Komentari na vest

Bomba iz Grčke: Željko zvao Bogdana!

XavieRS

pre 4 dana

sada ce da dopuni sa ledajem i bongom,sledece bogi i karlik
j

jokicvv.

pre 4 dana

Željko polako sklapa ozbiljan šampionski tim
Шта каже Боги? Ладно ал стандард тамо а?

Mihajlo_24

pre 4 dana

Ako dođe, Evroliga dobija veliku zvezdu.
s

sale01323

pre 4 dana

Ako dođe, Evroliga dobija veliku zvezdu.
a

aleksss99

pre 4 dana

Željko polako sklapa ozbiljan šampionski tim
j

jelenal19

pre 4 dana

Panatinaikos bi sa Bogdanom bio mnogo jač
l

laki100

pre 4 dana

Prvo NBA, pa tek onda povratak u Evropu.
v

vanjaaa03

pre 4 dana

Bogdan i Željko opet zajedno, zvuči opasno.

Ivan Tokai

pre 4 dana

Ako Željko zove, teško je ostati ravnodušan

Aleksandra Martać

pre 4 dana

Ako će NBA da napusti da dođe u Evroligu onda je lud, ali dobro sve najbolje

Goran Jovic

pre 4 dana

Мислим да ће остати због пензије у нба

M. K.

pre 4 dana

Transfer na pomolu...zakljucak, ali videcemo.
M

MilanChe1986

pre 4 dana

Zeljko ce raditi u Partizanu ili nigde,Bogdan ako se bude vracao ikad to ce biti samo u Partizan.....istina je da imaju novi randevu ali u Atini,ljudi od reci
N

Nikola27A

pre 4 dana

neće bigdan, još je dobar za nba, a i da obezbedi penziju

ShoMi_1994

pre 4 dana

Ovo ako je istina i ako se desi, bice prava bomba!
b

bobljag

pre 4 dana

bio bi dobro pojacanje za tim, ali mislim da ostaje u nba jos jednu sezonu....

Stojan Bušatović

pre 4 dana

Hoće Željko desetu titulu
N

Nemanja Lazić

pre 4 dana

Nikakve logike nema da sad dođe, ostaće u NBA-u makar za minimalac

Stefannnbgd

pre 4 dana

Jos jednu sezonu ce odigrati sa Nikolom Jokicem u Denveru pa onda se vraca u Partizan.

Radojkovic Milos

pre 5 dana

Ljubav prema Partizanu 😂😂
F

Franja

pre 5 dana

Nece u Partizan? Ili ce zbog Zoca pre izabrati Panatutneikos?

Otac Makarije

pre 5 dana

Naravno ,budzet je neograničen zato je i preuzeo panatenaikos

rajko vidic

pre 5 dana

Bogdan bi bio dobro pojačanje za evroligu

Asani Avni

pre 5 dana

bolje nego da propada u nba

stevica jovanovic

pre 5 dana

ako bogdan nenadje klub u nba mozda i dodje u panatu
R

RS Rs

pre 5 dana

Ako Bogdan nadje klub u nba onda mozda i ne dodje u panatu.

Meda74

pre 5 dana

trenutno mislim da od toga nema ništa. Bogdan će gledati da ostane još jednu godinu u NBA
z

zulu

pre 5 dana

Nema od toga ništa,Bogdanović ostaje u NBA

Dusan Milojevic

pre 5 dana

Legenda,želim mu sve najbolje u daljoj karijerii...🦾🦾🦾
m

menkopenko

pre 5 dana

Dobro pojačanje za tim

Kurcslus

pre 5 dana

Prvo te dobro isece, onako, na vise mesta, pa ti posipa so po ranama.

Nikola Lazarević

pre 5 dana

Covek nema obraza,samo ga pare i moc rade..klasican kompleksaš i to je jedina istina..Dosao u klub kad je bilo para i sve usrao i kao poslednji miš zapaloo a predstavio kako su svi protiv njega..Srpska posla
N

Nula trofeja

pre 5 dana

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
1

11-1

pre 5 dana

Jel ovo onaj najbolji trener galaksije sto je pre 2 godine dobio metlu od 11-1 od Covica u toku samo jedne sezone!

zeljko markovic

pre 5 dana

I za Bogdana se zna dok je Ostoja u klubu,neće u Partizan.Ta priča što Ostoja priča da se redovno čuju,pa što ga ne dovede u Partizan.Priče za laku noċ.

butler

pre 5 dana

sta radi panata bas zeli el titulu
G

Gost555

pre 5 dana

Ma nije valjda? Kako si to zakljucio?
J

Jka

pre 5 dana

Covek nema obraza,samo ga pare i moc rade..klasican kompleksaš i to je jedina istina..Dosao u klub kad je bilo para i sve usrao i kao poslednji miš zapaloo a predstavio kako su svi protiv njega..Srpska posla
G

Good

pre 5 dana

Vidi se ko ima komplekse.
K

Kzbd

pre 5 dana

Istina. Moze da radi samo sa timovima koji imaju neogranicen budzet.

