Komentari na vest

Alimpijević merka Vilbekina

50 miliona razloga

pre oko 1 sat

Povecam budzet je sada Besikrasu nakon saznanja da igraju EL...

Izbistanin

pre oko 1 sat

bilo bi dobro pojacanje

dusann55555

pre oko 1 sat

Vilbekin je odlican igrac puno iskustva ima ali deluje da nakon povrede nije vise isti igrac nesto slicno kao Bolomboj u Zvezdi tesko je vratiti se u staru formu nakon dugackih pauza
k

kikica1971

pre oko 1 sat

Vilbekin odlicno pojacanje taman bi se uklopio u ekipu