Komentari na vest

Dominacija Orlića! Kusturica i Simjanovski noćna mora za Venecuelu

b

botosani

pre 33 minute

Venecuela je u rangu Konstantina iz Nisa!
R

Redakcijo

pre 34 minute

Noćna mora je trenutno nešto drugo državljanima Venecuele....neumesno je označiti nešto vezano za sport kao noćnu moru, pored 50 hiljada nestalih u zemljotresu.

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Apsolutno zaslužena pobeda naših dragih Mladih.

Danilo Pavlovic

pre oko 1 sat

Bravo za nase orlice

Svetlana Bugarinov

pre oko 2 sata

Bravo za omladince,venecuela nije imala sanse..

kivekive

pre oko 2 sata

Posle sramotne partije od juce, probudise se, mada je ovo bio tezi trening
M

Momora

pre oko 2 sata

Lagana pobeda.Bice to sve bolje i bolje,ali iskreno ja ocekujem mnogo vise od Simjanovskog,kako je odigrao na evropskom prvenstvu tako bar pola da odigra i na ovom svetskom i bice super,deluje nekako uplaseno i bez samopouzdanja.Kusturica sa 45% odigrao,ostali odigrali taman koliko je dovoljno da se oznoje,rutinski.🇷🇸🇷🇸🇷🇸
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Dobili Venecuelu, veliki uspeh.