Daki1 Daki1

pre 5 dana

Željko bas i dobar

Daki1 Daki1

pre 5 dana

Stiže bomba iz grckee
Imamo sjajne igrace i trenere,a reprezentacija slaba?

Amir Tuzlic

pre 5 dana

Bilo bi ekstra mada mislim da nema ništa od toga.
u

uefamafia

pre 5 dana

Što ga nije zvao u Partizan?

Balkan Sport Live

pre 5 dana

Neka dodje Bogi da pokore evropu! Zeljko lord of rings💍💍💍💍💍💍💍💍💍

ledesma247

pre 5 dana

Hoce imati veliki trener najveci budzet sledece sezone u EL?
Z

Zekaa98

pre 5 dana

Ma bravo svaka cast zovi i jokica

Nemanja Simic

pre 5 dana

Valjda ce preci kod Zeljka.
n

nuki63

pre 5 dana

Ima vremena za Bogdanovića, još tu jednu sezonu u Nba

Elvis Fejzic

pre 5 dana

Bio bi to idealan spoj, uz još koje pojačanje Panathinaikos bi bio favorit za Evroligu

Batina1

pre 5 dana

Tek kreće fama o Obradoviću.

Emilija Emilijaaa

pre 5 dana

Le le kakav će ovo tim biti...
P

Petar Nedeljkovic

pre 5 dana

lelelele kakav ce ovo tim biti

Марјан Симоновић

pre 5 dana

E ako ode u Pao onda navijaci Partizana treba da ga se odreknu, da ne bi dolazio u 40 godine kao iz ljubavi
B

BCS Šabac

pre 5 dana

Bogdanović odavno ne igra ozbiljnu košarku. Obradovića pregazilo vreme što je dokazao u Partizanu.

Aleksandar3006

pre 5 dana

Da nije Partizana nebi vas bilo nigde, lepo što mu ovako vraćate i što niste zaradili dovoljno para

Pa dodo sam

pre 5 dana

Opet neograničen budžet?

FC RED STAR

pre 5 dana

Pa pametno bi mu bilo da se vrati na dve godine i lepo završi karijeru u Partizanu

Marko Pavlovic

pre 5 dana

Sačekaće pravo na penziju, a možda ga i opuste na početku sezone i opet je stekao to pravo. Nakon toga ko zna šta može da se desi. Šta god odlučio. Srećno. Ipak je to jedan Bogdan, Kapiten
Z

Zoc'sWitness

pre 5 dana

Zovi Parkera i Miltona i na njima gradi igru
=

==

pre 5 dana

Mogao bi i Egzuma, Karlika, Bongu, Pantera i ostale. Lesora ne mora, on je već tamo
B

Branimir Milev

pre 5 dana

Le le kakav će ovo tim biti...

Slavko Filipovic

pre 5 dana

Za Zeljka se nisam iznenadio....ali ako Bogdan stvarno dodje na zalasku karijere u klub koji nikad nike igrao a pored Partizana...onda neka sve ide u K.
idi tamo bolje ti je nego da se vratis u ovo ludilo ovde...

dinom555

pre 5 dana

Ne znam zasto ,jesi najtrofejniji,ali meni nisi najbolji.

ms032

pre 5 dana

Lepa kombinacija bi to bila ako uopste bude doslo do toga .Iskocice njemu vec neka NBA ponuda ne sumnjam .
H

Hahahsh

pre 5 dana

Idu tamo gde treba da zavrse
o

ogiibk

pre 5 dana

Ma nema sanse da bogi ode u pao
M

Mile g

pre 5 dana

Ni Zeljko, ni Bogdan, ni Sale, ni bilo ko drugi se nece vratiti dok je tu ostoja odnosno njegov vrhovni, glavni navijac tzv.zvezde. Zato svi poput njih, Novaka, vaterpolista itd, beze privremeno iz Srbije jer se zna da sa kartelom legendi sa rajka se do izbora nista ne moze desiti.
П

Па...

pre 5 dana

...неће се ни после избора ништа десити 😂😂😂 Мене само занима шта ти је крива Звезда што Богдановић машта о дресу Панатинаикоса? Остале бајке не бих коментарисао.
.

