Komentari na vest

Konatar otišao u Litvaniju

G

Gone

pre 7 minuta

Srecan nastavak dalje momce
P

Petar1107

pre oko 1 sat

dobar je igrac konator trebao je ostane
r

rajaram

pre oko 2 sata

srecno za Konatara, sjecam se debija za prvi tim Zvezde, nadao sma se da ce ostati,,ali ni ovo nije lose,..uzivaj..