Komentari na vest
Dajte im da igraju svaki dan: Probudio se Šej, San Antonio ostao bez gasa u završnici
Katarina Radulaški
pre oko 1 mesec
Vreme je bilo da se probudi
N
Nebojsa Tasic
pre oko 1 mesec
svaka utakmica sve bolja
D
Dejan23
pre oko 1 mesec
bravooo, dobar mecccc samo jako
igraju kao nenormalni svaka utakmica sve bolja i bolja
djole.
pre oko 1 mesec
Znate kada ce opet Denver pored ovakvog San Antonia i Oklahome da dodje do finala nikada a možda ni tada.
Kada je Denver postao šampion vecina timova na zapadu je bila u tranziciji,bukvalno su se prošetali do prstena.A sada ce Lejkersi da budu sve jaci i ako tu dodao Minesotu,Denver nema šta da traži.
nele92
pre oko 1 mesec
Зашто Харстенштајн није искључен због оног повлачења за косу? Овакво суђење никада ниједна екипа није имала као ови флопери из Оклахоме.Невероватно одвратна екипа.
Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸
pre oko 1 mesec
Лагано ће ова серија завршити у корист Спарса 4 - 1. Оклахома ништа посебно.
Š
ŠTETA
pre oko 1 mesec
Spursi na ovom meču: bolji šut iz igre nego OKC, bolji šut za 3 nego OKC, bolji šut s linije bacanja nego OKC, više skokova nego OKC. I izgubiše meč. Izgubljene lopte: SAS 21 - OKC 9. Samo je Castle imao 9. Večeras je falio Fox više nego ikad. Mislim da bi njim bilo 2-0, ali šta da se radi...
GostO
pre oko 1 mesec
Ma bravo sto se probudio. Gledam klipove iz utakmice, Sej bukvalno svaki put kad se digne na sut flopuje. Igraci Oklahome se samo stropostaju na pod, dobijaju faulove koji nemaju veze s mozgom. Ovo je najzalosnija ekipa. Zapravo, jos zalosnije je da im ovo prolazi kod sudija. Ili samo liga favorizuje ovu ekipu na ovaj nacin, ko ce ga znati...

stefi4321xd
pre oko 1 mesec
tako je, breeee pokazite kako se, igra
M
MilanChe1986
pre oko 1 mesec
Ovo je bio sjajan mec,samo nastavite tako
R
Ravaneli11
pre oko 1 mesec
„Oklahoma kad uhvati ritam izgleda kao da igraju na x1.5 brzini 🔥
D
Di Natale 10
pre oko 1 mesec
Spursi igrali odlično 3 četvrtine i onda nestalo goriva ko auto kad upali rezervu ⛽😭
b
bolton79
pre oko 1 mesec
Oklahoma osvaja. San Antonio ce u buducnosti za par godina vezati 3-4 titule sa ovim timom.
C
Chichino
pre oko 1 mesec
Probudio se Šej? Brate, čovek samo otvorio oči i odmah +30 mode 😂
v
visla13
pre oko 1 mesec
San Antonio igra kao da im je neko rekao da plej-of traje 82 utakmice pa polako 😅
Igor Musulin
pre oko 1 mesec
Тешке ноге играча. Ритам убитачан.
6
619 miliona
pre oko 1 mesec
Nba je cirkus! Igra se bez odbrana! Samo jedu hot dogove na tribinama! Nema pravih Ultrasa kao kod nas!
P
Predikat
pre oko 1 mesec
Idemo San antonio so tituleee.
N
Nini3112
pre oko 1 mesec
Mnogo im fali Fox sada i Harper,koliko srece ima Oklahoma uvek im se protovnici povrede pred duele sa njima i stvarno se mnogo dopusta odbrani Klahoke to bo moralo nekako da se regulise





.jpg.webp)