....

pre 5 dana

Ma da bre, zbog toga neće da se vrate ahahaha. Žocu se baš gadile pare Ostojine, Kopernikusove, Neše Rominga, Mileta Ronhila. Sve opozicija i sve pošteno zarađeno.
d

demoga

pre 5 dana

slažem se sa tim da ovi treba da odu sa vlasti ali ti kažeš neće da dođu pa što je onda došao Željko Obradović da radi u partizanu da mu nije nešto falilo budžet pare šta je falilo tačno Željko Obradoviću te priča se njemu neko mešao to su njegove alibi priče koje vi verujete i nemoj da porediš ljudsku veličinu Novaka đjokovica, i ovog što je isti demagog kao Taj što ga mrziš pogledaj konferencije za štampu i jednog i drugog pa probaj da nađeš razliku svi su drugi krivi samo oni nisu krivi. a da i Novak nešto ne konzumira kokain ne izlazi sa klinkama klinke mu ne sede u krilu i Novak nije zgazio nikoga ne možeš ih porediti jedan je ljudska gromada drugi je... ali ovde pričam o ljudskim kvalitetima a ne o sportskim svakako su sportski uspešni obojica.
Bogdan Bogdanović je legenda,voleo bih da dodje ko zeljka u Pana,s isto tako da zaradi penziju u nba
t

tiesto

pre 5 dana

A Le Brona da li je zvao???
D

Dajbrepare!

pre 5 dana

Prvo navijam za Zvezdu ali kad uzmu da pljuju po ovom Obradovicu a bili su bukvalno pred gasenjem i dosao on sa svojim imenom bez obzira na lovu koju je trazio on je doneo klubu 3x vise bez obzira sto nista nije uradio. Treba i dalje sa Velikim postovanjem o njemu da pricate. Da ste klub kao sto treba on bi vam bio i direktor i trener. Ovako smo u istom sosu
D

DosijeX

pre 5 dana

Ti si samo jedan stanovnik puste humske
a

avax88

pre 5 dana

Pa dobro, to bi udarni tandem bio - Žoc i Bogdan. Ali ostaje da se vidi da li će se realizovati, polako.

Steksus123

pre 5 dana

Ako dodje u Pao pored Partizana razocarace me samo tako, obecao je da ce dodji...
b

bad

pre 5 dana

a ti se taman napalio?

Steksus123

pre 5 dana

Jesam brate mok

mikac357

pre 5 dana

ma nema sanse, ide u denver

Milos Miletic

pre 5 dana

Zar nije Bogdan rekao da ce u Partizan?
O

OptimusPrajm

pre 5 dana

Sviđa mi se ovo što čitam, prvo dolazak Željka, sad i Bogdana, lepe vesti za evropsku košarku
m

maloKoncentracije

pre 5 dana

Kad se provlačila priča da će možda nazad u Partizan, a onda i informacija da mu je prioritet NBA zbog penzije, pomislio sam da je to skroz logično, a i koliko god malo da bi dobio u NBA opet je više nego u Evropi. Ali opet s druge strane, posle stotinak milona zarađenih u karijeri, koliko može da bude značajna penzija i zdravstveno iz NBA!?
D

Dajbrepare!

pre 5 dana

Pa ti isti milioni se istope jako jako brzo a ovo je sigurica
u

upravo tako

pre 5 dana

koliko cesto citamo o bankrotu , mahom igraca iz nba, valjda jer su prelako zaradili .puna penzija nakon 10 godina u nba , 20000 $ mesecno, plus hiljadu od reprezentacije, do 62 godine kada krece nba penzija moze tri puta da se razvede i da ga opeljese i svaka prepolovi bogatstvo,zivot je nepredvidiv
V

Volim Zoca

pre 5 dana

To je nas Zic Grobar... Ima da naoravi najjaci Panatanaikos ikada.. Bice opet jedan je Bogi kapiten u Areni...

Ivan Kozotic

pre 5 dana

Iskreno nek janakopulos izvadi 15 milki za bigdanovica i eto njega sto posto nije to malo.
n

ne vredi toliko

pre 5 dana

da vredi toliko platili bi ga u nba.
B

Brzo na aerodrom

pre 5 dana

Ajme sad ce pola da predje navijati za Pao :)
z

zolaaaapfc

pre 5 dana

Navijacemo uvek za Zoca i Bogdana..i vi bi trebali za Radonju, Alimpija, Guduru..svako ima svoje legende..
П

Па...

pre 5 dana

...наведи ми један разлог зашто бих навијао за било који други клуб зато што у њему игра бивши играч Звезде? Па и у Панатинаикосу игра Лесор, бивши играч Звезде. Треба ли и за њих да навијам? Шта имам ја што је Калинић освојио Евролигу са Фенером? Треба ли да славим титулу тог клуба? Или да навијам за рецимо Будућност ако врате Радоњића?
d

dekadent

pre 5 dana

Ostace Bogdan (bar jos) ove sezone u NBA, dobice sigurno neki veteranski minimalni ugovor
A

