Komentari na vest

Zvezda spremna na rizik: Bez prodaje do kraja kvalifikacija, kraći odmor za Seola

S

Saša_PFC

pre 9 minuta

Kao sto sam ranije vec pisao ne igranje LŠ za C.Zvezdu je katastrofalan trenutak i ukoliko Srbija ovoga puta nije spremna da otpise dug bice to veliki kamen oko vrata.Ukoliko se ispostavi da i ove sezone izvise za LŠ to ce predstavljati utopiju i moslim da polako dolazi vreme svodjenja racuna u klubu.Polako se drma pozicija u Srbiji onome ko predstavlja najjaceg cuvara C.Zvezde i ukoliko se to omakne...kanal.Otud i nema velikog ulaganja u klub ove sezone i dovedena su par polu amaterska igraca ne bi li se mozda nekom malo boljom utakmicom zaradio neki evro ali kasa je polupana pa ne pomaze ni reketiranje privatnika u Srbiji ne bi li se neki evro ubacio u klub.Svi pricamo godinama unazad da se ne isplati kombinacija igrac ali svi ste bili presretni kada ste predstavljali kantu za popravljanje gol razlike u LŠ i niko se nije zapitao kako je moguce da kroz klub prodje za 14.god.preko 70.stranih igraca koji su svi do jednog proglaseni za promasaj kluba i koji su klubu doneli milionske gubitke.Sda slusamo nema prodaje...a koga to moze Zvezda kao prvak drzave da proda za ozbiljniji novac osim Kostova i to ne za cifru koju vam je prezentirao kum.Ukoliko se i desi neki transfer ni jedan igrac svojim transferom nece vratiti klubu ono sto je ulozeno u njega i to mora da zavrinjava.Ukoliko Kostov se ne proda za priblizno projektovanu cifru a C.Zvezda se ne plasira u grupnu fazu LŠ opravdano imamo pravo da najavljujemo bankrot i gasenje kluba.
Z

Zauvek zvezdaš

pre 29 minuta

Već godinama stalno isto, celo leto dok traju kvalifikacije imamo preko trideset igrača. Pet, šest koji glavom nisu tu ali ih klub zadržava do avgusta i 4-5 novih koji su mačke u džaku i ne znaš da li su pojačanja ili nisu i kako će se svaki od njih snaći. Imamo po jednog desnog i levog beka ali ne pada nam na pamet bilo koga da dovedemo. Nema veze ako se Seul ili Tikizjan nedaj bože povrede tu je Eraković koji će krpiti sve rupe, igraće i desnog i levog beka a ponekad i na svom mestu štopera, kao nekad Gobeljić kada je Rodić bio godinama jedini levi bek u ekipi. Ali zato krila ili ofanzivnih vezanih imamo na pretek i pored svih njih Ivanić pa čak možda i Katai je mesto zagarantovana i nijedan od tih novih ne dobije pravu šansu i poverenje i proglašava ju se kao promašaji. Više se ni ne zna broj takvih a evo poslednji su Milson, Babika, Prucev i Ovusu, 90 % sam siguran da su sledeći Čam i Balov a možda i Loizu i tako iz godine u godinu sve je isto i nikakvog iskorak neće biti ako se to ne promeni a po svojoj prilici neće dok se ne stropoštamo u provaliju ali onda će biti kasno i povratka nema.
М

МАЈКРОФТ

pre 31 minuta

зРЕБА ПРАВА 1О КА.УОПШТЕ НЕЋЕ БИТИ НАГОМИЛАВАЊЕ.тАЈ ИГРАЧ БИ ТРЕБАО ИГРАТИ ОД ПРВЕ МИН ЕВРОПУ ЛШ ИЛИ ЛИГУ УЕФАЧАМ МИ СЕ ЧИМИ НИЈЕ ПРАВА СРЕДИНА ТЕРЕНА.ТРЕБАЈУ ОБА КРИЛА БРЗА ПРОБОЈНА,НАПАДАЧ,ЗАДЊИ ВЕЗНИ ОБА БЕКА ШТОПЕР АКО ОДУ ТИРКИЗЈАН И СЕУЛ.САМО ДА НЕ ВРАЋАЈУ РИСТИЋА ГУДЕЉА ИЛИ КОСТИЋА.ОНИ СУ С ОЗБИЉНИМ ФУДБАЛОМ ЗАВРШИЛИ
E

