Komentari na vest

Evroliga ipak menja: Monako aut, Alimpijević in!

[email protected]

pre oko 2 sata

Велика глупост још једног турског "гигснта" убацити... Ал кад се види ко је могао уместо њега ћутим и трпим...

SavicZuri8

pre oko 4 sata

Dobar je trener samo zivcan mnogo :)
M

Marconato

pre oko 6 sati

Sportski nezasluzeno, ali bolje i oni nego Monako koji ne moze da pokreije finansijski ucesce.

Asani Avni

pre oko 7 sati

sve se vrti oko para
J

Jakov1503

pre oko 10 sati

Ma strašno je šta rade
d

djuka2025

pre oko 12 sati

dobra prilika za alimpijevica da se pokaze na najvisoj sceni u evropi i da stekne dodatno ikustvo

Nebojsa Antic

pre oko 12 sati

da ih dere besiktas
s

sale01323

pre oko 14 sati

Biće zanimljivo videti Bešiktaš protiv evropskih velikana.
a

aleksss99

pre oko 14 sati

Alimpijević je odličnim radom zaslužio ovu nagradu.
j

jelenal19

pre oko 14 sati

Novac je danas važan koliko i rezultat na terenu.
l

laki100

pre oko 14 sati

Evroliga dobija još jednog ozbiljnog predstavnika iz Turske.
v

vanjaaa03

pre oko 14 sati

Bešiktaš može biti veoma neugodan rival svima.
d

dacika75

pre oko 14 sati

Šteta za Monako, finansije su presudile ovog puta.

Ivan Tokai

pre oko 14 sati

Alimpijević je potpuno zaslužio priliku u Evroligi.

[email protected]

pre oko 15 sati

Steta za Monako gde ce djejms i ostali
M

Milic94

pre oko 18 sati

CSKA i Zenit su zasluzili pre njih.

Zoran Jeremic

pre oko 21 sati

Super za Alimoinevica,zasluzio je da vodi evroligaski klub

MisoK

pre oko 22 sata

CANNE I sa ovi brojem timova tesko se izlazilo na kraj sa troskovima a kako ce tek sad To se vidi i po Monaku.
M

Mile led

pre oko 22 sata

Ocekujem da delije koje su dobile naziv od turske lake konjice razvuku transparent Ataturka i pozele dobrodoslicu Alimpijogluu

pre oko 22 sata

Nije Alimpije in nego Bešiktaš,vest bitna za navijače tog kluba.. Alimpijeviću podrška kao selektoru...
L

LP

pre oko 20 sati

Ne bi Besiktasu bilo in bez Alimpijevica...
M

Mile led

pre oko 22 sata

Ocekujem da delije koje su dobile naziv od turske lake konjice razvuku transparent Ataturka i pozele dobrodoslicu Alimpijogluu
M

Mile led

pre oko 22 sata

Ocekujem da delije koje su dobile naziv od turske lake konjice razvuku transparent Ataturka i pozele dobrodoslicu Alimpijogluu

Milijana Ilic

pre oko 22 sata

Posteno ipak su bili finalisti evrokupa
i

iveljaaa

pre oko 22 sata

I bilo je realno ovako
L

L'Equipe

pre oko 23 sata

Odlicno mnogo je interesantnije imati Besiktas umesto Monaco-a. Evroliga se gleda zbog navijaca i bolje je gledati Besiktas-Fener nego Asvel-Monaco.

dusann55555

pre oko 23 sata

Srecno Alimpijevicu i Besiktasu u Evroligi zasluzili su da igraju
S

ShoneGrobar

pre oko 23 sata

Zar ljudi koji pisu kako "nase" pare idu za Partizan i Zvezdu misle kako ce ziveti bolje ako se prekinu pomagati veciti od strane drzave? Koja su ocekivanja? Skocit ce standard zivota ili sta? Te pare sigurno nece biti preusmjerene u skole, bolnice itd. Vjerovatno ce biti podijeljene izmedju nekoliko politickih persona a vi tj mi navijaci cemo biti uskraceni i za ovo malo radosti koje nam donese gledanje Partizana ili Zvezde dok se takmice na najvisem nivou.
D

Dulele

pre oko 22 sata

Konacno- normalno razmisljanje... Kada mi kazu " trose moje pare" nije mi dobro. Moje su pare samo one u mom dzepu ili na kartici. ZATO DRZAVA I SLUZI, A NE SAMO DA UZIMA!
m

miki.mocart

pre oko 23 sata

Nas najboljo trener trenutno posle Zeljka .. toliko je napredovao i dokazao se... Imamo buducnost
4

40 stepeni

pre oko 24 sata

pokazao je da zna jos dok je u Zvezdi bio

chicharito9800

pre oko 23 sata

KO MU UKRAO TROFEJ???
П

Па...

pre oko 23 sata

...исти онај ко је украо Желимиру 😂😂😂
.

