Komentari na vest

Evroligaška bomba odjeknula Atinom: Hejs Dejvis potpisao za PAO, ugovor vredan 10.000.000

f

fali im jos

pre 5 meseci

makar jos jedno 4 preskupa igraca, malo im ovo sve... Jbt ko da ih Zoc vodi...
@

@ fali im jos

pre 4 meseca

"Jbt ko da ih Zoc vodi..." a zvezda placa!!!!!
O

Onda

pre 5 meseci

Ima da kuka kako igrači neće da pokažu trud i želju, a ovamo ih obasipas zlatom ( a naravno nece iz ljubavi igrati za pao)
Z

Zelen

pre 5 meseci

I kako sada ovo kada uporno pricaju da je prelazni rok zimski u el zavrsen ili ko ima para za administraciju mogu pojacanja i u aprilu za ovu sezonu,,,,,,
N

N1204

pre 5 meseci

Završen prelazni rok izmedju evroligaša,do kraja februara možeš da dovodiš iz drugih takmičenja igrače,a ovaj pošto mu se F4 igra u njegovoj dvorani grebace i rukama i nogama da ga uzme i verovatno ce uspeti.
p

pedja n

pre 5 meseci

Nije loš Vasa, ali 5 miliona...
R

RealanGost

pre 5 meseci

Kako je ova seljacina zaradila tolike pare?
Z

Zxnn

pre 5 meseci

Ako mislis na ovu kreturu i kombinaciju Zeljka Mitrovica i Ace Lukasa taj nije zaradio nista vec mu je sve ostavio njegov otac Pavlos koji je bio pravi gospodin i ozbiljan biznismen a ovaj je obican sarlatan
1

1100

pre 5 meseci

On je svoje pare posteno zaradio...a ne kao ovi nasi...sto su ocerupali i drzavu i narod...i jos se hvale...to pitanje ovde treba svaki dan da se postavlja...odakle pare raznim Terzicima i Ostojama..i pudlicama...i svim ostalim tzv. sportskim radnicima...uključujući i Kokezu...koji je volsebno nestao sa mape.
B

BicuSlobodan

pre 5 meseci

Ovaj Janakopulos će kad tad bankrotirati.
@

@ BicuSlobodan

pre 5 meseci

S obzirom da zarađuje u farmaceutskoj industriji i da je svaki dan sve više bolesnih ljudi (posebno fanova PAO-a), mislim da neće, ali bi bilo lepo.
U

U Tem Denveruu

pre 5 meseci

Deda i otac su zaradili takav novac da ne moze da ga potrosi, sve i da on nista ne zaradjuje, a zaradjuje i te kako jer je sem novca nasledio i porodicni biznis
B

BicuSlobodan

pre 5 meseci

Ovaj Janakopulos će kad tad bankrotirati.
G

Gledaj svoje

pre 5 meseci

Oni bar "nešto" osvoje a i naosvajali su se. A neki za 14 god ne mogu ni da dobace ni do jedne pobede u f8. Takvo učešće je skuplje bar 5 puta od PAO - bacanje novca. A što se tiče finansijskog fer pleja jedini klub koji je bio kažnjen i izbačen iz evropskif takmičenja je FK cz.
И

Иван

pre 5 meseci

Ахахахахахаха није био ФФП, већ су правници тог клуба послали фалсификоване папире и исправљали финансије па их Уефа ухватила и казнила
A

Ako ovako nastavi,

pre 5 meseci

Za 2-3 godinece u EL ucestvovati 6-8 klubova a ni jedan nece biti iz Srbije.
@

@ Ako ovako nastavi

pre 5 meseci

Pitanje za ove sto ti daju minuse. Koji klub ce imati toliki budzet da mogu da placaju igrace po 5 M??? Zvezda danas ima budzet preko 20M a to je za ceo tim. Budite realni.
w

wenger1992

pre 5 meseci

kakav tim,prosto nevjerovatno da se toliko ulozilo! ali vidjecete da nece osvojiti,cak mozda nece ni u finalu biti
@

@ wenger1992

pre 5 meseci

daj boze!!!!
S

Sve najbolje

pre 5 meseci

Želim im da im doprinese koliko i Džabari Parker Partizanu.

Mr 007

pre 5 meseci

Slukas-Nan-Osman-Dejvis-Lesor;Sorc-Grant-Ernangomez-Farid-Holms; Toliopulos-Rogkavopulos. Ozbiljna ekipa u plejofu,na papiru prvi favorit.
U

U Tem Denveruu

pre 5 meseci

Lesora obrisi. Njemu ne da je ova sezona upitna, nego i karijera…
p

plastika

pre 5 meseci

a Farid?
Z

Zvezdaš 73

pre 5 meseci

Sad će Ataman da pokaže kakva je trenerčina...fuj
M

Marinakis

pre 5 meseci

Takvi gazde poput Janakopulosa uništavaju sport polako ali sigurno
R

Razmisli

pre 5 meseci

Da nema takbih gledao bi kls i uživao.😂
d

d. g.

pre 5 meseci

Kud li plovi ovaj brod?
G

Gost1231

pre 5 meseci

Novi Vasa stigao...

Мирослав

pre 5 meseci

Ne možeš njega da porediš sa Vasom,ovaj dok je igrao u Feneru bio je najbolja 4. u EL.Vasa je promašaj
G

Guru

pre 5 meseci

Vasa je 2 godine zaredom bio najbolji igrac. Prvo Mvp Evrolige, potom Mvp Final four-a.
V

V. Micic

pre 4 meseca

@Guru Lepo si rekao da je "bio", ali oni ga ne placaju za ono sto je bio nego su ocekivali da bude opet. Realno, Vasa sada ne vredi ni 1 milion godisnje, znaci mogli su da uzmu 5 takvih za te pare i jedan bi sigurno bio bolji.
G

Gghh

pre 5 meseci

Ako ne možeš da rešiš sa pare, ti ga reši sa mnogo pare..
n

nadrealnoo

pre 5 meseci

Ljudi su sljuskali za dve godine jedno 150 miliona eura, a EL drzi govore o finansijskom fer pleju, nerealno...
M

MrZrex

pre 5 meseci

Promasio si poentu finansijskog ferpleja u EL. Nije to fudbal pa da moraju da ogranice potrosnju, nego naprotiv, sustina je da se nateraju svi na neki minimum trosenja. Maksimum fakticki ne postoji. Do sada jedina ekipa kaznjena zbog krsenja fer pleja je Asvel, jer je nekih 3 miliona ispod budzetskog minimuma...
D

Djape45||

pre 5 meseci

Da Bog da ne osvojili ništa, finansijski fer plej na aparatima.