El capitan

pre 32 minute

Gde je moj prijatelj bot , koji prave navijace Zvezdase naziva rasimovim sendvicarima i grobarcicima? Kada se vidimo ali nemoj nocas ili sutra da odgovoris budi mangup ali ne internet mangup , odgovori odmah kad i gde se vidimo?

Stevan

pre 34 minute

Katastrofalna situacija. Tekst je odlican svidja mi se
Q

Qolef

pre 40 minuta

Takmicenje u kojem Zvezda moze da igra, takmici se, uzima bodove i bude konkurentna je Liga Evrope. Mozemo mi, i verovatno cemo uci ove godine u Ligu sampiona i svi mi bi realno i vise veli ligu sampiona, ali, tamo su monstrumi od ekipa i igraca, zveri, Zvezda nije spremna za ligu sampiona, bice jako tesko bod da se uzme neki, pojesce nas... Za ligu sampiona mora baco mnogo vise da se isprsi i plati, dok se ne dovede igrac od 10-12 miliona mi nemamo sta da trazimo u Ligi sampiona
Q

QOleŠoljaJadnik

pre 20 minuta

tako je u metu...

Mile Stručnjak

pre 42 minute

Glazer ide, takođe ne vidim svrhu da ostanu Rodrigao, Hendel (očigledno neće dobiti šansu na poziciji koja mu odgovora), Badžo i Ovusu relativno mladi ali teško da će dobiti značajniju minutažu, Elšnika treba prodati ako ima korektne ponude, Kostov ide, Radonjić već otišao i verovatno Duarte do kraja leta, Lučić, Milson i Babika su otišli (na svu sreću) ... Ako zadrže Seola i Tiknizijana onda samo još jedan štoper i možda napadač (ako uđemo u LŠ)... I to je čini mi se to...
S

Smehotres

pre 43 minute

Od čega se bre arnautovic oporavlja, igra 10minuta u njegovom stilu, znači šetnja. Još mu treba koji dan više, ahahahaha...

snezam123

pre 43 minute

Zvezdo zvezdanaa
S

Sinatra

pre oko 1 sat

Rizik ?! Ne zna se dal su gori ovi sto se prodaju ili ovi sto se dovode
I

Iron

pre oko 1 sat

Uz malo sreće u žrebu ulazimo u ligu šampiona...biće uigraniji nego prošle godine jel' niko neće otići...biće to dobro...
S

Sadof

pre 33 minute

Slazem se. Ali sta kad udjemo? Imamo li igrace za Siti, PSG, Real, Arsenal? Sta cemo da radimo sa tim ekipama?
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

e zvezdo zvezdice..
B

Brato

pre oko 1 sat

Nije valjda da je kasa toliko prazna?
L

Lolol

pre oko 1 sat

Zvezda će već u 3 kolu inati ozbiljne probleme protiv iole organizovane ekipe Ako se i dokopa 4 kola tu je Stanković pokazao da nije spreman i sposoban Ostale ekipe ne treba ni komentarisati, jer ispadaju već u julu Kad Zvezda sa ovolikim budžetom i dugovima koje ne vraća teško nešto može da uradi, od drugih tek ne treba ništa ocekivati
C

Cccc

pre oko 1 sat

Edem je sam malo, Arnautovic će biti pola vremena povredjen a pola fizički nespreman to je kod njega normalno kad je klub u pitanju. Duarte niti je klasični napadač niti vezni nesto izmedju. Sve u svemu napred i na štoperima smo tanki I kad bi bekovi Seol i Tikizijan bili fit celu godinu.

zgemba82

pre oko 1 sat

bolje da rizikuju i kupe igraca od 10 - 12 miliona
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Tako treba, pametna odluka!

