Komentari na vest

Evroliga ipak menja: Monako aut, Alimpijević in!

D

DubaiFmp

pre 15 minuta

Alimpije brat sa samo 15 mil budzetom ove sezone tukao i Efes i Fener i igrao finale i EK i Turske lige i sve to postigao sa samo 15 mil budzetom koliko ima Besiktas ove sezone! A setite se samo jednog trenera Obradoglua koji ni sa 35 mil budzetom ni u Top 10 nije mogao da se plasira vec nakon sto je osvojio Top 20 u EL podvio rep i zbrisao iz kluba! Alimpijevic je za njega doktor kosarke i zasluzeno Selektor Srbije najbolji koji postoji u ovom trenutku!
4

40 stepeni

pre 41 minuta

pokazao je da zna jos dok je u Zvezdi bio

chicharito9800

pre 12 minuta

KO MU UKRAO TROFEJ???
П

Па...

pre 4 minute

...исти онај ко је украо Желимиру 😂😂😂
.

..

pre oko 1 sat

Odlično, taman da i oni najveći optimisti shvate koliko je Alimpijević precenjen trener, ne može neko ko ima kvalitet da non stop gubi finala, ovaj ih je izgubio 9. uzastopnih još od 2018. kada je sa Crvenom zvezdom izgubio od Budućnosti iz Podgorice u finalu ABA lige pa na dalje, sad je 2026., nije to bre mali period.

BOJAN JOVANOVIC

pre oko 2 sata

Sad je prilika da se pokaze...

Nikola Jovanovic

pre oko 2 sata

Sad konacno da pokaze sta zna
C

Cirkus

pre oko 2 sata

Uopšte mi nisu jasne ove njuške koje govore da Srbija ne treba da ima predstavnike u najjačem košarkaškom takmičenju na svetu posle NBA jer nije bogata zemlja ili šta već. Pa ne vidim ni da ima Engleskih, Švajcarskih, Luksemburskih klubova a najbogatije su zemlje na kontinentu i šta sad? Oni su operisani od košarke i nikoga to ne interesuje i logično je da neće imati svoje klubove (a ni to nije isključeno u bliskoj budućnosti). Sve u svemu nebitni komentari.
a

auuuuuuu

pre 15 minuta

Nije problem da ima, i treba, ali treba da se privatizuju, a ne moja baka da placa raspalog odzeleja i kalatesa. A sve si u pravu, ja licno uzivam u utakmicama eurolige, cak mogu da kazem da mi to mnogo puta bude praznik, picence, mezence, drustvo, euroliga, ali za pare privatnika, ne nas obicnih gradjana koji primamo platu 70-80 hiljada dinara

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Bolje da su vratili Ruse.Kad vec mogu Izraelci mogu i Rusi.
R

Realnoo samo

pre oko 2 sata

U njihovim glavama je su Rusi agresori, a Izraelci jadni moraju da se brane… CSKA in, Dubai out
7

73

pre oko 2 sata

Kao okoreli zvezdas kazem da je sudeci prema ovome sto vidiml da se dogadja u Zvezdi realnije da i ona propusti ovu sezonu EL... Skoro svi klubovi su usli u rekonstrukciju ekipe da bi sa odredjenim ambicijama docekali pocetak nove sezone. Vidimo da i.Partizan ulazi u rekonstrukciju sa aktivno vec dovedenim igracima iako su Zvezdu malo je reci omalovazili ju prosloj sezoni ali time se zadovoljili nisu vec teze ka visem cilju.Odsustvo Karlika im je bio nenadoknadiv gubitak za bolji plasman uEL..ali procena je da ekipu treba jos ojacati. A sad na tugu od Zvezde da se vratim gde se nista ne desava,jednog igraca promovisu 7 dana u medijima,imas sezonu iza sebe gde te Partozan urnisao sa postojecim sastavom i ti u sezonu ulazis sa kakvim ambicijama bez rekonstrukcije na bar tri pozicije. Kozmetcke promene napravis u upravi i sad nam se to servira. Zbog svega navedenog ovakvo stanje ne odmice mmogo od Monaka i uci ovako u sezonu EL je kriminal.
b

bojko

pre oko 1 sat

A brate kako mozes da kazes ‘ ti u sezonu ULAZIS sa kakvim ambicijama bez rekonstrukcije na bar tri pozicije’ kad sezona pocinje za tri meseca? 😂 Pa taj partizan koji nas je demolirao prosle sezone nije objavio ni jedno pojacanje do pred pocetak iste. Tako da se opusti. Verujem da Milan Tomic i Teo mogu da izvuku pouke iz prosle godine i nadomeste tamo gde je skripalo

jovan1111

pre oko 2 sata

Besikras ce sve iznenaditi ove sezone
J

Jecasasa

pre oko 2 sata

Dugoročni cilj Kneževa je definitivno povratak u elitu,

mozzart-gost

pre oko 2 sata

Konačno neko da izbaci ovaj Monako.