..

pre oko 24 sata

Odlično, taman da i oni najveći optimisti shvate koliko je Alimpijević precenjen trener, ne može neko ko ima kvalitet da non stop gubi finala, ovaj ih je izgubio 9. uzastopnih još od 2018. kada je sa Crvenom zvezdom izgubio od Budućnosti iz Podgorice u finalu ABA lige pa na dalje, sad je 2026., nije to bre mali period.
P

Pametnicaaa

pre oko 22 sata

Bitno da ti, pesimista, shvataš. EL treneri, klubovi, menadžer...to ne kopiraju, dobro je da si se javio tako pametan

BOJAN JOVANOVIC

pre 1 dan

Sad je prilika da se pokaze...

Nikola Jovanovic

pre 1 dan

Sad konacno da pokaze sta zna
C

Cirkus

pre 1 dan

Uopšte mi nisu jasne ove njuške koje govore da Srbija ne treba da ima predstavnike u najjačem košarkaškom takmičenju na svetu posle NBA jer nije bogata zemlja ili šta već. Pa ne vidim ni da ima Engleskih, Švajcarskih, Luksemburskih klubova a najbogatije su zemlje na kontinentu i šta sad? Oni su operisani od košarke i nikoga to ne interesuje i logično je da neće imati svoje klubove (a ni to nije isključeno u bliskoj budućnosti). Sve u svemu nebitni komentari.
a

auuuuuuu

pre oko 23 sata

Nije problem da ima, i treba, ali treba da se privatizuju, a ne moja baka da placa raspalog odzeleja i kalatesa. A sve si u pravu, ja licno uzivam u utakmicama eurolige, cak mogu da kazem da mi to mnogo puta bude praznik, picence, mezence, drustvo, euroliga, ali za pare privatnika, ne nas obicnih gradjana koji primamo platu 70-80 hiljada dinara

Zvezdas1989

pre 1 dan

Bolje da su vratili Ruse.Kad vec mogu Izraelci mogu i Rusi.
R

Realnoo samo

pre 1 dan

U njihovim glavama je su Rusi agresori, a Izraelci jadni moraju da se brane… CSKA in, Dubai out
7

73

pre 1 dan

Kao okoreli zvezdas kazem da je sudeci prema ovome sto vidiml da se dogadja u Zvezdi realnije da i ona propusti ovu sezonu EL... Skoro svi klubovi su usli u rekonstrukciju ekipe da bi sa odredjenim ambicijama docekali pocetak nove sezone. Vidimo da i.Partizan ulazi u rekonstrukciju sa aktivno vec dovedenim igracima iako su Zvezdu malo je reci omalovazili ju prosloj sezoni ali time se zadovoljili nisu vec teze ka visem cilju.Odsustvo Karlika im je bio nenadoknadiv gubitak za bolji plasman uEL..ali procena je da ekipu treba jos ojacati. A sad na tugu od Zvezde da se vratim gde se nista ne desava,jednog igraca promovisu 7 dana u medijima,imas sezonu iza sebe gde te Partozan urnisao sa postojecim sastavom i ti u sezonu ulazis sa kakvim ambicijama bez rekonstrukcije na bar tri pozicije. Kozmetcke promene napravis u upravi i sad nam se to servira. Zbog svega navedenog ovakvo stanje ne odmice mmogo od Monaka i uci ovako u sezonu EL je kriminal.
b

bojko

pre oko 24 sata

A brate kako mozes da kazes ‘ ti u sezonu ULAZIS sa kakvim ambicijama bez rekonstrukcije na bar tri pozicije’ kad sezona pocinje za tri meseca? 😂 Pa taj partizan koji nas je demolirao prosle sezone nije objavio ni jedno pojacanje do pred pocetak iste. Tako da se opusti. Verujem da Milan Tomic i Teo mogu da izvuku pouke iz prosle godine i nadomeste tamo gde je skripalo

jovan1111

pre 1 dan

Besikras ce sve iznenaditi ove sezone
J

Jecasasa

pre 1 dan

Dugoročni cilj Kneževa je definitivno povratak u elitu,

mozzart-gost

pre 1 dan

Konačno neko da izbaci ovaj Monako.

Бурек са сиром

pre 1 dan

Још један тренер кога ће навијачи ККЦЗ моћи да пљују и вређају.
P

Prti

pre 1 dan

Ocekivano, Turska i treba da ima 3 kluba sramota je da su vec dugo na 2. Sramota je isto sto jedna od 3 najsiromasnije zemlje u Evropi ima 2 predstavnika najbogatijeg Evropskog takmicenja u kosarci.
П

Па...

pre 1 dan

...ево шта вештачка интелигенција каже ко су три најсиромашније земље у Европи. По мени ово нису државе, али званично јесу. Која од њих има клуб у Евролиги? Вероватно си хтео да испаднеш паметан, али у време вештачке интелигенције си испао смешан 😂😂😂 Прошло је време лагања, сад се све лако провери 😂😂😂 Наброји три најсиромашније земље у Европи, укратко, само наброји ChatGPT је рекао: Према БДП-у по становнику (или сличним економским показатељима), најчешће се наводе: Украјина Молдавија Косово
M

