Komentari na vest
Ćus Bueno: Investitori spremaju milijardu za arene; blizu Superkup Evrolige, 70 klubova hoće kod nas
n
nenadaleksandra
pre 19 dana
Da jos vise para strpate sebi u dzepove
S
Stanazivko
pre 19 dana
Bice na kraju nba evropa sve ce uzeti
kvazimodo
pre 20 dana
Uglavnom sve se vrti oko novca 2028 organizujte fajnal for jos dalje da ne bi mogli pravi navijaci koji su pratili klub cele sezone slucajno da dodju i bodre svoj klub vec ce atmosferu praviti neki seik koji je dosao kamilom na utakmicu.
K
Kalabasas
pre 20 dana
Sve dzabe kad nema radne snage,vrte se igraci od 40 g pojacanja fenera de kolo 40 g,pao se zali da je puko jer nije igrao slukas,majk dzejms bira klub...u isto vreme startna petorka spursa 22.5 g a OKC a 24.5.....jer ne moguce je igrati toliko utakmica...a bice ih jos vise...igraci se kao i ove sezone bukvalno raspadnu.
m
maksaa444
pre 20 dana
neka naprave takmicenje da bude profitabilno, to neka bude prvi korak
D
Daren_g
pre 20 dana
Evroliga raste. Posle lige sampiona najjace takmicenje u evropi. I imaju jos prostora da napreduju
G
Glavati Plavšić
pre 20 dana
Na fotografiji sa desne strane vidimo legendu Evropske košarke,funkcionera Evrolige bliskog NBA
.
.Boris
pre 20 dana
Splavovi su Meka i Medina
Samo nek se okreće tuuuurbinaaaaaaa
J
Janaćko
pre 20 dana
Pričom o tzv. milijardama se skreće tema sa ideje da se poveća broj utakmica i da se od klubova traži više para. Taj ko misli da je lako izgraditi novu arena u Londonu, Parizu ili Rimu, pod hitno na lečenje.
I
Info
pre 20 dana
London i Pariz imaju vrhunske dvorane.
Za Rim nisam siguran mislim da nema
J
Janaćko
pre 20 dana
Ima i Rim, ali nisi obavešten. Mozzart je već pisao o tome i potencijalnoj fuziji. To čak nije ni tema, već Buenova priča da klubovi hoće da ulože milijarde u nove košarkaške dvorane.
henryhuver
pre 20 dana
Samo neka se krecu pare, i neka se ljudi zabavljaju!
r
racko1234
pre 20 dana
ovi ljudi samo lazu, ja ne znam sta je ovo vise i arena i sve
Otac Makarije
pre 20 dana
Pomirite se sa cinjenicom da ce uskoro naj veci igrati nba real barsa, pao,olimpiakos,.. evroliga kaput
r
rea
pre 20 dana
****nai veći*****
P
Pomiri se
pre 20 dana
sa činjenicom da se piše NAJVEĆI.
B
Bacoglavac
pre 20 dana
Кога ови лажу више и да ли ико верује у ове приче?
j
jova2000
pre 20 dana
Lazi dolaze od NBA Evrope, da ce Roma, Lacio, Mancester i PSZ, London da uloze milijarde u kosarku, da naprave neke fransize i da cekaju 10 godina da im se te pare vrate ??? NBA Afrika projekat je vec propao... ovaj nece ni poceti...