Cujo Zarko

pre oko 1 sat

Bravo dobra odluka kluba
V

Viki Miljković

pre oko 2 sata

Dejan Stanković iz tri pokušaja nije uspeo da se kvalifikuje u LŠ. Ispadao je od Monike, Šerifa i Haife. Dakle ne zna. Davati mu četvrti pokušaj na ovaj način, je pucanje u zdravu nogu. Nadam se da je uprava pametnija od ovoga.
V

Vlada79

pre oko 2 sata

Koja je ovo priča za naivce, nema prodaje? Pa realno Ovusua, Badja i Handela bi prodali sutra da dobiju dobru ponudu koja bi barem malo izvukla uloženo u njih! Svakako su na te pozicije doveli pojačanja a i Mirko Ivanić se oporavio....

Savo Vukovic

pre oko 2 sata

Нема продаје само позајмице у ОФК
П

Па...

pre oko 2 sata

...управо смо продали голмана из ОФК који никада није ни тренирао у Звезди 😂😂😂

Denis Miljkovic

pre oko 2 sata

Sa ovakvom transfer politikom, kao u zadnjih 6-7 sezona, mi smo trgovačko društvo, a ne ozbiljan
П

Па...

pre oko 2 sata

...зна се, дупла круна, групна фаза у Лиги шампиона или пролеће у Лиги Европе. Друга Војводина, за треће место борба.
D

Dragi70

pre oko 2 sata

Mislim da nam treba dobar igrač u odbrani poput Dragovića jer tu najviše duva.
D

Dzemaili00

pre oko 1 sat

Da, odbrana je najkritičniji deo tima, sa štoperima kakvi su Eraković i Veljković crno nam se piše u Evropi.

dejanera

pre oko 1 sat

Pa sad da li duva ili ne veliko je pitanje. Recimo 4 utakmice zaredom u LE bez primljenog gola ili samo jedan primljeni gol, od Selte, u 6 utakmica zaredom pre revansa protiv Lil-a bas i ne govore o supljoj odbrani. Pre ce biti da, kad igramo neku bitnu utakmicu u Evropi, i oni iz sredine terena shvate da mora i odbrana da se igra i da mora da se pomogne stoperima. U nasoj ligi svi opusteni kao treger.

Denis Miljkovic

pre oko 2 sata

Bolje da cuvaju to sto imaju dok se neuklope

Weeb

pre oko 2 sata

Zvezda mora da proda duartea koji nema ni jednu karakteristiku napadača i da dovede kopiju Šerifa... MORA i da dovede štopera da može da se igra u 4 1 3 2 formaciji jer sa tri štopera je garantovana propast
@

@brate moj

pre oko 2 sata

Sendvicaru rasimov tek je jedna utakmica prosla
Z

Znači Delija

pre oko 2 sata

Ove godine moramo da se plasiramo u LŠ , svako drugo takmičenje za nas će biti veliki minus , mora mnogo da se radi na brzini igre da bi mogli da igramo sa osrednjim ekipama u LŠ , ako već nemamo super tehničke igrače , onda bar kondicija i brzina . NAPRED ZVEZDA
@

@Brate moj

pre oko 2 sata

Sendvicaru rasimov tek je jedna utakmica prosla
@

@brate moj

pre oko 2 sata

Jel ste primetili kako ovaj bot je uvek tu kada je vest iz FKCZ?
P

Pakal II

pre oko 2 sata

Iz ovog teksta izvlačim zaključak da je u klubu panika, da su svesni da nemamo tim za LŠ i sad kao zadrži sve jbg možda uđemo. I šta onda? Opet prodaj i dovedi i onda uigravanje u grupnoj fazi. Neozbiljno.
П

Па...

pre oko 2 sata

...да, кад никог не продају онда је паника јер смо слаби, а кад продају онда је паника јер смо слаби, па да се узме неки динар док не испаднемо 😂😂😂 У стварности већ деценију играмо озбиљну улогу у Европи. Избацили смо Салцбург и Боде, клубове на које се хејтери највише ложе 😂😂😂
Z

