Komentari na vest

Bueno: Rim zainteresovan za Evroligu, imamo planove sa NBA ali i bez nje

CrazyHappy

pre 10 dana

Znam te pismo dok si pištolj bila

Igor Musulin

pre 18 dana

И тата би сине, али не иде.
M

MARS232

pre 19 dana

smejurija od lige

atisitaj?

pre 19 dana

smejurija od lige
J

Jakov23

pre 19 dana

ugasiti ovo sve smece i to je to

Zika Zika

pre 19 dana

prosirice se evroliga
K

Kad se pravite pametni

pre 19 dana

Bueno je na španskom. U ovom kontekstu je BUONO

vaalent

pre 19 dana

svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika

Valent

pre 19 dana

svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika

meda rashord mar

pre 19 dana

svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
N

Natalii29

pre 19 dana

svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika

Marko Racanovic

pre 19 dana

treba ugasiti bAba ligu

Marko Racanovic

pre 19 dana

treba ugasiti bAba ligu

Vajta66

pre 19 dana

Daleko ste od NBA lige viiii

Petar Kesic

pre 19 dana

pa svi hoce jedino ligu na 30 klubova da povecaju

MiraGajic91

pre 19 dana

Konkurencija jača ligu, biće zanimljivo pratiti razvoj situacije.
d

dzonson1992

pre 19 dana

Zamisli u fudbalu da dodje Amer, osnuje tim u Italiji i odmah ga ubace u Ligu Evrope. Kosarka je komedija. Ubedljivo najgori odnos para koje zaradjuju igraci i kvaliteta koji isti nude.