Ad

pre 5 dana

A sto ga "veliki trener" nije zvao i molio dok je bio trener Partizana. Strasno,navijaci Partizana i dalje gledaju u njega kao u ikonu,a sta je on to uradio,krade igrace "voljenom klubu". Nije sve u novcu,mada vidim da je njemu novac sve. Sada je jasno zasto Ostoja nije popustio kada je navodni "veliki trener" glumio zrtvu. Sramota od coveka.puuuu
D

Dajbrepare!

pre 5 dana

Kako nije sve u novcu? Pa pola srbije za sendvic i 2000 se prodalo a ovi nece za milione? O cemu dalje pricati?
A

Ad

pre 5 dana

A sto ga "veliki trener" nije zvao i moli
G

Gooxyy

pre 5 dana

Ako iz NBA dodje u bilo koji drugi klub osim Partizana nije covjek kakvim se predstavlja.za mene licno vise ne postoji.
I

Ibon Navaro

pre 5 dana

Oće neko na basket?

stevic97

pre 5 dana

Nista od te price
D

Dedino

pre 5 dana

Jeste,evo vec je na pola puta do evrope,pa nije lud da ostane jos godinu dana i ostvari penziju koja nije mala iz NBA,zbog toga sto ga zove žoc. A ljudi moji..
M

MilojeC

pre 5 dana

Zaradis za 3 zivota a ti cekas zdravstveno osigurnje?!
D

Dajbrepare!

pre 5 dana

Mozda su naslednici Janjus i slicni
i

igor978

pre 5 dana

Evo mu Parkera i Miltona je..m li mu sve
A

Ad

pre 5 dana

Aaaa,nece on zvati te igrace koji stete svlacionici,zna to "veliki trener". On je njih doveo samo u Partizan,jer je doticni hteo da privatizuje klub,da moze da se sprda sa nama kao sto je radio 3 godine. Jednom recju,daleko mu lepa kuca
K

KK Zoc

pre 5 dana

Au Grobari, pa vas idol vam krade pojacanja
D

Djurkopiano

pre 5 dana

Neka sove Parkera.
H

Hulio

pre 5 dana

Drugacije Zelimir ne moze ..pored onakve ekipe hoce jos igraca kao sto je Bogdan (vrhunski) da dovede jos Jokica i Doncica pa eto 10 titule ..kako bi on ista osvojio bez da ima vrhunske igrace
1

1970sc

pre 5 dana

Verovatno si klinac, oprošteno. 1992 osvojio sa partizanom deca igrala. 1994 Juventud takođe autsajder. 1998 Jugoslavija svetski prvak ( on trener). Ali Svetski. 1997 evropski prvak sa Jugoslavijom. Ajde?? A mi sad od FINSKE ISPALI??!
a

ajmo malo

pre 5 dana

za 1970 Ta prica o mladom timu Vam ne pije vodu... Sale Djordjevic je imao 25 god,vec tada ima svetsko i evropsko zlato,Danilovic 22,ali isto 2-3 zlata sa Jugoslavijom... To Vam je danas kao da Luka Doncic igra u Zv ili Partizanu... Glavni igraci Saric (preko 30),Nakic 26-27,bilo je tu 2-3 momka 19-10 godina... imas 2 najbolja beka u Evropi uz Drazena... igralo se sa 6 7 igraca,ostali mahali peskirom...
@

@ajmo malo

pre 5 dana

Što imate potrebu ti i slični da lažete decu? Problem je što je Sale, dete kluba i najbolji igrač, imao 25 godina?? Sa 22 godine, Danilović je imao 2 (ili 3, nisam siguran) zlata sa seniorima ali nije bio Dončić, koji je sa 19 bio glavni igrač evropskog šampiona Slovenije, već je bio igrač uloge, a zvezde Jugoslavije na tim prvenstvima su bili Dražen, Rađa i kompanija. Svako ima internet pa nek proveri. Partizanova šampionska ekipa je najmlađa u istoriji, to je činjenica. Njegova titula devedestdruge je potpuna filmska priča, sigurno jedna od najlepših u istoriji srpskog sporta, a ti pljuješ i umanjuješ taj uspeh jer eto nisu svi igrači imali 14 godina i učili Prirodu i društvo između treninga. Komedija
M

Millwall

pre 5 dana

Niko nije iznad kluba,pa ni gospodin iz Cacka.Ono po cemu je Partizan prepoznatljiv u evro ligi jesu njegovi navijaci.Oni su sinonim za Partizan.Pitajte bilo kog ljubitelja kosarke u Evropi nesto o Partizanu,odmah ce poceti da prica o Grobarima.Ja sam navijac Radnickog iz Kragujevca i stvarno ne volim Partizan i Zvezdu,ali atmosveru koju i jedni i drugo pravite u Areni nema niko ,ali bas niko.
G

Gost555

pre 5 dana

Ako bi Bogdan potpisao, to bi bila bomba, a potpis Zeljka Obradovica je neka slabija petarda, ma prskalica, zbog njega je Partizan bio najgori tim Evrolige.

