Komentari na vest

Dončićev klub zvaće se Roma SPQR, želje Simonović, Tonut i Manion

E

Ej

pre oko 1 sat

Lottomatica roma...

[email protected]

pre oko 2 sata

Како се све приближава америчким вредностима, питам се шта ће следеће да упропадте зарад пара...

Tina Mirkovic

pre oko 2 sata

ahahhahahahahaha

meda rashord mar

pre oko 2 sata

Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje

PersilUni

pre oko 2 sata

Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
B

Bilosta1

pre oko 2 sata

Sta li Doncicu treba da pravi ovaj cirkus. Kakve veze on ima sa Rimom. Svasta. Tako ce i da prodju. Za 3 godine katanac.
O

Opp

pre oko 2 sata

A što, da neće možda da dođe ovde, pa da ulaže u Zvezdu, Cibonu ili Bosnu...???

Scaloneta

pre oko 2 sata

S obzirom na ime kluba, tehnički direktor mora biti Tiosav Purić