Mnr1

pre 1 dan

Monako out turcin in
@

@

pre 1 dan

Ovaj i lici na ture
M

Miloslegenda

pre 1 dan

realno bolje ovako nego neki botovi

Goran Jovic

pre 1 dan

Биће веома занимљива Евролига
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Odustali Monako i Burg ciji vlasnici imaju para ni sami ne znaju koliko
J

Jakov1503

pre 1 dan

Videćemo šta će se desiti
П

Па...

pre 1 dan

...сетих се приче како је Желимир вратио Партизан у Евролигу. Не само њих, него и Звезду 😂😂😂 Занима ме да ли овај критеријум и даље важи, да ли је Алимпијевић увео свој клуб у Евролигу 😂😂😂 Или је сада у питању нешто друго 😂😂😂
R

Rasimice

pre 1 dan

Navalili se na njega a nije vas spomenuo u zivotu..A kriterijum vazi za Žotu jer ne zna ko čovek da prizna poraz.
B

Bgqq

pre 1 dan

Mene zanima jel i Alimpije "turcin" kako ste nazivali Zoca??? 🤣🤣
A

Ahahahaahaha

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣za sad samo prozivali da je Turcin Kalinic,da vidimo kako ce da docekaju Alimpija 🥳🥳🥳
П

Па...

pre oko 23 sata

...не знам зашто бисмо 😂😂😂 Алимпије је Србин.
D

Dejan23

pre 1 dan

pametni skroz, znaju sta rade
M

Marko2333

pre 1 dan

Teska evroliga nas ceka iskreno

urosh

pre 1 dan

Одлично. Свакако боље Бешикташ него неки нови вештачки пројекат.
V

Valjak veritas

pre 1 dan

Ajmo ,,crno-beli"

Emilija Emilijaaa

pre 1 dan

evroliga nikad teza naredne sezone... ne znam cemu se nadaju dva nasa kluba osim borbe za top 15.
N

Neka samo igraju dobro

pre 1 dan

Nema veze rezultat. Nagrade su simbolicne. Bitno je da gledaoci i navijaci uzivaju. 15-i, 10-i ili drugi nije previse bitno.
T

Turski konjanik

pre 1 dan

Da docekamo naseg selektora kako treba,bravo za Alimpija,samo da mu ne skandiramo da je Turcin .
v

vukasin2015ks

pre 1 dan

alimpijevic umislio da je neki trener...videcemo sad u evroligi koliko ce da se zadrzi u besiktasu..
pametni ljudi. Odustali Monako i Burg ciji vlasnici imaju para ni sami ne znaju koliko, a par i czv od gradjana uzima sto vise moze. Bas divno
S

Sl

pre 1 dan

90% Srba širom sveta navija za Partizan i Zvezdu, te pare koje se daju za Evroligu su smešne pare koliko se pokradu na sve druge gluposti. Nego šta nego će igrati Evroligu jer to želi velika većina naroda.
D

Djape45||

pre 1 dan

Kakve veze što ima pare kad je pod sankcijama ? Nije on odustao od evrolige jer nema pare nego jer mu ne daju da ih uloži. A i ti sigurno znaš to nego eto daj da pljujem po Zvezdi i Partizanu.
D

Djape45||

pre 1 dan

A što se tiče Burga inače to je totalna laž, pa ljudi nemaju privatnog vlasnika uopšte, i glavni razlog odustajanja od evrolige je taj što nemaju para za bacanje.

[email protected]

pre oko 16 sati

sreca pa smo mi ekonomski tigar pa imamo para za bacanje. prijatno

FiumenBG

pre 1 dan

evroliga nikad teza naredne sezone... ne znam cemu se nadaju dva nasa kluba osim borbe za top 15.
A

Aca Trica

pre 1 dan

Legenda je Alimpije! Nije kalibar za Evroligu, nikada ništa nije osvojio, ali ima stav i ponaša se kao da je vrhunski trener! Dobar marketing je sve, a to danas većinskoj Srbiji lako prodaje!
T

Tata Martino

pre 1 dan

Bitno je da imaš nadrkani stav, to Srbi vole! I da si stalno prisutan u medijima!
b

bad

pre 1 dan

jedina legenda si ti,veliki trener aco!!
K

Kustos

pre 1 dan

Alimpijevic nema nijedan osvojen trofej u svojoj karijeri, sva finala koja je igrao je izgubio, da ima bar jedan trofej pa i ajde al ovako ne znam cime je zasluzio evroligu. Ruku na srce nije u svakom bio favorit al finale evrokupa ove godine i aba liga i kup sa zvezdom svojevremeno su utakmice u kojima je morao bar jedan trofej da osvoji
D

Dobro jutro

pre 1 dan

Izgleda da niste shvatili, Besiktas nije srpski klub, Euroliga nije srpsko takmičenje. Potpuno je nebitno šta Srbi vole i šta ovde prolazi, Alimpijević je priznat na nekom višem nivou i tamo ga izuzetno cene. A vi nastavite da se kompleksirate sa svojim zatucanim stavovima, jer niste poštovani ni u svom selu