Salleee

pre 5 dana

Naravno da će da ode u Pao. Kada nama zeljko nije valjao neka ide tamo gde ga više cene i postuju
G

GATE 13 PANATHINAIKOS

pre 5 dana

"του πάντα αξιόπιστου πόρταλ το σπορτ24" εκεί σταμάτησα να διαβάζω 😂🤣😂🤣..

milos djordjevic

pre 5 dana

Ako bi Bogdanovic otiso u Panatu sa vec postojecim timom i jos koje pojacanje Zeljko bi opet osvojio evroligu
K

KacaKM

pre 5 dana

E moj Ostoja,e moja državo u kojoj živim

Isa Peric

pre 5 dana

Vise vjerujem u varijantu da ce kod Jokića u Nagetse!
G

Gost Pec

pre 5 dana

Hoce li Ostoja da dodje da podrzi igrace koje mu sin dovodi u klub,protiv Pao u Areni?

PsyhoDelija

pre 5 dana

Dajte mu 100 miliona budžeta!!! Uzmi im sve,i Bongu i Bogdana,pa neka opet idu na aerodrom hahahahahha
G

Gost 442

pre 5 dana

Da je sreće pa da Bogdan dođe u Partizan. Nije sve ni u novcu..
J

Jaoo

pre 5 dana

Idu tamo gde treba da zavrse 😂😂😂

Sala zabava

pre 5 dana

zasto bi presao u Evropu kad moze da igra jos godinu dana u zadnjem time NBA, uzme tu penziju ( kao da nije zaradio za tri zivota, pa mu je potrebno) i onda da zavrsi negde ovde...
G

Gost Pec

pre 5 dana

Al ovi sto pisu bivsi trener bivsi igrac....za njih je neko i propali teniser a Vidic drvo iz Uzica...
H

Hahahahahs

pre 5 dana

Hours of loveee
K

Kosjanm

pre 5 dana

Ide tamo da ostvare san
p

partizanovci

pre 5 dana

Alo Panata ima Vise para nego cz i partizan zajedno, zar vi stvarno mislite da svaki igrac koji on zamisli mogo imati u partizanu? Naravno da ne! Zeljko samo sa najjacim timom moz osvoji titulu.. njegovo vreme je proslo.. Mene vise ne zanima Obradovic mene zanima Partizan moze da bude ko hoce navijacu za Paetizan, samo me zanima dragi moji navijaci Partizana, da li cete u Areni navijati za Panatu ili Partizan kada dodje do okrsaja?
N

Noriaki

pre 5 dana

Kupi kartu pa dodji i vidi. Pretpostavljam da ti kupovina karte i dolazak na utakmicu nije praksa, ali ti ces "podrzavati" Partizan. Mi koji stvarno navijamo za Partizan znamo za koga cemo navijati i kojeg jednog cemo pozdraviti i koju dvojicu cemo takodje "pozdraviti", naravno u njihovom odustvu jer se ne pojavljuju. Jedan je s druge strane i nije deo nase kuce (hvala Bogu), a druga kukavica prosto nema petlju da se pojavi na utakmici vec mesecima.
G

Gost Pec

pre 5 dana

Nema mi komentara....istina boli
Moje misljenje je da ce ga uzeti Denver, jos godinu kako bi stekao penziju u NBA i onda ide povratak u Evropu tj.kod Zeljka
P

Pavlovicmp

pre 5 dana

Mogli smo ih gledati i ovde

wizard 1987

pre 5 dana

nemoj Zelimire....kao da se svetis nesto bivsem klubu
R

Ratko 28

pre 5 dana

Bogdan ostaje i sledecu sezonu da bi obezbedio vecu penziju,potrebna mu je jos jesna godina da bi imao minimum 10 sezona u Nba tako da on do sledece godine se nece vracati
g

glisha93

pre 5 dana

Vrlo moguce...
X

Xyz

pre 5 dana

Bivsi igrac i bivsi trener...
c

cune

pre 5 dana

Samo u vašim malicioznim, šupljim glavicama
A

Advokat

pre 5 dana

... a komentar daje sadašnji šalabajzer.
T

Trenercina

pre 5 dana

Samo kupuj skupo
m

misa mitrovic

pre 5 dana

jos godinu dana, pa NBA penzija, p atek onda
M

Milos 1970

pre 5 dana

Ma pusti priču o Zocu i Bogdanu,gde je vest o Pešiću cacariiii...🤣🤣
S

Sumar

pre 5 dana

Bude li otiso u Panatinaikos, onda ce stvarno ispasti necovek. I ovaj Zeljko je covek iz interesa, jer ne bi nikad on doso u Partizan, da mu klub nije dao onoliko para, i da mu drzava nije obecala da ce igrati Evroligu.

