
Konatar otišao u Litvaniju
Vreme čitanja: 1min | uto. 23.06.26. | 11:15
Levi bek se rastao sa Pančevcima
Nekadašnja đak Crvene zvezde i dugogodišnji prvotimac Železničara iz Pančeva, Marko Konatar, karijeru nastvlja u litvanskom Žalgirisu.
Levom beku je istekao ugovor sa Pančevcima, za koje je odigrao 148 utakmica u poslednje ti i po godine, uz sedam golova i pet asistencija.
Izabrane vesti
U Želeuničar je stigao dok je klub bio član drugoligaškog društva, a onda zajedno stigao do istorijskog rezultata.
"Kada podvučem crtu posle pet i po godina, osećam se pre svega ispunjeno. Najviše zbog toga što je klub sve vreme dok sam bio ovde, iz godine u godinu, napredovao. Teško mi je što napuštam ovaj klub, ali došlo je vreme da se i ja, posle mnogih saigrača koji su ovde proveli duži vremenski period, otisnem u inostranstvo", istakao je Konatar.
Dosadašnji prvotimac Železničara će kvalifikacije za Ligu konferencije zameniti kvalifikacijama za Ligu šampiona. Žalgiris će u prvom kolu odmeriti snage sa Dritom iz Gnjilana.