Бурек са сиром

pre oko 2 sata

Још један тренер кога ће навијачи ККЦЗ моћи да пљују и вређају.
P

Prti

pre oko 2 sata

Ocekivano, Turska i treba da ima 3 kluba sramota je da su vec dugo na 2. Sramota je isto sto jedna od 3 najsiromasnije zemlje u Evropi ima 2 predstavnika najbogatijeg Evropskog takmicenja u kosarci.
П

Па...

pre oko 2 sata

...ево шта вештачка интелигенција каже ко су три најсиромашније земље у Европи. По мени ово нису државе, али званично јесу. Која од њих има клуб у Евролиги? Вероватно си хтео да испаднеш паметан, али у време вештачке интелигенције си испао смешан 😂😂😂 Прошло је време лагања, сад се све лако провери 😂😂😂 Наброји три најсиромашније земље у Европи, укратко, само наброји ChatGPT је рекао: Према БДП-у по становнику (или сличним економским показатељима), најчешће се наводе: Украјина Молдавија Косово
M

Mnr1

pre oko 2 sata

Monako out turcin in
@

@

pre oko 2 sata

Ovaj i lici na ture
M

Miloslegenda

pre oko 2 sata

realno bolje ovako nego neki botovi

Goran Jovic

pre oko 2 sata

Биће веома занимљива Евролига
S

Staniša Žugić

pre oko 2 sata

Odustali Monako i Burg ciji vlasnici imaju para ni sami ne znaju koliko
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Videćemo šta će se desiti
П

Па...

pre oko 2 sata

...сетих се приче како је Желимир вратио Партизан у Евролигу. Не само њих, него и Звезду 😂😂😂 Занима ме да ли овај критеријум и даље важи, да ли је Алимпијевић увео свој клуб у Евролигу 😂😂😂 Или је сада у питању нешто друго 😂😂😂
R

Rasimice

pre oko 2 sata

Navalili se na njega a nije vas spomenuo u zivotu..A kriterijum vazi za Žotu jer ne zna ko čovek da prizna poraz.
B

Bgqq

pre oko 2 sata

Mene zanima jel i Alimpije "turcin" kako ste nazivali Zoca??? 🤣🤣
A

Ahahahaahaha

pre oko 1 sat

🤣🤣🤣🤣za sad samo prozivali da je Turcin Kalinic,da vidimo kako ce da docekaju Alimpija 🥳🥳🥳
П

Па...

pre 5 minuta

...не знам зашто бисмо 😂😂😂 Алимпије је Србин.
D

Dejan23

pre oko 2 sata

pametni skroz, znaju sta rade
M

Marko2333

pre oko 2 sata

Teska evroliga nas ceka iskreno

urosh

pre oko 2 sata

Одлично. Свакако боље Бешикташ него неки нови вештачки пројекат.
V

Valjak veritas

pre oko 2 sata

Ajmo ,,crno-beli"

Emilija Emilijaaa

pre oko 3 sata

evroliga nikad teza naredne sezone... ne znam cemu se nadaju dva nasa kluba osim borbe za top 15.
N

Neka samo igraju dobro

pre oko 2 sata

Nema veze rezultat. Nagrade su simbolicne. Bitno je da gledaoci i navijaci uzivaju. 15-i, 10-i ili drugi nije previse bitno.
T

Turski konjanik

pre oko 3 sata

Da docekamo naseg selektora kako treba,bravo za Alimpija,samo da mu ne skandiramo da je Turcin .
v

vukasin2015ks

pre oko 3 sata

alimpijevic umislio da je neki trener...videcemo sad u evroligi koliko ce da se zadrzi u besiktasu..

[email protected]

pre oko 3 sata

pametni ljudi. Odustali Monako i Burg ciji vlasnici imaju para ni sami ne znaju koliko, a par i czv od gradjana uzima sto vise moze. Bas divno
S

Sl

pre oko 2 sata

90% Srba širom sveta navija za Partizan i Zvezdu, te pare koje se daju za Evroligu su smešne pare koliko se pokradu na sve druge gluposti. Nego šta nego će igrati Evroligu jer to želi velika većina naroda.
D

Djape45||

pre oko 1 sat

Kakve veze što ima pare kad je pod sankcijama ? Nije on odustao od evrolige jer nema pare nego jer mu ne daju da ih uloži. A i ti sigurno znaš to nego eto daj da pljujem po Zvezdi i Partizanu.
D

Djape45||

pre oko 1 sat

A što se tiče Burga inače to je totalna laž, pa ljudi nemaju privatnog vlasnika uopšte, i glavni razlog odustajanja od evrolige je taj što nemaju para za bacanje.

FiumenBG

pre oko 3 sata

evroliga nikad teza naredne sezone... ne znam cemu se nadaju dva nasa kluba osim borbe za top 15.
A

Aca Trica

pre oko 3 sata

Legenda je Alimpije! Nije kalibar za Evroligu, nikada ništa nije osvojio, ali ima stav i ponaša se kao da je vrhunski trener! Dobar marketing je sve, a to danas većinskoj Srbiji lako prodaje!
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Bitno je da imaš nadrkani stav, to Srbi vole! I da si stalno prisutan u medijima!
b

bad

pre oko 2 sata

jedina legenda si ti,veliki trener aco!!
K

Kustos

pre oko 2 sata

Alimpijevic nema nijedan osvojen trofej u svojoj karijeri, sva finala koja je igrao je izgubio, da ima bar jedan trofej pa i ajde al ovako ne znam cime je zasluzio evroligu. Ruku na srce nije u svakom bio favorit al finale evrokupa ove godine i aba liga i kup sa zvezdom svojevremeno su utakmice u kojima je morao bar jedan trofej da osvoji
D

Dobro jutro

pre oko 2 sata

Izgleda da niste shvatili, Besiktas nije srpski klub, Euroliga nije srpsko takmičenje. Potpuno je nebitno šta Srbi vole i šta ovde prolazi, Alimpijević je priznat na nekom višem nivou i tamo ga izuzetno cene. A vi nastavite da se kompleksirate sa svojim zatucanim stavovima, jer niste poštovani ni u svom selu