nikola.p

pre 5 dana

Bitno mi imamo Ostoju! Šta će nam Željko i Bogdan...blago nama!
8

8999

pre 5 dana

Taj je Ostoja placao Zeljka u milonima eura i isti taj ti je podigao klub tako sto je on i uprava finansirao najveceg trenera sa preko 100 miliona. Nadjite nekog vaseg nek preuzme klub i ubaci pare, nemamo problem. Ali takvoga nema, zato i sluzi Partizan za politicke mitinge.

PsyhoDelija

pre 5 dana

Ostoja doveo Zeljka, doveo mu sve sto je hteo...Zeljko ga branio zbog uvreda
J

Jolika1985

pre 5 dana

Jedino ako je lud da predje tamo
.

..x..

pre 5 dana

Upravu si brate sta je ovo
J

Jolika1985

pre 5 dana

To bi im itekako dobro doslo
B

Bale89

pre 5 dana

Sad ce da mu daju 6m godisnje lagano
D

DaSveOk98273

pre 5 dana

Ja se pitam, ako ode u Panatu, jel ti ljudi navijaju za Obradovića, za pare, za obe stvari, ili za Partizan? Naravno, i u Partizanu ne bi igrao za kikiriki.
b

bravo

pre 5 dana

pravi odgovor! Niko nije veci od kluba, pa i taj Zeljko i bilo koji igrac! jbe mi se vise za zeljka i ostale.. Hocu dobar partizan, Zeljko je sve samo poalesnje dve godine unazadio ekipu
M

Mnr1

pre 5 dana

Pa ja sam uvek i govorio da Bogdan nece zavrsiti karineru kod nas, ili kod turaka ili grka, srbin je to.
i

ing

pre 5 dana

Kako reče ono Ostoja u odličnim odnosima je sa Bogdanom i u stalnom kontaktu

RodjenLoš

pre 5 dana

Pa naravno da će brat da sačeka još jednu godinu da nađe klub da ima penziju do kraja života
D

Dulele

pre 5 dana

Evo, ja ne znam ni da li cu imati penziju i kolika ce biti, a on nije zaradio do sada, pa se brine!
V

Visente Del Boske

pre 5 dana

Sad kad vam Žoc uzme i Karlika posto Sorts odlazi u valensiju i treba im novi plej.😂
L

Ljubav je to

pre 5 dana

To se zove ljubav, ne zeli voljeni klub da baca u trosak za igrace koji su mu potrebni i za koje je Partizan zainteresovan. Iz ljubavi nas je ukanalio koliko je bilo u njegovoj moci, a to radi i dalje.
T

Torbicis

pre 5 dana

E to su oni planovi i scenario koji je trebai sa se desi u Partizanu i zato je po svaku cenu moralo biti spreceno,zato je Zeljko sabotiran i oteran,znali su da Zeljko ima "prljav" plan koji bi nas dovei na krov Evrope i to se moralo zaustaviti preko "prvog" coveka kluba kome je Zeljko izlozio planove!!!!!!!!!!
П

Па...

pre 5 dana

...у тренутку одласка, био је фењер у Евролиги 😂😂😂 Само првих 10 се бори за титулу.
T

Tvtvrc

pre 5 dana

To sve pod uslovom da ne znamo da je Željka doveo AV.Svi da odu jedan da se tivra u Atenu...hahahha
×

×_×

pre 5 dana

Sve u naopako umjesto zeljko i bogdan u partizanu oni idu da igraju za grke sramota!!!!
M

Matija7

pre 5 dana

Zeljko je najbolji trener, osvojice evroligu sa panatinajkosom
.

