Komentari na vest

Dubai blizu dogovora sa Majkom Džejmsom

Nrconicar8

pre 36 minuta

Ako dovedu i jams dubai je sigurno bq fajn foru to bio bio odlican posao dubaija!

Miloš Milovanović

pre 39 minuta

Taman su postali ozbiljna ekipa i sad će sa njim da poremete atmosferu
D

Djordje135

pre oko 1 sat

Zreo brat za dubai nema sta
S

Stanazivko

pre oko 1 sat

E za dubai i jeste konacno
M

Mirko12345

pre oko 1 sat

Dubai sve jači i jači

Batina1

pre oko 1 sat

Dubai-drevna košarkaška prestonica.

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Dubai ce dovesti jos imaju budzet
.

..

pre oko 1 sat

Deluje da će Dublji da delje Zvezdu i Partizan narednih 5 godina u ABA ligi.

Vajta66

pre oko 1 sat

On je odlican za Dubaji
P

Peroslav

pre oko 2 sata

To bi bilo vanserijsko pojacanje ko je bi u mnogo me doprinelo kvalitetnoj igri u napadu
c

classic

pre oko 2 sata

Kako kk dubaj smirise zvezdu i partizan i to dobi kad imaju najveci budzet u istoriji klubova.
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Ko normalan moze ovog da dovede u tim?

cima88

pre oko 2 sata

Nisu mogli da se dogovore zbog cifre
S

Srdjan1314

pre oko 2 sata

Ovo je prava kombinacija.
g

gnrslash

pre oko 2 sata

Sa Barsom nije mogao da se dogovori jer je verovatno trazio veliku platu. Dubai nema problema sa novcem i mogu da isprate finansijske zelje Majka

90Jelena

pre oko 2 sata

lako je dubaiu kad imaju love mogu dovesti bilo koga
P

Preža

pre oko 3 sata

Dubai, Makabi, Hapoel, kakve oni veze imaju sa Evropom i EL? Sve ćete bre da nam ogadite zbog vaše gramzivosti, pohlepom za novcem.
r

rea

pre oko 2 sata

Makabi kakve veze ima sa Evropom i EL? Možda i najveći košarkaški klub posle Real Madrida i jedan od sinonima za elitno košarkaško takmičenje u Evropi. Mislim da su veći problem klubovi koji postoje poslednjih 10-ak godina i koji veštački pumpaju novac, ala Monako, Zvezda, Pariz, Hapoel...
Z

Zeno

pre oko 2 sata

Vječiti su pogrešila kada su glasali za odluku da Dubai postane član ABA lige. To se pokazalo kao greška već u prvoj sezoni
S

Sasae

pre oko 2 sata

Odgovor za rea:Istina,jeste jedan od najvecih klubova u EL,ali covek je upravu,Makibi je iz Izraela,a Izrael je u Aziji.
П

Па...

pre oko 1 sat

...проблем су и фењераши основани 2008. као рецимо Партизан 😂😂😂
D

Dexyco

pre oko 3 sata

Najveci moguci spin vecitih da bi se opravdala katastrofalna sezona je prica o enormnom budzetu Dubaija. Jedina prava istina je da su veciti imali veci budzet od Dubaija u minuloj sezoni. Voleo bih da me neko ubedi da su igraci koji su dosli iz Aba lige(Kamenjas, Kondic, Rajt) uz pojacanja iz EC i Vtb lige (Bejkon, Kaboklo, Aleksa , Kabengele, Elis) Zapravo tu su samo dovedena 3 igraca iz EL plus veterani iz prethodne sezone. Sa druge strane sve sami igraci iz EL, i Nba lige. Izuzev Muse , svi ostali vodeci igraci vecitih su skuplji u odnosu na igrace iz Dubaija.

Perica Aksentijevic

pre oko 3 sata

Dubai odlicna ekipa.Ako ga dovedu bice jaka kao zemlja

Marko Marjanovic

pre oko 3 sata

Sve najgore, zadnji bili svuda
h

h. o. r. i. 91

pre oko 3 sata

To za njih nije nista,može im se
F

Fanste933

pre oko 3 sata

pa nije im odgovarao dogovor

Uskekruske

pre oko 3 sata

Videcemo sta ce biti

nikola.p

pre oko 3 sata

Prve godine nisu hteli da dižu prašinu, ove je jasno šta se dešava, a od sledeće ima da im služimo samo za razigravanje. Strašno.

[email protected]

pre oko 3 sata

Nerealno je šta rade i kao ne nude više od ostalih, nemaju kao budžet ogroman.

