Komentari na vest

Žestoke kazne za nameštanje u ligi pionira

Petar Lukić

pre 15 dana

Hahahaha šta je sledeće
t

telepresenta

pre 15 dana

ja bi ih izbacila dozivotno iz fudbala tj trenera

Name631

pre 15 dana

mala je to kazna. sta ce ti treneri posle 2 godine, opet da uce decu kako se namestaju utakmice

quaresmaaa

pre 15 dana

I treba kazne da bude još jače
S

Stara garda 1975

pre 15 dana

Pa da li je moguce da ne znaju ni da nameste , da je bilo 0 : 1 , poluvreme a posle i kraj nikom nista , ovako i najveci antitalenat za fudbal bi rekao da je ovo nemoguce . A kada ce te smeti da kaznite Zvezdu i Ofk koji najvise namestaju , to ne smete , e zato i propada nas fudbal
m

metalika moj dobar

pre 15 dana

tako je bre FSS pokazite moc na najacima pa nek vide i ostali da nema sa vama zaje..... haha cuj pionirske lige namestaju , pa mi smo probili dno dna

klackalica535

pre 15 dana

Nisu ovo nikakve kazne samo ovakve mora dozivotno van fudbala.

bet366.dx.am

pre 15 dana

Ma nije moguće da se i tamo namešta.
V

Vićenci

pre 15 dana

Još veće kazne... sramotno je ono što su uradili ,tuga,čemer,jad...
B

Brale

pre 15 dana

U ligi pionira,ej pa dal ovo normalno ,i sta samo 2 godine suspenzije,ovo ko na pijac
p

pozajmica od sina

pre 15 dana

IMT usao 4 lige gore i sad ovi kaznjavaju pionire cirkus, mi smo propali kao drzava skroz

Ikebana

pre 15 dana

makar da su dva jedan pa tri dva hahaha
M

MegaBot

pre 15 dana

Ako se ne varam Saša Ilić je oteran iz Čukaričkog zato što je sastavljanjem tima hteo da pomogne Partizanu i tako se završilo

Goran Gavrančić

pre 15 dana

Kazne trebaju da budu jos strozije!
M

Miloslegenda

pre 15 dana

bas je namesteno da se ne primeti hahahaha
V

Veljabatica

pre 15 dana

Sta pioniri, svi namestaju ko stigne
T

Tamara238

pre 15 dana

ovi namestaju sve sto mogu i ne mogu
b

bojana23

pre 15 dana

svi zivi namestaju ajde sad

Savo Vukovic

pre 15 dana

Не може у супер лигу без основног знања
D

Dr.TerziĆI

pre 15 dana

Bože Bože kako ih nije sramota da nameštaju. Gde vam je dostojanstvo?
D

Dejan23

pre 15 dana

uce se ovi dobrim prevarama, da da

stevica jovanovic

pre 15 dana

strasno zar i u ligi pionira treba da ih bude sramota
S

Stojankamasina

pre 15 dana

treba tako sto bi ucili lose ?
N

Nenica

pre 15 dana

nisam znala da i petlici namestaju
m

milos1012

pre 15 dana

Bravo za predsednika Zivanovica!
@

@@@@

pre 15 dana

Kada se namešta u pionirima šta se onda radi u seniorskom fudbalu?!
N

Nenica

pre 15 dana

tu se igra posteno ,dosadilo im neposteno
m

moneyfast88

pre 15 dana

od malih nogu se uči prevari i nameštanju.. tako treba bravo
Г

Гост Рајдер

pre 15 dana

Махаланга повлачи конце
n

nemanja1512

pre 15 dana

cela drzava namesta, kakvi crni pioniri,
Z

Zvlat BG

pre 15 dana

Oba kluba su izbačena iz Prve Pionirske lige Zapadne Srbije!
R

RendiOrton13

pre 15 dana

Samo su mogli od početka lepo da se dogovore i niko ne bi reagovao, a ovako na poluvremenu je bilo baš jadno.
m

mig29

pre 15 dana

jel si ti realan da se pioniri dogovaraju za rezultat.
s

smesnobaas

pre 15 dana

Cuj treneri izbaceni iz fudbala... Posto je trener Kikera hteo da pusti na poluvremenu i posle 4-0 da izgubi. cirkus. bezmudasi, kaznite koga treba!
S

Spaleiii

pre 15 dana

Tako i treba. Sramota je da tako uce decu.
d

dzonson1992

pre 15 dana

Sa jedne strane, trener koji decu uci da namestaju, treba da bude suspendovan dozivotno, a sa druge, znamo svi koja je nas fudbal divljina i da se tu treneri mozda i najmanje pitaju, tako da su mucenici verovatno morali, da bi zadrzali i tu crkavicu koju primaju na kraju meseca.

M. K.

pre 15 dana

Al su ga neprimetno namestili 🤣 iz 4-0 u 4-5. Hahahah

Kristina Janjic

pre 15 dana

Naravno da tako i treba kada su upitanju kazne ...