......mm

pre 5 dana

Nece ni u top 10
casovi ljubavi samo pucaju
S

Sampion Evrope 92

pre 5 dana

Mico mozes da ga saftas
K

Khal Drogo

pre 5 dana

Сезона у ен-би-еју почиње 1.јула, тачније тачно у поноћ и минут. Тек онда тимови могу потписивати слободне играче. До истека 30.јуна формално су забрањени било какви преговори играча и тимова. Наравно да се они обављају, али дискретно, не пуштају се те информације у јавност, чак се и одлично обавјештени инсајдери у ових десетак дана малчице "притаје". Интересовања за Богдана има, посебно ако би Богдан пристао ту десету сезону у ен-би-еју одиграти за минималац или близу минималца. У том случају и Денвер није нереална опција, но има још тимова који си заинтересовани за Богдана. У сваком случају, повретак Богдана у Европу наредне сезоне није реалан. Тамо у сезони 2027/28, о том потом. Богдану, куда год га пут одведе, пуно среће.
П

Па...

pre 5 dana

...сутра наслов "Ледеј у Панатинаикосу" 😂😂😂
Bolje neka pređe u Denver. Jedna sezona i onda lagano u Evropu.
G

Gost1717

pre 5 dana

Ostaće u NBA, gde veteran, ima 33-34 god. Vučević neće u Zvezdu, čeka isto Nba poziv, a ima 36, šta za njega reći tek. Žoc je inače trener skupih igrača i timova, trenirao Pao i Fener sa najvećim budžetima i top igračima, kada nakupio titule. Sad ima priliku da pokaže da li vredi stvarno i dalje, imaće brutalan budzet.
J

Jdjdcj

pre 5 dana

S tim sto se Vucevic u nba naigrao i dao samo nekih 10000 poena vise od košgetera...
П

Па...

pre 5 dana

...Остоја је крив, мало је 30 милиона буџет 😂😂😂
v

vladano79

pre 5 dana

Ko veruje u ove vesti.
G

Gost nedragi

pre 5 dana

Cudo jedno da nije pozvao Dzabarija i Miltona kako bi im ponudio visegodisnji ugovor?
K

Kurda4322

pre 5 dana

Nadam se da da će Bogdanovic ostati i tu još jednu godinu u NBA da stekne penziju koja uopšte nije mala stvar za bilo koga na svetu. A za Evropu ima vremena a možda i bolje ako bude u mogućnosti da do kraja karijere ostane u Americi, već sad je legenda a biće sigurno još veća. Sportski pozdrav
V

Vbjji

pre 5 dana

Ma da..penzija..nije zaradio
-

-

pre 5 dana

Nemoj i ti Bogdane da ides gde ne treba molim te
D

Daljinac

pre 5 dana

Ne, nego će da dodje u Ostojin Partizan. Dečko ima mozak, nije lutka kojom će neko da upravlja.
a

avangarda bez

pre 5 dana

bravo željko ljudino!!! sad objasni grobarima zašto ga nisi zvao dok si bio u partizanu...😀
k

klog

pre 5 dana

Zato što Bogdan košta najmanje 5+ miliona po sezoni SADA, a u tom trenutku je primao 16,5 miliona u NBA. Tikvo ograničena
A

Aux

pre 5 dana

Zato što je imao ugovor sa Klipersima I i zato što mu je NBA opcija broj 1.
e

e

pre 5 dana

Sad ce u inat da uzme sve sto bi dobro doslo Partizanu.
Z

Zvezdaš 73

pre 5 dana

Ovako nešto i očekujem. Napravili ste da je jedan čovek veći od kluba. Bongu, Bogdana, sve sto je trebalo da bude stub Partizana posle Zoca. Cacansko tabanje 300 na sat. Partizan mi je sportski rival i ovo nije zaslužio. A vi se kunite i dalje u Zoca
N

Normalno

pre 5 dana

Da se kunemo,pa vi se kunete u Covu i Terzu,svako ima svoje legende.
П

Па...

pre 5 dana

...како су прошле гробарске легенде против Човића и Терзића? Иначе, њих двојица су функционери и пореде се само са Остојом и Расимом. Бонга је четворка, њега можеш да поредиш са Калинићем и Монекеом. Можда и Давидовцем. Замисли да ја упоредим Добрића и Остоју? Или Катаија и Расима?
З

Зликовац

pre 5 dana

Ма Бонга и Боги умиру од жеље да следећу сезону играју у Партизану и нико други их не би покупио, ал појави се зли Желимир и упрска све
s

sezonac215

pre 5 dana

Tako je, sujetni egoista. Da sam na mestu Ostoje rekao bih mu da može svuda samo ne u PAO...džabe sve majstore kad si loš čovek
P

Prti

pre 5 dana

@Normalno a vama legende Ostoja, Vucela i Rasim. Zar to nije ista bagra kao Covic i Terzic ili su ovi mogu da prodju?

