Komentari na vest
Evroligaška bomba odjeknula Atinom: Hejs Dejvis potpisao za PAO, ugovor vredan 10.000.000
f
fali im jos
pre 5 meseci
makar jos jedno 4 preskupa igraca, malo im ovo sve...
Jbt ko da ih Zoc vodi...
@
@ fali im jos
pre 4 meseca
"Jbt ko da ih Zoc vodi..." a zvezda placa!!!!!
O
Onda
pre 5 meseci
Ima da kuka kako igrači neće da pokažu trud i želju, a ovamo ih obasipas zlatom ( a naravno nece iz ljubavi igrati za pao)
Z
Zelen
pre 5 meseci
I kako sada ovo kada uporno pricaju da je prelazni rok zimski u el zavrsen ili ko ima para za administraciju mogu pojacanja i u aprilu za ovu sezonu,,,,,,
N
N1204
pre 4 meseca
Završen prelazni rok izmedju evroligaša,do kraja februara možeš da dovodiš iz drugih takmičenja igrače,a ovaj pošto mu se F4 igra u njegovoj dvorani grebace i rukama i nogama da ga uzme i verovatno ce uspeti.
p
pedja n
pre 5 meseci
Nije loš Vasa, ali 5 miliona...
R
RealanGost
pre 5 meseci
Kako je ova seljacina zaradila tolike pare?
Z
Zxnn
pre 5 meseci
Ako mislis na ovu kreturu i kombinaciju Zeljka Mitrovica i Ace Lukasa taj nije zaradio nista vec mu je sve ostavio njegov otac Pavlos koji je bio pravi gospodin i ozbiljan biznismen a ovaj je obican sarlatan
1
1100
pre 4 meseca
On je svoje pare posteno zaradio...a ne kao ovi nasi...sto su ocerupali i drzavu i narod...i jos se hvale...to pitanje ovde treba svaki dan da se postavlja...odakle pare raznim Terzicima i Ostojama..i pudlicama...i svim ostalim tzv. sportskim radnicima...uključujući i Kokezu...koji je volsebno nestao sa mape.
B
BicuSlobodan
pre 5 meseci
Ovaj Janakopulos će kad tad bankrotirati.
@
@ BicuSlobodan
pre 5 meseci
S obzirom da zarađuje u farmaceutskoj industriji i da je svaki dan sve više bolesnih ljudi (posebno fanova PAO-a), mislim da neće, ali bi bilo lepo.
U
U Tem Denveruu
pre 5 meseci
Deda i otac su zaradili takav novac da ne moze da ga potrosi, sve i da on nista ne zaradjuje, a zaradjuje i te kako jer je sem novca nasledio i porodicni biznis
B
BicuSlobodan
pre 5 meseci
Ovaj Janakopulos će kad tad bankrotirati.
G
Gledaj svoje
pre 5 meseci
Oni bar "nešto" osvoje a i naosvajali su se. A neki za 14 god ne mogu ni da dobace ni do jedne pobede u f8. Takvo učešće je skuplje bar 5 puta od PAO - bacanje novca. A što se tiče finansijskog fer pleja jedini klub koji je bio kažnjen i izbačen iz evropskif takmičenja je FK cz.
И
Иван
pre 5 meseci
Ахахахахахаха није био ФФП, већ су правници тог клуба послали фалсификоване папире и исправљали финансије па их Уефа ухватила и казнила
A
Ako ovako nastavi,
pre 5 meseci
Za 2-3 godinece u EL ucestvovati 6-8 klubova a ni jedan nece biti iz Srbije.
@
@ Ako ovako nastavi
pre 5 meseci
Pitanje za ove sto ti daju minuse. Koji klub ce imati toliki budzet da mogu da placaju igrace po 5 M??? Zvezda danas ima budzet preko 20M a to je za ceo tim. Budite realni.
w
wenger1992
pre 5 meseci
kakav tim,prosto nevjerovatno da se toliko ulozilo! ali vidjecete da nece osvojiti,cak mozda nece ni u finalu biti
@
@ wenger1992
pre 5 meseci
daj boze!!!!
S
Sve najbolje
pre 5 meseci
Želim im da im doprinese koliko i Džabari Parker Partizanu.

Mr 007
pre 5 meseci
Slukas-Nan-Osman-Dejvis-Lesor;Sorc-Grant-Ernangomez-Farid-Holms; Toliopulos-Rogkavopulos. Ozbiljna ekipa u plejofu,na papiru prvi favorit.
U
U Tem Denveruu
pre 5 meseci
Lesora obrisi. Njemu ne da je ova sezona upitna, nego i karijera…
p
plastika
pre 5 meseci
a Farid?
Z
Zvezdaš 73
pre 5 meseci
Sad će Ataman da pokaže kakva je trenerčina...fuj
M
Marinakis
pre 5 meseci
Takvi gazde poput Janakopulosa uništavaju sport polako ali sigurno
R
Razmisli
pre 5 meseci
Da nema takbih gledao bi kls i uživao.😂
d
d. g.
pre 5 meseci
Kud li plovi ovaj brod?
G
Gost1231
pre 5 meseci
Novi Vasa stigao...
Мирослав
pre 5 meseci
Ne možeš njega da porediš sa Vasom,ovaj dok je igrao u Feneru bio je najbolja 4. u EL.Vasa je promašaj
G
Guru
pre 5 meseci
Vasa je 2 godine zaredom bio najbolji igrac. Prvo Mvp Evrolige, potom Mvp Final four-a.
V
V. Micic
pre 4 meseca
@Guru Lepo si rekao da je "bio", ali oni ga ne placaju za ono sto je bio nego su ocekivali da bude opet. Realno, Vasa sada ne vredi ni 1 milion godisnje, znaci mogli su da uzmu 5 takvih za te pare i jedan bi sigurno bio bolji.
G
Gghh
pre 5 meseci
Ako ne možeš da rešiš sa pare, ti ga reši sa mnogo pare..
n
nadrealnoo
pre 5 meseci
Ljudi su sljuskali za dve godine jedno 150 miliona eura, a EL drzi govore o finansijskom fer pleju, nerealno...
M
MrZrex
pre 5 meseci
Promasio si poentu finansijskog ferpleja u EL. Nije to fudbal pa da moraju da ogranice potrosnju, nego naprotiv, sustina je da se nateraju svi na neki minimum trosenja. Maksimum fakticki ne postoji. Do sada jedina ekipa kaznjena zbog krsenja fer pleja je Asvel, jer je nekih 3 miliona ispod budzetskog minimuma...
D
Djape45||
pre 5 meseci
Da Bog da ne osvojili ništa, finansijski fer plej na aparatima.





_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)


