Komentari na vest

Ćus Bueno: Investitori spremaju milijardu za arene; blizu Superkup Evrolige, 70 klubova hoće kod nas

n

nenadaleksandra

pre 19 dana

Da jos vise para strpate sebi u dzepove
S

Stanazivko

pre 19 dana

Bice na kraju nba evropa sve ce uzeti

kvazimodo

pre 20 dana

Uglavnom sve se vrti oko novca 2028 organizujte fajnal for jos dalje da ne bi mogli pravi navijaci koji su pratili klub cele sezone slucajno da dodju i bodre svoj klub vec ce atmosferu praviti neki seik koji je dosao kamilom na utakmicu.
K

Kalabasas

pre 20 dana

Sve dzabe kad nema radne snage,vrte se igraci od 40 g pojacanja fenera de kolo 40 g,pao se zali da je puko jer nije igrao slukas,majk dzejms bira klub...u isto vreme startna petorka spursa 22.5 g a OKC a 24.5.....jer ne moguce je igrati toliko utakmica...a bice ih jos vise...igraci se kao i ove sezone bukvalno raspadnu.
m

maksaa444

pre 20 dana

neka naprave takmicenje da bude profitabilno, to neka bude prvi korak
D

Daren_g

pre 20 dana

Evroliga raste. Posle lige sampiona najjace takmicenje u evropi. I imaju jos prostora da napreduju
G

Glavati Plavšić

pre 20 dana

Na fotografiji sa desne strane vidimo legendu Evropske košarke,funkcionera Evrolige bliskog NBA
.

.Boris

pre 20 dana

Splavovi su Meka i Medina Samo nek se okreće tuuuurbinaaaaaaa
J

Janaćko

pre 20 dana

Pričom o tzv. milijardama se skreće tema sa ideje da se poveća broj utakmica i da se od klubova traži više para. Taj ko misli da je lako izgraditi novu arena u Londonu, Parizu ili Rimu, pod hitno na lečenje.
I

Info

pre 20 dana

London i Pariz imaju vrhunske dvorane. Za Rim nisam siguran mislim da nema
J

Janaćko

pre 20 dana

Ima i Rim, ali nisi obavešten. Mozzart je već pisao o tome i potencijalnoj fuziji. To čak nije ni tema, već Buenova priča da klubovi hoće da ulože milijarde u nove košarkaške dvorane.

henryhuver

pre 20 dana

Samo neka se krecu pare, i neka se ljudi zabavljaju!
r

racko1234

pre 20 dana

ovi ljudi samo lazu, ja ne znam sta je ovo vise i arena i sve

Otac Makarije

pre 20 dana

Pomirite se sa cinjenicom da ce uskoro naj veci igrati nba real barsa, pao,olimpiakos,.. evroliga kaput
r

rea

pre 20 dana

****nai veći*****
P

Pomiri se

pre 20 dana

sa činjenicom da se piše NAJVEĆI.
B

Bacoglavac

pre 20 dana

Кога ови лажу више и да ли ико верује у ове приче?
j

jova2000

pre 20 dana

Lazi dolaze od NBA Evrope, da ce Roma, Lacio, Mancester i PSZ, London da uloze milijarde u kosarku, da naprave neke fransize i da cekaju 10 godina da im se te pare vrate ??? NBA Afrika projekat je vec propao... ovaj nece ni poceti...