1Sale11

pre 5 dana

Kao da nije ocekivano
Ф

Фикус

pre 5 dana

Немој Жељко, немој Боги,... Остоја ако се ово деси судиће ти Партизанивци!!!
M

Ma da bre to

pre 5 dana

Ziv nisam do juna 2027 da cujemo ko ce biti krivac za fijasko...
A

Aca9947

pre 5 dana

Kao k...a krenuo je nisko da udara sad ce da zove sve koje Partizan zeli. Bogdan ako ode kod njega pljunuo je na Partizan. Nadam se da ako Bogdan bude igrao EL da ce doci u Partizan jer je to jedini klub koji voli. Zeljko je usao u legendu Partizana kada je osvojio EL ali sve posle toga je apsolutno smesna karijera u odnosu na Duleta Vujosevica. Bez rezultata nije ostavio iza sebe nikakvu ekipu imao je novca barem 15 puta vise nego Dule i sve sto je vezano za Zeljka mi smo vezivali za to osvajanje 92'.
П

Па...

pre 5 dana

...одакле вам то да Богдан воли Партизан? Није провокација, човек је навијач Звезде школован у ФМП. Богдан и Партизан као Нвора и Звезда.
N

Nenad B.

pre 5 dana

Da, da, Bogdan koji javno podržava studente će radije potrčati kod ćaci Ostoje nego čoveka sa kojim je sarađivao i osvajao trofeje, u normalnom društvu i okruženju.
П

Па...

pre 5 dana

...поломи се човек од подршке студентима 😂😂😂 Каква је ово митоманија 😂😂😂
J

JaguarBog

pre 5 dana

Sačuvaj nas Bože kuge, gladi i Partizanovih "legendi"
K

Komedijaaa

pre 5 dana

Vi ih nemate pa ni nema cega da se brinete
B

Bogoljub Gagic

pre 5 dana

Zar ne ceka onu, desetu sezonu zbog NBA penzije?
i

i e godta

pre 5 dana

Naravno da treba da ide u PAO, u ovo blato ovde ne treba niko da se uvlači
B

Blatnjavi

pre 5 dana

U koje blato? Taj isti Zeljko ja bio u tom blatu 4,5 godine i bio bi jos uvek da nije toliko upropastio Partizan da je morao da ode.
M

Marko206

pre 5 dana

Pa nije lud da izgubi njihovu lux penziju posto ce na neku minimalnu svakako imati pravo, ostace makar da greje klupu negde bolje nego da prelazi u evropu.
D

Dsasddsa

pre 5 dana

Joj jes mi milo što svedoci pate
H

Hahhhahahaghga

pre 5 dana

Kažu da veselin ima snima ostoje sa aleks
@

@ssss

pre 5 dana

Da ga sekta nije oterala iz Partizana sada bi nam se vratio Bogdan i osvajanje EL bi bila realnost.Ovako od toga nema ništa.Bićemo kao i komšije učesnici EL gde ćemo biti sretni ako eventualno ubodemo neko deseto mesto.Željku sve najbolje i da uzme tu desetu titulu sa Panatom kada već nije mogao sa nama.

Sterlings Braunfels

pre 5 dana

Naredne sezone najmanje 12 kluba imaće budžet više od 40 miliona evra tako da ko god da je tu nemaju nikakve šanse ni Partizan ni Zvezda za plej in.
T

Trololo

pre 5 dana

Ma ostace u NBA verovatno, bila bi lepa prica da makar sezonu odigra sa Jokicem u Denveru.

user7777

pre 5 dana

Sa bogdanovicem i kendrikom bi osvojili evroligu sa pola gasa!
H

Hahhhahaha

pre 5 dana

Uze i bongu i bogdana
K

Kme kme

pre 5 dana

Čekaju ga da ostvare jedan davni san
d

dejan.a.

pre 5 dana

...još Bogi da ih ispoštuje kao Žoc i pali se mašina! Cirkus sa njima...
s

shu

pre 5 dana

zovi i Dzordana iz penzije da se napravi neki rezultat hahahaha
r

rea

pre 5 dana

MIltona i Džabarija kada će pokupiti? Mislim da bi mu rešili mnogo problema da ih potpiše...
1

123345

pre 5 dana

Partizan neće imati navijače, svi prelaze da navijaju za pao
M

Milantom

pre 5 dana

Šta je ovde čudno? To je jedno od 5 Nba pojačanja koje će stići u Pao. To je bio uslov za dolazak.
П

Па...

pre 5 dana

...ово је хит 😂😂😂 Богдан и Желимир остварују један давни сан 😂😂😂
Z

Zustoo

pre 5 dana

Volimo partizan ali malo vise pao
E

Ettttiooooo

pre 5 dana

Deda mi je bio oficir jna Ne slavim slavu Imam kockastu glavu i volim partizana
S

Sundjer

pre 5 dana

Nemaš ti mozak.