Komentari na vest
Gudurić se bori za "skudeto", Breša drugi put pala u Milanu
Asani Avni
pre 15 dana
Bravo guduricu svaka ti cast
Mmrvic
pre 18 dana
Odlican je Guduric bas super vest
g
goksi63
pre 19 dana
Guduric u Zvezdu sledece sezone bice odlicna stvar za obe strane
Predrag Blagojevic
pre 19 dana
Kakav mec dosadan cetvrta cetvrtina bez odbrana ukupno na mecu pogode svi 15 trojki do toga u zadnjoj 9 obore granicu poena
d
dragiludi
pre 19 dana
odlican je guduric, na visokom nivou je godinama
j
jokabejbe
pre 19 dana
Nas reprezentativac ima nasu podrsku
R
Rectify1995
pre 19 dana
Neverovatna karijera u smislu da igra za Armani, verovatno jak ugovor i slično, ali da doživi da Bolmaro, Elis i slični igraju više sa lopto od njega, bukvalno ćoškari po terenu i plaši se da šutira.
jelena19923
pre 19 dana
SUPER VEST ZA DANAS
B
Boldrick
pre 19 dana
Gudura se izgubio nesto ove god
Valent
pre 19 dana
Bravo guduricu svaka cast
D
Djape45||
pre 19 dana
U celoj seriji ima jedva 20 poena a plaćen više od 2 miliona. A generalno nevezano za poene, baš očajno igra, skroz van svake forme.
stefan nikolic
pre 19 dana
gudura na na na nana
loobgo30
pre 19 dana
Milano osvaja sa pola gasa
Lalala
pre 19 dana
Secam se ovog perioda u godini tamo negde 2018. godine zavrsnica francuskog prvenstva (ne mogu se setiti klubova) Miro Bilan i tad u godinama😂😂
S
Stefy97
pre 19 dana
Ovaj Guduric je toliko antipatican..
Slavko61
pre 19 dana
Sa srećom Marko
u
user7474
pre 19 dana
Guduric marko najveca prevara od igrača!
P
Pavleee
pre 19 dana
Da je prevara, nije. Da je vodonosa, je.
очекивано скроз. Ту једну само тикет да ми оборе








