Komentari na vest
Dončićev klub zvaće se Roma SPQR, želje Simonović, Tonut i Manion
kaligula89
pre 1 dan
Kakav gospodin Luka Dončić
Isa Peric
pre 1 dan
Velika je razlika u shvatanju kosarke ( a jos bitnija razlika u novcu) izmedju Evropske i NBA kosarke !. Tesko se tu moze naci neka saglasnost !
MisoK
pre 1 dan
CANNE
Doncic je izabrao Rim jer je ranije to bio grad lepe kosarke. Sada koristi Rim jer nema velikih imena tamo pa ce to ikoristiti.
D
Deportivo
pre 1 dan
Deluje vise turski ako cemo pravo...Romaspor.U turskoj bi to preveli kao romsko sportsko drustvo :)
E
Ej
pre 1 dan
Lottomatica roma...
Како се све приближава америчким вредностима, питам се шта ће следеће да упропадте зарад пара...
Tina Mirkovic
pre 1 dan
ahahhahahahahaha
meda rashord mar
pre 1 dan
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
PersilUni
pre 1 dan
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
B
Bilosta1
pre 1 dan
Sta li Doncicu treba da pravi ovaj cirkus. Kakve veze on ima sa Rimom. Svasta. Tako ce i da prodju. Za 3 godine katanac.
O
Opp
pre 1 dan
A što, da neće možda da dođe ovde, pa da ulaže u Zvezdu, Cibonu ili Bosnu...???
Scaloneta
pre 1 dan
S obzirom na ime kluba, tehnički direktor mora biti Tiosav Purić





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