ZokiCZNBG80

pre oko 2 sata

Zvezda sa ovakvim timom nema šta da traži u LŠ. Možda može uz povoljan žreb da uđe, ali da igra takmičarski i uzima bodove ne može. Realnija je LE. Svakog leta ide priča o podizanju igre i kako imamo budžet od 100 miliona i svako očekuje neka baš velika i prava pojačanja. A dobijemo istu priču svakog leta. Mora da se proda neki talentovani klinac koji je odigrao samo jednu sezonu jer će nam to doneti velike pare. Čekaj, čemu to kada imamo veliki budžet i nemamo finansijske probleme? I uz pompezne priče o pojačanjima dobijemo igrače sa Kipra ili iz Ruske lige za koje niko nikad nije čuo! Svakog leta ista priča!
П

Па...

pre oko 2 sata

...иди гледај Телеоптик 😂😂😂
K

Kisa

pre oko 1 sat

Realno da li je bolje trideset miliona ili pet ,po tebi pet miliona .Ocigledno zivis negde daleko pa neznas klubovi u Srbiji zive od Evrope i prodaje igraca .Vecinom su to prihodi.Ti bi hteo igracki kadar koji kosta stotinu i nesto malo preko toga ,da bude ravnopravan s timovima koji vrede milijardu i vise.Mozda da im damo u gostima pet sest komada.Prica za malu decu.Zadnje ucesce Zvezde u LS ok ko je nadigrao ozgubila jest utakmice neke ali nigde ponizena nije bila.To pomak za tebe nije.

Denis Miljkovic

pre oko 2 sata

Zvezdi treba dobar spic ako hoce u ligu ssmpiona,sa Duarteom i Arnautovicem kup uefa

Dejan Jevtic

pre oko 2 sata

Mozda je i najbolja odluka nikoga ne prodati,i videti da li cemo se plasirati u ls ili le..

Ranijeri

pre oko 2 sata

Pa bolje da ne prodaju dok se novajlije ne uklope
Z

Zuchishaa

pre oko 2 sata

Epruveta kao da istrazuje ali ne mogu stalno da naprave
T

Tvrdjava

pre oko 2 sata

Zvezdi treba dobar spic ako hoce u ligu ssmpiona,sa Duarteom i Arnautovicem kup uefa
M

Mamma mia

pre oko 2 sata

I to samo uz dobar žreb.
P

Pixy

pre oko 3 sata

Sa ovakvom transfer politikom, kao u zadnjih 6-7 sezona, mi smo trgovačko društvo, a ne ozbiljan fudbalski klub.
П

Па...

pre oko 2 sata

...да, али ако купимо 50 хиљада сезонских карата по 1000 евра комад, нећемо морати да продајемо.
R

Resultat Ultras

pre oko 1 sat

Da, a sa ovakvom navijackom politikom, kao u zadnjih 6-7 sezona, mi smo naj neozbiljo navijacki društvo, a ne ozbiljan navijaci. U 5. nemackoj ligi su organizovaniji, odaniji i iskreniji.
B

Brate moj

pre oko 3 sata

I oni su digli ruke od LS........kada su videli sta su doveli sve ......ako su videli

Истина

pre oko 2 sata

Нису они у стању да виде, да јесу, не би се свако десето појачање испоставило као успешан трансфер. Очигледно да спортски сектор на челу са Мркелом не ради како треба, али њега је немогуће сменити, као и оног који га је ту поставио. То је канцер свих државних институција, на неко мирно место се постави неко ко није за ту позицију због добрих односа, веза, а институција трпи.

Zvezdas1989

pre 22 minute

Kako ne mozete da skontate da su danas cifre za koje Zvezde dovodi igrace smesne pare i tesko je pogoditi igraca.Sad svaki igrac 20.30 miliona,a vi kukate kad se neko od 2 miliona ispostavi ko promasaj.Barsa platila Kutinja 150mil pa nista