i zvezda i partizan stalni clanovi 4 kluba igraju fudbalska prvensrva .Mi smo sportska velesila.
P

Prti

pre 11 dana

Jbg ispalo je pa i najgore skoro. Ispada Vosa kao iz voza.
S

Sd

pre 11 dana

Sad ili nikad.m
W

Ww

pre 11 dana

Pa sa kim bi da igraju?!Par pojacanja, publika... bez kukanja...
5

55

pre 11 dana

Skroz sam zaboravio na zreb danas. Kad je sutra za ostale nase klubove? Mogli biste jedan tekst i o tome i potencijalnim rivalima nasih klubova, pored gomile nekih tekstova koje niko ne cita.
M

Marko1105

pre 11 dana

Hitno pronaci stopera i beka! Ali sve ovo je za juce, znaci hitno.
T

Tanga

pre 11 dana

Eto prilike da stručnjak pokaže svoje znanje.Poštena organizacija,vrhunske sudije.Blizu im pa će i stadion da napune i imaju ogromnu podršku,kako kući,tako i na strani.Svi uslovi ispunjeni za dobar rezultat i prolaz dalje. Srećno Vošo!
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 11 dana

@Tanga Ferencvaroš im je uz Karabah bio najteži protivnik na ovom žrebu. Ferencvaroš je favorit, ali da može da se igra sa njima, može. Druga stvar? Ko će da napuni stadion? Pitanje je da li će stadion biti pun u Novom Sadu, a kamoli u Budimpešti. A sve i da mogu da ga napune, oni će kao klub dobiti određeni kontigent karata. Što se tiče Tanjge? Međusobni skor sa oba večita rivala pozitivan u toku jedne sezone u svim takmičenjima. U 21. veku to Vojvodina nije ni u jednoj sezoni napravila. Sigurno su im nameštali sudije protiv njih. Najveći broj izlaznih transfera... Igračka legenda kluba. On i hipotetički da ispadne od Ferencvaroša, ne bi bio neuspeh.
E

Ekspresno

pre 11 dana

ispadanje. Tako ce svi i ispasti u 1 kolu, jedino ako zvezda uspe da prodje mozda rundu dve… katastrofa.

Cujo Zarko

pre 11 dana

Idemo vosi mozes ti to .

kiboooo

pre 11 dana

Ide i brzo se vraca
v

vare

pre 11 dana

pa i bolje im je da idu u ligu konferencije pošto je liga evrope prejaka za njih
n

navijač czv

pre 11 dana

LAGANI PROLAZ FERENCVAROŠA ŠANSE BAŠ MALE HAJDUK I ŠERIF SU BILI RIVALI PO MERI....

Meda74

pre 11 dana

Teško će biti!
T

Teška vremena, frend moj...

pre 11 dana

Navijači Vojvodine neće napuniti ni stadion Karadjordje, a kamoli da krenu u velikom broju na gostovanje u Budimpeštu, kako vi kažete zbog blizine grada. Interesovanje u Srbiji za fudbal je skoro isto kao za kineski badminton :)
A

Ajde

pre 11 dana

Ne lupetaj. Vojvodinasi pravi jedva cekaju Evro utakmice. Pa protiv Burse Honveda Dinamo M AZ Sampdorije je bio pun stadion 15 h ljudi. Jer necemo da gledamo ovu ligu 2 jahaca apokalipse od 91. Jer samo oni smeju na smenu da osvoje titule. I tako 35 g dok ih bar na po 5 g zbog kradja uefa ne izbaci iz Evrope
D

Djape45||

pre 11 dana

@Ajde odličan izgovor, sedi pet.
D

Djape45||

pre 11 dana

@Ajde odličan izgovor, sedi pet.
d

dekadent

pre 11 dana

Tesko, ali moze Vosa dalje!
S

SaleSrbin

pre 11 dana

Može,može ali do Pančeva

Ivica Doya Gašić

pre 11 dana

Ajaooj...baš nezgodan protivnik! Nije da su neprolazni, ali je Voša ispadala i od dosta slabijih ekipa nego lu je Ferencvaroš
S

Saguenay

pre 11 dana

Pa nije da su izvukli Barselonu. Umesto kukanja i pozivanja na kuratu sreću, nek treniraju i veruju. Ferencvaroš ništa posebno.
v

vošaaa

pre 11 dana

Samo hrabro momci! Neka bolji pobedi😎
M

Marko1105

pre 11 dana

Nazalost, ovde se u LE prica zavrsava. Osim ako Ferencvaros ne bude imao los dan..odnosno dane. U igrackom kadru su 2 kapolja iznad. Opet tonemo na tabeli evropskih liga. Uzas.

P1ksy89

pre 11 dana

Pa gde odmah na njih…
H

Holse

pre 11 dana

Najteži protivnik,na žalost
N

Niki1

pre 11 dana

isplata ispod zutog mosta,uzgred ispadaju u prvom kolu
D

De

pre 11 dana

Sve zavisi ako Zukica dovedu kao sto se pise, jer sa njime su ipak bolje sanse nego bez njega.
0

011bgd

pre 11 dana

To je to od njih sto se tice LE. 🧳🎒
K

Komri

pre 11 dana

a ko bi im bio dobar zreb? prosli su odlicno, svi ostali su jaci

Ruzica70

pre 11 dana

Lagano Vosa dobija
D

Dragan 1985

pre 11 dana

Jedino sto je tu pozitivno sto je Ferencvaros povlascen do kraja kvalifikacija, pa ce Vojvodina ako ispadne biti nosilac u drugom kolu kvalifikacija za LK, ili ako ga prodje biti nosilac u drugom kolu kvalifikacija za LE. Po tezini Ferencvaros je drugi najtezi posle Qarabaga.

Sterlings Braunfels

pre 11 dana

Od svih potencijalnih koji su bili na papiru je Vojvodina bolja od Šerif protiv Hajduk i Cska bi bilo. 50-50.

Ikebana

pre 11 dana

Gde Ferencvaros pade,titulu im uzeo Djer za bod a imao tim za ligu sampiona.Nikad nemamo srece a taman sam se nadao da sakupimo koji bod za Srbiju,al dobro lopta je okrugla.Srecno Vosi
G

Gladiola1*

pre 11 dana

Možda i najteži rival, puno sreće ali sve mi se čini da će u lk morati da traže sreću
v

vosale

pre 11 dana

Ferencvaroš nije Real Madrid,može se ovo proći.
ф

фкв

pre 11 dana

Јел некад можемо ми нешто лакше да добијемо? Ласк, Лијеж, Ајакс, Ференцварош...
P

Pfkbg

pre 11 dana

Biće ove godine preranih lala za vazu.