Komentari na vest
Crveno-bela rekonstrukcija: Kodi, Bonga, Montero...
S
Sunce81
pre 11 dana
A od nas ce da pokupuju sve sto valja i posle od nas nista u evroligi.
o
ogiibk
pre 13 dana
Uprava da ode sto pre
B
BokiZ
pre 13 dana
Sledi scenario: Bonga u Olimpijakosu,Partizan ,,dobija" obestecenje 700 000,za novine,a naravno istina je drugacija,Bongi se duguju plate,Ostoja se pravi lud i Bonga napusta klub bez obestecenja,tacnije klub mu izlazi u susret,nikom nista,idi gde ti volja...
d
duskica12
pre 13 dana
lova vrti sve, samo neka dovode i treba da se sve zameni!
K
Koja ...
pre 13 dana
...neznalica moraš biti pa da napišeš da je Kori Džozef silom prilika igrao?! Pa dečko odigrao odličan F4, imao minute, dobro igrao, pogađao neke šuteve kada je bilo potrebno, a sigurno nije bio ni u prvih šest, sedam opcija u napadu pored Vezenkova, Dorsija ,Furnijea, Milutinova, Pitersa, i sigurno ga Barcokas nije slučajno držao dosta vremena u igri. Nlikina, Moris, ok., oni jesu baš ozbiljni promašaji, ali Džozef to sigurno nije...
D
Dejan23
pre 13 dana
imaju ovi svega, dovode koga hoce
d
d. g.
pre 13 dana
Partizan uzima obeštećenje gde stigne. Eno u fudbalu otpustio trenera i za njega uzeo obeštećenje.
G
Grobarcina
pre 13 dana
Kakvi su rezultati svih ovih godina Zvezde nikakvi, evo jedan primer posle 10 godina Partizan je zaigrao u Evroligi i bio visoko 6 mesto u plej ofu, da pojasnim tad nije bilo plej ina , pritom vodili 2 0 protiv Reala zbog tuce i suspenzija igraca Partizan se nije nasao na F4 koje je mogao da osvoji pametnom dosta... zvezda nikad nece stici Partizan to je jasno pogotovo u evropi a sto se tice Aba lige jednu titulu vise imamo plus 5 metli ove sezone...Partizane Šampione 💪🖤🤍🏀🏆
M
Markomili
pre 13 dana
Imaju para zato i mogu da dovuku igrace
Zasluzeno najbolji u evropi
Otac Makarije
pre 13 dana
Izgleda da sledi dominacija olimpiakosa u evroligi kao jedno vreme Makabia i Cska
Bravo za Olimpijakos
Nemanja Aleksic
pre 13 dana
Dovedu sve igrace cisto da ne bi igrali u protivnickim ekipama i onda teraj dokle moze
n
nikolabe
pre 13 dana
Ne dirajte Bongu...
crvene beretke
pre 13 dana
valjda ovi nasi slepci nece dati bongu
R
Realnoo samo
pre 13 dana
Ima klauzula od 700k€ za EL timove… ne pitamo se mnogo.
W
Wǔqìqí
pre 13 dana
Pa to je dokaz koliko Srbija nezadrživo napreduje kada naša braća iz Pireja žele naše zvezde poput Bonge, Kodija i to uprkos ometanju stranih sila koje bi najradije da sruše naše klubove i našu stabilnost. Neka oni nude milione, mi ćemo se boriti jače nego ikada da sačuvamo našu zemlju i pokažemo da smo najjači u regionu.
J
Jova1245
pre 13 dana
Pa pitanje da li će biti jači...menjaju belce tamnoputim igračima. Olimpijakos je šampion što je imao belce na ključnim pozicijama. Znam da zvuči rasistički ali je tako. Ovi crnci svi igraju kao divljaci i prave mnogo problema i van terena. Ne osećaju Evropu...Bonga je možda izuzetak, pošto je Nemac...Pa naše ekipe su imale taj ptoblem najviše...previše crnaca.
Dule Vujošević je govorio da je jedan crnac dobar, dva dovoljna a tri su klan...
N
Nanas
pre 13 dana
To je izjava profesora Nikolica,i stara je 50 godina,ali kao i sve drugo i tu ste istoriju promenili,tako da nista cudno od vas...
I
Ima istine
pre 13 dana
U tom što si napisao.
K
Kad god
pre 13 dana
Pročitam Montero setim se Jakovljevića koji je rekao da u KLS ima boljih igrača od njega.
S
Staniša Žugić
pre 13 dana
I onda se mi kao nešto palimo da možemo da napravimo neki rezultat
K
Kop
pre 13 dana
Gladan je Olimpijakos, a ne trebaju mu iskreno pojačanja, sasvim dobar sastav za velike domete.
l
lupetanje do PLAFONA!!!!
pre 13 dana
"što dovoljno govori kakav posao radi uprava Olimpijakosa." Pa ajde da budete malo REALNI!!!! Ta uprava ima OGROMAN budzet i mogu i dovode igrace tokom sezone koji drugi klubovi samo mogu sanjaju pocetkom sezone. Ajde da tu istu upravu stavimo u Asvel (ne sezona sto dolazi nego proslih sezona) Alba berlin (NARAVNO proslih 5 sezona) Baskoniju, Pariz itd. Pa ta ista uprava bi ODMAH dobila otkaz posto bi rezultati bili OCAJNI i automatski los posto nema para i naravno uspeha! Nije tesko raditi dobar posao kad imate manje vise NEOGRANICEN budzet nego raditi dobar posao sa ogranicenim budzetom.
Zvezdas1989
pre 13 dana
Volkapa u Zvezdu pre Pajole.
Ilija
pre 13 dana
Prave jos jači tim
N
Nije sve u parama
pre 13 dana
Na papiru da, ali ne mora uvek da znaci da ce to pokazati rezultati.
N
Noleeeeeeee
pre 13 dana
Ne znam sta ce I'm ovoliko igraca kada stalno igraju 8 na 5..
prave ozbiljnu ekipu
Billy333
pre 13 dana
Kodi ili Montero, jedan od njih će biti kao TJ Šorts ove godine u Pao...
X
Xyz
pre 13 dana
Kodi nista nece uraditi u Olyju. Ocekujem da ce ubrzo biti nezadovoljan svojim statusom. Za njega je Zvezda bila najbolja opcija.
Zivot je igra
pre 13 dana
svakako svaka čast olimpijakos
Dragan Prokic
pre 13 dana
I onda se mi kao nešto palimo da možemo da napravimo neki rezultat a ovi bogati nam uzeše najbolje igrače.
M
Mamsv
pre 13 dana
Ajde sto uzese najbolje, nego sto cemo opet da bacimo narodne pare na kosarkaske odpadke. Za ovu kolicinu pronevere og novca neko mora da lezi u zatvoru.
Mirko Zlatanović
pre 13 dana
kodi trebo da ostane u zvezdi
I
Ilijajakim02
pre 13 dana
Prave tim da osvoje opet EL
K
Kodi nije
pre 13 dana
Taj tip igrača za Olimpijakos
D
Dolazak
pre 13 dana
Montera u Pirej mislim da je greška za njega.
Z
Završiće kao
pre 13 dana
Šorts kod zelenih




_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)



