Komentari na vest

Dobar start nove ere Bulsa: Dobili startnog centra za ništa, imaju dva “lottery” pika i 30.000.000

M

Miloslegenda

pre 14 minuta

bravo za Bullse bravo bravo
V

Veljabatica

pre 17 minuta

okej je pojacanje za momke, ali ipak ne
C

Ceba23

pre 28 minuta

trebace da se ceka jos da ovi "Pododju"
J

Jakov23

pre 41 minuta

hahahahaah smesni su skroz
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 sat

Dobar posao Bullsa
B

Bale89

pre oko 1 sat

Kakvi sve panjevi igraju ovaj nba,vazno da je afroamerikanac
g

gnrslash

pre oko 1 sat

Fino pojacanje za Cikago, ostaje da se vidi kako ce se uklopiti sa rukijima. Izgleda da ce imati dva visoka igraca bez suta pa je na ostatku tima da to pogadjaju u dobrim procentima. Svakako prva godina rekonstrukcine, bice zanimljivo
Ј

Јосиф

pre oko 1 sat

Тијаго Сплитер? Тренер Булса? Хахаха! Ово ни Карнишовас неби урадио!!
E

Erkinhos

pre oko 2 sata

Trebat ce sezona dvije da se sve poklopi ako se razviju ovi mladi igrači. Ipak se lutalo godinama... jedino da nas sreća pogleda kao San Antonio pa da talenti prorade odmah.... go go Bulls.