Komentari na vest

Bajern i Pešić dominantni: Ubedljivo protiv Trira do polufinala

A

Aleksandar Denic

pre oko 1 mesec

Deda se ne daje, trenirace i u 100
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Kari je stari donunator.

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Razbio ih Kari samo tako 😀

sladja89

pre oko 1 mesec

Kari uzima titulu i ode u zasluženu penziju

Nikola Stojanović

pre oko 1 mesec

Oprosti se titulom od kosarke Kari
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Da se kraj karijere zaokruzi titulom kako dolikuje
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Bilo bi sjajno da se stari lisac Kari Pešić oprosti od košarke sa titulom.

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Bajern i jeste trenutno kvalitetan tim .
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

mora to da pokaže u evroligi
P

Pavleee

pre oko 1 mesec

Drugar pazi sta govoris! Kad Kari ode u penziju, pravicemo ga od blata. Zapamti ovo!

[email protected]

pre oko 1 mesec

Pešiću ti si doktor
P

Pešić je

pre oko 1 mesec

"Doktor" za padeži

Mita

pre oko 1 mesec

Idi Pesicu u penziju smorio si vise