Komentari na vest

Voša čeka rivala: Teoretski može i Hajduk, u praksi - biće neko od ostalih pet

T

Torpedo 1

pre 11 dana

Ovde nema šta da traži Vojvodina sem protiv Šerifa koji je sigurna.... Pominju hejteri Hajduk i to iz blizanaca da bi se smejali posle kad Vojvodina ispadne i ovi iz petokrake, da bi oni bili stub srpstva. Možda bi neka šansa bila protiv CSKA neko pominje navijače da imaju mada to nije onaj CSKA za onaj pravi da tako kažemo većina navija
L

Lora1979

pre 11 dana

Daj Boze ,susret dva najstarija Srpska tims!
Z

Zvlat BG

pre 11 dana

Teško, ali ako se "gine", da se "gine" muški! Prva dva kola u NS, treće kolo, verovatno, u Topoli!O tom potom! Srećno! P.S. Sramna izjava trenera o svom junoši! SRAMNO!
B

Bojan19919

pre 11 dana

Iskreno navise bih voleo Serif iz Tiraspolja, da se revansiramo.Samo ne Dinamo K. i Ferencvaros, mada samo gledao Ferencvaros vise puta ove sezone i nisu nesto sada kakav ekipa, imaju dosta stranaca, Abu Fani je otisao u Zvezdu, a pitanje je sa kakvim timom ce docekati novu sezonu s'obzirom da nisu bili prvaci.

Nikolina Simic

pre 11 dana

hajduk im je i jedina opcija iskrneo ako misle nesto da urade

Jana1211

pre 11 dana

nadam se da ce daleko dogurati
d

duskica12

pre 11 dana

ko ceka doceka, a ovi nece dobro da docekaju ja mislim
v

voja12

pre 11 dana

sa hajdukom bi im bilo laganica iskreno
r

racko1234

pre 11 dana

ljudi se zezaju sa njima a iskreno tim koji ume pozitivno da iznenadi!
j

jbt

pre 11 dana

Dokle vi iz Mozzarta mislite da "gurate" Partizan u Le ili je bas toliko tesko shvatiti da igraju kvalifikacije za Lk?
M

Micabp

pre 11 dana

Da vas podsetim da je Voša pre par godina izbacila Turski Butaspor i Italijansku Sampdoriju.

Otac Makarije

pre 11 dana

Splitski bili spremaju opasan tim za narednu sezonu, valjalo bi ih izbeci
B

Bojan19919

pre 11 dana

Koji opasan tim, pola igraca im odlaze...
D

Dragan 1985

pre 11 dana

Mogu da izvuku Hajduk, sto ne bi mogli, Zvezda je 2021 mogla na Dinamo, pa ih je Serif izbacio. Ako bi izvukli Hajduk ili SCKA Sofiju, vise bi bilo hrvatskih i bugarskih navijaca nego Firmasa. U Bugarskoj 70% ljudi navija za CSKA, koji je najtrofejniji bugarski klub. Ako bi se utakmica igrala u BG, to bi bila armija navijaca iz Hrvatske i Bugarske. Ne znam da li Karadjordje ispunjava uslove za 1 kolo kvalifikacija za LE.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 11 dana

CSKA Sofija ima najviše titula bugarskog šampionata, ali reći da je taj klub daleko najveći i da za njega navija 70% bugarske je glupost. Levski ima veći broj kupova, ima dužu tradiciju i u Sofiji ima više navijača. U Sofiji postoji i Slavija koja takođe ima određenu bazu navijača, u Plovdivu se navija za dva kluba Botev i Lokomotivu. Trofejno su najveći Levski i CSKA. Ali Levski ima veću bazu navijača. Za Vojvodinu bi najbezbolniji bili Šerif i CSKA Sofija.
b

buc truc muc

pre 11 dana

Koliko ljudi vole da lupetaju gluposti, to nema nigde. Mozes da imas i milijardu navijaca, domacin ako ima odredjen broj koji ce kupiti kartu i doci, gosti mogu samo da se slikaju sa kapacitetom koji im pripada. Imas brdo primera, evo ti Zvezda, ima u svetu duplo vise navijaca od Lila, mozda i vise pa je koga bilo vise u Francuskoj. Zato sto su Francuzi dosli na utakmicu. Tako ce biti i u NS, jer se kvalivikacije igraju na Karadjordju. Ima i Sampdoria vise navijaca od Vose, ima i Bursa pa sta bi...malo uljucite mozak. Ustvari, ti si ovim hteo da ponizis, zato sto za vas megalomane postoje samo Zvezda i Partizan, pa ajmo da se smejemo nekom lokalnom srpskom klubu.
S

Srpska Atina

pre 11 dana

Nema kukanja ko god da se izvuce danas, treba izaci na teren i posibati se pa sta bude...
Koji nas fudbal ispadamo od koga god stignemo od farana ,crnogoraca,kiprana,skota ne daj bože da naletimo na neki klub iz liga petice
T

Trikoloros

pre 11 dana

Zahvali na tome drzavi koja vec decenijama unazad finansira samo blizance.
t

tako je i samo tako

pre 11 dana

Naravno. Reprezentacija nije bitna, liga nije bitna. Bitni su samo blizanci, a da pritom jos ponizavamo lokalne klubove i da im se smejemo koliko imaju navijaca. Pih.
T

Triton

pre 11 dana

Mozda mogu slaviju izbacit ,ostale ne
N

Nemanja Lazić

pre 11 dana

Pa Hajduk je tu i najlakši rival

kiboooo

pre 11 dana

Nece oni dalje

Mutombo

pre 11 dana

Vojvodina može proći bilo koji od ovih timova. Mislim da je najteži protivnik Karabag. Dobar bi bio Ferencvaroš da prođe i da u II kolu ne naleti na neki povlašćeni tim. Ako ispadne u III kolu za LE, ide u play off LK.
R

Raša P

pre 11 dana

Samo Šerif bi odgovarao, ostali su baš nezgodni. Drugo kolo ima i lakših protivnika.
R

Realno istina

pre 11 dana

Gusto sito. Ali znala je Vosa nekad u Evropi da napravi prijatna iznenadjenja. Mozda je opet doslo to vrijeme.

