Komentari na vest
Biberovića merkaju NBA ekipe, Memfis polaže pravo na njega
Aleks2001
pre 8 minuta
Biberovic i nba okej ali nece imati vecu minutazu od 10 minuta
g
gnrslash
pre 13 minuta
Moze da proba, stekne neko novo iskustvo i mozda uzme neki solidan ugovor. Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba
KuukYY
pre oko 1 sat
steta sto igra za tursku
No name
pre oko 1 sat
steta sto ne gra ZA SRBIJU
k
kolekole57
pre oko 1 sat
Proci ce u NBA kao Micic, Vezenkov itd, cast izuzecima iz Evrope
R
Rectify1995
pre oko 1 sat
Nije za NBA, videli smo kako Ameri umeju da "samelju" Evropljane. Vođa Fener, baš kao BB onomad.
Perica Aksentijevic
pre oko 2 sata
Da je pametan da igra Evropu
zarko018
pre oko 2 sata
Bolje mu je da ostane u evropi...
jaca966
pre oko 2 sata
srecnooo nadam se da neces brzo da se vratis
Stefan Nikolic
pre oko 2 sata
ne idi ostani u evropu
u
user7475
pre oko 2 sata
Verovatno da ce i zavrsiti tamo presao je igricu!
Z
Zula
pre oko 1 sat
On presao igricu? Sutra malo,daleko je od prelaska bilo kakve igrice








