Komentari na vest

Fenerbahče rešio gorući problem

XavieRS

pre 6 dana

Bigam nije 5 nego 4..kao ni jantunen ni Meli, tako da je realno da finac ide..nikakvu ulogu nije imao ni taj njegov kao sut za 3p.

Drija1993

pre 7 dana

Pakleno dobar igrac
N

Nikola27A

pre 7 dana

šta ima da ga otme, da su ponudili više bio bi njihov
B

Beogradski blizanci

pre 7 dana

a nasi "velikani" dovode SUV prosek ili cak gorih igraca i nadaju sa ipak F4!!!
M

Mata12

pre 7 dana

da li je bas resen ne znam, ali da je dobar igrac dobar je!
v

voja12

pre 7 dana

igrac u fulu, resen je problem sada stvoarno

rajko vidic

pre 7 dana

Šteta za Alimpijević a i njegov Bešiktas
d

dokile

pre 7 dana

Sjajan igrac,veliko pojacanje za Fener...
T

TuzniBauk

pre 7 dana

Bingam je strašan igrač, drago mi je da dolazi u Fener, ozbiljno pojačanje
B

Bilosta1

pre 7 dana

Odlican igrac. Sto bi se reklo, pokrpili se gde su bili tanki.
b

biniccki

pre 7 dana

Dobar igrač, pouzdan igrač.
r

rea

pre 7 dana

Igrač ranga Kai Džonsa - dakle nikakva prevaga na nivou Evrokupa, a kamo li Evrolige, ali ima određeno NBA iskustvo i to je odmah zelena lampica za 95,4% evroligaša.