Branko Vukašinović i Aleksandar Stanojević (©MN Press)

Vukašinović menjao Stanojevića pred kamerom: Nije u redu, čitav tok utakmice nije u redu

Vreme čitanja: 2min | ned. 11.08.24. | 22:22

Pomoćni trener Partizana razočaran dešavanjima tokom meča u Zaječaru

Razočarani i ljuti vraćaju se partizanovci iz Zaječara. Crno-beli su odigrali 0:0 sa IMT-om, a dosta bure biće zbog detalja iz 86. minuta kada je poništen pogodak Ksandera Severine zbog ranijeg igranja rukom Svetozara Markovića. U prvi mah delovalo je da nema ništa sporno oko gola, međutim, snimak je pokazao da je štoper Partizana zaista poneo loptu rukom pre nego što je Lazarević dubinskim pasom pronašao Holanđanina.

Nakon što su iz VAR sobe obavestili sudiju Marka Ivkovića da i sam pogleda spornu situaciju nastao je opšti metež kraj aut-linije. Crno-beli su burno reagovali, te je Nathu pokazan žuti, a Aleksandru Stanojeviću crveni karton. Zbog isključenja, Partizanov trener nije bio u mogućnosti da odmah nakon utakmice iznese svoje utiske pred kamerom TV Arena Sport. Umesto njega to je učinio pomoćni trener Branko Vukašinović.

Nije želeo Vukašinović da detaljiše, ali je jasno bilo da je ljut zbog sudijskih odluka.

"Prvo poluvreme nismo odigrali na nivou na kom smo očekivali, u drugom je bilo drugačije. Ubacili smo nove i sveže igrače, pritiskali smo IMT i bili spremni za njihove kontranapade. Sa ovim bih završio da ne bih došao u iskušenje da ispričam sve što mi je na srcu. Nije u redu. čitav tok utakmice nije u redu. Ko zna da gleda detalje videće. Ali to ne umanjuje njihov rezultat i čestitao bih im na tome", kratak je bio nezadovoljni Vukašinović.