Golub86

pre 11 dana

bugari mogu da se prođu i možda šerif .. ovo ostalo dosta ozbiljniji klubovi trenutno
M

Miror

pre 11 dana

Serif je pukao skroz, on je najslabiji kada vec 2 godine ne moze da bude iznad Petropkuba. Najtezi ubedljivo Qarabag koji je prosale godine igrao LS i prosao ligasku fazu, bio medju 24 najbolje ekipe.
S

Srdjan1314

pre 11 dana

Opet na čeká bruka u evropi
D

Dragan 1985

pre 11 dana

Qarabag, Ferencvaros, Dinamo Kiev su timovi za 4 kolo kvalifikacije LS, Zvezda bi imala problem da ih prodje, a kamoli Vosa. Protiv Serifa, CSKA i Hajduka moze da se igra i prodje. Moje misljenje da je najslabiji Serif, a najjaci Qarabag

dusann55555

pre 11 dana

Dosta teski protivnici vec u prvom kolu kvalifikacija

Jelena Malesic

pre 11 dana

Imaju potencijal veliki
L

Luba

pre 11 dana

Ako smo relni oni ne mogu nikoga ovde proći, ovu su sve prejake ekipe za naše timove osim Zvezde. Nažalost to je naša realnost.
D

Dusan011

pre 11 dana

Mogu Hajduka. Njih godinama tokom leta trpaju raynorayni ribari, poslasticari i cuvari na plazi. Bilo bi lepo da njih izvuku i da jedan srpski klub ima siguran prolaz u drugo kolo. A mogu i CSKA i Serif da izbace, sto da ne?
g

gggggoooosttttt

pre 11 dana

Naravno. Zvezda zvezda i samo zveda. Na sledecim izborima glasati da se vise ne zovemo Srbija nego Zvezda. I da, obavezno ugastiti ostale klubove.
d

dj16

pre 11 dana

Šta se dešava u komentarima, zašto su poslali ove najjeftinije botove da komentarišu ovu vest?
T

THE FIRM FCV 1914

pre 11 dana

Vojvodina redovno dobija teze protivnike u prvom kolu pretkvalifikacija za Ligu Konferencije nego blizanci sto dobiju u plej-ofu Lige Sampiona ili Lige Evrope. Izuzetno glup sistem takmicenja UEFA.
Š

Šampioni iz prošlog veka

pre 11 dana

Jednom u 30 god udji u grupnu fazu pa ćeš imati lakše protivnike u kvalifikacijama. Ovako završavate kvalifikacije pre sezone kupanja.

ivanasud

pre 11 dana

Samo da prodju bar dva kola a imaju veliki potencijal

50 miliona razloga

pre 11 dana

Bravo za naslov, godinama najave da igramo sa hrvatima, svaki nas klub i nikad se nije desilo i nece u naewdnih 20god.
T

Tln

pre 11 dana

Bolje da ne igramo.

Meda74

pre 11 dana

Teško će Vojvodina do drugog kola.

ljiljana63636363

pre 11 dana

Vojvodina ima dobar tim i zelim im da sto vise doguraju
K

KPK

pre 11 dana

I tu se završava Evropska sezona ''moćne'' Vojvodine! :)

vaalent

pre 11 dana

Nesto mnogo jaki timovi za prvo kolo Odgovori

medabagljas

pre 11 dana

Осим Динама Кијева, са свима могу да играју и прођу
L

Leukemija

pre 11 dana

Vojvodina ima zanimljivu situaciju pred zreb i sve opcije su otvorene.

urosh

pre 11 dana

Осим Динама Кијева, са свима могу да играју и прођу
M

Mogu

pre 11 dana

I Dinamo koji nije ni D od nekad slavnog Dinama K iz 75 i 76.A i Vojvodina je bila nekad slavna ko 67 kad je igrala cetvrtfinale KES i bila 5 klub Evrope sto je sad SF

Milijana Ilic

pre 11 dana

Nesto mnogo jaki timovi za prvo kolo

Ilija

pre 11 dana

Ma biće baš težak žreb

mladen misic

pre 11 dana

Daj Bugare pa možda i prodjemo
G

Gost nedragi

pre 11 dana

Kakvi li su ovi nepovlasceni kad je Hajduk povlascen? Sumnjam da su prosli dva kola kvalifikacija u poslednjih 20 godina.
И

Име гостаааа

pre 11 dana

То није мерило квалитета, у ЛШ квалификацијама пола неповлашћених је јаче од повлашћених
v

vosalee

pre 11 dana

karte za Moldaviju su spremne (;
V

Veskooo

pre 11 dana

Dajte Šerif da se igramo, igramo, igramooooo!
P

Predikat

pre 11 dana

ala bi to bio spektakl da idu na hajduka

Veljaa13

pre 11 dana

Bez obzira na protivnika, nece biti lakih utakmica u Evropi.

Natasa27

pre 11 dana

Vojvodina ima zanimljivu situaciju pred zreb i sve opcije su otvorene.