Komentari na vest
Bueno: Rim zainteresovan za Evroligu, imamo planove sa NBA ali i bez nje
CrazyHappy
pre 10 dana
Znam te pismo dok si pištolj bila
Igor Musulin
pre 18 dana
И тата би сине, али не иде.
M
MARS232
pre 19 dana
smejurija od lige
atisitaj?
pre 19 dana
smejurija od lige
J
Jakov23
pre 19 dana
ugasiti ovo sve smece i to je to
Zika Zika
pre 19 dana
prosirice se evroliga
K
Kad se pravite pametni
pre 19 dana
Bueno je na španskom. U ovom kontekstu je BUONO
vaalent
pre 19 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
Valent
pre 19 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
meda rashord mar
pre 19 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
N
Natalii29
pre 19 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
Marko Racanovic
pre 19 dana
treba ugasiti bAba ligu
Marko Racanovic
pre 19 dana
treba ugasiti bAba ligu
Vajta66
pre 19 dana
Daleko ste od NBA lige viiii
Petar Kesic
pre 19 dana
pa svi hoce jedino ligu na 30 klubova da povecaju

MiraGajic91
pre 19 dana
Konkurencija jača ligu, biće zanimljivo pratiti razvoj situacije.
d
dzonson1992
pre 19 dana
Zamisli u fudbalu da dodje Amer, osnuje tim u Italiji i odmah ga ubace u Ligu Evrope. Kosarka je komedija. Ubedljivo najgori odnos para koje zaradjuju igraci i kvaliteta koji isti nude.








