Komentari na vest

Fenerbahče završio pojačanje iz Valensije

N

Nikola2

pre 21 minuta

Bas dobar i zahvalan igrac, steta sto Zvezda ili Partizan nisu uspeli da dodju do njega

zeljko markovic

pre 37 minuta

Valensija lepo kocka tim,biċe dobri i sledeċe sezone.Ako uhvate ritam kao ove godine,pomrsiċe svima konce,a možda odu opet na f4,bez najave bez pompe.Samo igrom.
D

Djordje135

pre oko 1 sat

Koliko dobsr igrac breksto

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Treba trener da im ode realno dzaba sve ti igraci

Kanidja99100

pre oko 1 sat

odlican igrac nema sta

meda rashord mar

pre oko 1 sat

Ovaj izgleda kao embid
k

klog

pre oko 2 sata

Čitajući vesti imam utisak da će Fener naredne godine imati 145 igrača