[email protected]

pre oko 3 sata

Lako kad imaju para.

butler

pre oko 3 sata

dubai ce ici na f4 sledece sezone

Slavko Ćosić

pre oko 3 sata

ko ima kinte može da formira tim kako hoće .
M

Mitro87

pre oko 3 sata

I osvojiš euroleague i dobiješ 1.6 mil. Takmičenje je bezveze.
r

rea

pre oko 2 sata

@Mitro87, da li ti stvarno misliš da je bilo kom od vlasnika košarkaških klubova u Evropi cilj da se "opari" preko osvajanja Evrolige? Košarka zato i jeste specifičan sport gde postaješ konkurentan u roku od godinu dana postojanja kluba, jer jako mali broj milijardera zapravo želi da svoj novac upumpava u nešto od čega nema nikakvu novčanu korist, već isključivo satisfakciju u vidu radosti zbog nekog (potencijalnog) uspeha, ma koliko njima tih 20-30 miliona evra godišnje bila smešna cifra.
S

Spasovski92

pre oko 3 sata

Sta je to za njih sitnica
N

Nemanjasabac

pre oko 3 sata

Nije on nista osvojio, kad su svi mislili da ispadaju odmah lagano on se nije vratio neki jesu, pokazali karakter i pored svih uslova osvojili a on pokazao da nije covek
R

Ratibor

pre oko 3 sata

Kako su puštali priču na početku sezone da imaju ograničen budžet, da će morati da igraju sa skraćenom rotacijom itd. Na kraju sezonu završili sa 30 igrača, a koliko vidim sledeću će da završe sa 40. Totalno odvratna ekipa, koja služi samo da u toku sezonu moliš Boga da ne putuješ na drugi kraj sveta kada je duplo kolo. Pa kome zapadne da igraju sa njima u gostima kada nije duplo kolo bukvalno sledeća dva-tri kola imaju prednost u odnosu na ostale ekipe. A kome zapadne Kaunas pa Dubai, više im se isplati da ostanu kod kuće i izgube službenim rezultatom 20-0.
g

gg daljinski

pre oko 4 sata

mike james u zvezdu,odma!!!

[email protected]

pre oko 4 sata

samo neka trpa igrace Dubai.Trebace im tri lopte da se svi zadovolje
B

Bacoglavac

pre oko 4 sata

Не знам зашто, али мислим да неће добро одиграти следећу сезону и да ће се повредити... Нарочито ако стварно потпише за Дубаји и извуче богати уговор

Sloba

pre oko 4 sata

blizu su dogovora

Benny Ben

pre oko 4 sata

Dubai kao Real Madrid u fudbalu, samo kupuje...

kaligula89

pre oko 4 sata

dubai osvaja sl sezone
s

srecan

pre oko 4 sata

A onaj njihov ne srecnik kaze mi nemamo para ko Partizan i Zvezda,a imaju budzet 860 mil
S

Slavuj

pre oko 3 sata

Rekao je da nemaju para kao Crvena zvezda i nije pomenuo Partizan. Mada lažu , Arapi su to.
Z

Znik

pre oko 4 sata

Haha zamisli Dzejms, Bejkon, Musa, Petrusev u istom timu. Samo im fali Ataman za trenera i da izbacite kvote ko ce prvi biti “biven”.
K

Kkp2

pre oko 4 sata

Kad cete potvrditi transfer ledeja ? Dajte milsa i lapro!
Y

Yo.dorro

pre oko 4 sata

Cekaj, pre nedelju dana ste napisali da je potpisao za Barsu.
D

Depay

pre oko 5 sati

Kako je krenulo, Dubai ce naredne sezone imati 30 igraca..
A

Ammmmma

pre oko 2 sata

Pa ni ove sezone nisu bili daleko, oko 25.
U

Uks

pre oko 5 sati

Bice zaninljiv Dubai ove sezone

No name

pre oko 5 sati

jos malio penzija nisi ti vise dobar
n

niknik357

pre oko 5 sati

čak četiri igrača Monaka prelaze u Dubai- Džejms,Blosongejm,Dialo i Okobo
в

велики штрумф

pre oko 3 sata

И са овима који су тамо требаће им не три, него 5 лопти - свакоме по једна. И онда ће се појавити Камењашевић и рећи да они имају скроман буџет… Некоме је и 100 милиона скромно.

urosh

pre oko 5 sati

Где тај дође, ту трава не расте. Човек мисли само на себе и на своју статистику, а такође му је и его изнад клуба.

nba

pre oko 5 sati

Sada kada ovo citaju veciti tesko ce doci do titule aba lige a za evroligu da ne pricamo tu je nemoguca misija

Milijana Ilic

pre oko 5 sati

Ide covek gde ce dobiti vise para normalno

kiboooo

pre oko 5 sati

Uf dobar igrac

Stefan Nikolic

pre oko 5 sati

proslo je njegovo vreme ali bio je igracina

KuukYY

pre oko 5 sati

penzijaaa penzija

Petar Kocevic

pre oko 5 sati

sta bi sa barsom
S

Slavuj

pre oko 3 sata

Nema Barsa para za njega.