Komentari na vest

Zvezdi od Olimpijakosa 1.500.000 evra i 20 posto za Balšu Popovića

Srdjan Bucevac

pre oko 9 sati

Jasta, utopise i njega Roske bolji 10x

Alek

pre oko 13 sati

Ozbiljan golman.
1

1981

pre oko 14 sati

I onda se cude sto nema vise od 3 hilj ljudi na stadionu kad je besplatan ulaz
P

Pukki

pre oko 17 sati

Taman za Terzino odelo.

Zoran Jeremic

pre oko 17 sati

Zvezdas sam ali ovo postaje zalosno

Aleksandar Pesic

pre oko 18 sati

Balsa je dobar mlad golman, imace dobru karijeru
S

Sedlar92

pre oko 18 sati

ovo samo kod nas ima kupi ga 900, proda za1,5 m
m

metalika moj dobar

pre oko 18 sati

bravooo breee daj te jos Graficara, OFK-i , Usca ,IMT-`a malo nam je zvezdana .Da se bogati dok se moze jer sutra ko zna sta nas ceka pa jedan dan kod Slavise u Majami sa svim dzakovima. Izbacuj ove Javore, napredak,Spartance i ostale ,sta ce nam takvi u ligi ko ima korist od njih ??
H

Hmmm

pre oko 17 sati

Je li Zvezda izbacila Napredak ili nesposobni Nenezic? Jel Zvezda izbacila Spartak ili halapljivi Simovic? Daj prestani vise, gde se gasis...

NikolaSalas

pre oko 18 sati

Bravo Terzo Magiko tako se to radi!
M

Mirkoxx22

pre oko 18 sati

Bogami dobra cifra.
m

maloKoncentracije

pre oko 19 sati

Kako u momentu Mateus prestade da bude najbolji golman lige, i to postade Balša!?
K

Kuki2121

pre oko 20 sati

ko je ovaj budak
R

Relevant

pre oko 19 sati

Idi prati kriket.

Igor Arizanovic

pre oko 20 sati

Malo li jeeee!!!!!
S

Srbenda 77

pre oko 22 sata

Ovi transferi dva kluba koji isti ljudi vode,prava su paramagidba stanja u državi, ovo više nije ni smešno
P

Pledec

pre oko 22 sata

Dečko bio kolateralna šteta dilova Zvezde i OFK, ali pokazao svoj kvalitet. Svakako bolje da se makne iz ovog taloga dok je vreme.
G

Gost1234

pre oko 19 sati

Da nije Zvezde i OFK-a branio bi u Zeti jos uvek...
P

Pepsi

pre oko 22 sata

Oni koji lupaju gluposti za zatvor decko je došao prvo u zvezdu ali zbog navijaca (predhodno bio u partizanu) nije potpisao ugovor vec uz dogovor klubova prosledjen ofku mislim da je steta jer bi iz zvezde ostvario vecintransfer
н

нс бој

pre oko 22 sata

Колико клубова продаје играче за цз,морају од сваког играча да имају тал,тешки криминал.
d

dišsmrnaznoj

pre oko 20 sati

hahahahahah, reče navijač klubića koji vode sve poštenjačine, od kan-kana, zbilje, bajatovića,preko nekih snajpera, pa sve do nekih veprova...
Х

Хаххх

pre oko 19 sati

Нормално у свету фудбала. Челзи и Сити покупе камион талената, позајме их негде и онда препродају.
Z

Zoki1906

pre oko 22 sata

Veliko je ovo obeštećenje
T

TurkTelekom

pre oko 23 sata

Zbog transfera ovog momka pre svega u zvezdu jedno 40 ljudi treba da ide u zatvor. Koji smeh od drzave.
M

Marko LegionaR

pre oko 22 sata

Zašto? Transfer, pa pozajmica, šta je sporno. Nije mogao da bude u Zvezdi jer je partizanovac.
J

JapanskaVjeverica

pre oko 23 sata

Konačno! Balša je predugo čekao šansu u inostranstvu. Najbolji golman lige, zaslužio je Olimpijakos. Šteta za Zvezdu, ali veliki korak za njega i crnogorski fudbal.

Nadja17

pre oko 23 sata

Pored solidnog obestecenja, procenat od naredne prodaje moze da donese dodatnu zaradu u buducnosti
L

Lidbo

pre oko 22 sata

Me ide u Budućnost nego u Olimpijakos!

Bojan76

pre oko 23 sata

Ako se transfer realizuje pod tim uslovima, deluje da je Zvezda napravila veoma dobar posao
b

biniccki

pre oko 23 sata

Dobar igrač, pouzdan igrač.
Z

Zvlat BG

pre oko 23 sata

Poenta priče ... "Crveno-beli su ga doveli iz OFK Beograda za 900.000 evra, ali su ga odmah prosledili na pozajmicu u redove superligaša sa Stare Karaburme." Okreće se turbina na vetar!
Z

Zeka Manijak

pre oko 22 sata

U prevodu, mi vama 900.000€ da preživite sezonu + igrač na pozajmici. Nama sigurni bodovi u ligi + neka sitnija zarada od prodaje. Brate, ja sam ovo godinama radio na FM-u, izgleda je i Terza voleo tu igricu pa je sad realizuje u stvarnom životu.
K

Kikula

pre oko 21 sati

Pa i liverpul je sa zvezdom uradio isto oko Grujica.Kupili ga na polusezoni,pa ga prosledili u zvezdu na pozajmicu da zavrsi sezonu.Isto je uradio Celzi sa Pulisicem koji je zavrsio u Dortmundu sezonu.Primer iz nase lige je Mancester siti koji je doveo Tedica iz Cukarickog i onda je on zavrsio sezonu u Cukarickom na pozajmici.Imas gomilu takvih primera.Nema tu apsolutno niceg nelegalnog.Kupis igraca koji pokazuje potencijal malo ranije i jeftinije jer ne bi igrao kod tebe a da ge neko drugi ne uzme,taj klub bi i dalje imao koristi od njegovog igranja,on se razvije na pozajmici i onda ga ili dovedes kod sebe ili prodas drugde.
b

bad

pre oko 21 sati

poenta priče je da botuješ i to je ok,treba da jedeš,razumem te,ali da sebi na komentar odgovoriš,eee to više nije ni smešno,već za brigu!