Komentari na vest

Gudurić se bori za "skudeto", Breša drugi put pala u Milanu

Asani Avni

pre 15 dana

Bravo guduricu svaka ti cast

Mmrvic

pre 18 dana

Odlican je Guduric bas super vest
g

goksi63

pre 19 dana

Guduric u Zvezdu sledece sezone bice odlicna stvar za obe strane

Predrag Blagojevic

pre 19 dana

Kakav mec dosadan cetvrta cetvrtina bez odbrana ukupno na mecu pogode svi 15 trojki do toga u zadnjoj 9 obore granicu poena
d

dragiludi

pre 19 dana

odlican je guduric, na visokom nivou je godinama
j

jokabejbe

pre 19 dana

Nas reprezentativac ima nasu podrsku
R

Rectify1995

pre 19 dana

Neverovatna karijera u smislu da igra za Armani, verovatno jak ugovor i slično, ali da doživi da Bolmaro, Elis i slični igraju više sa lopto od njega, bukvalno ćoškari po terenu i plaši se da šutira.

jelena19923

pre 19 dana

SUPER VEST ZA DANAS
B

Boldrick

pre 19 dana

Gudura se izgubio nesto ove god

Valent

pre 19 dana

Bravo guduricu svaka cast
D

Djape45||

pre 19 dana

U celoj seriji ima jedva 20 poena a plaćen više od 2 miliona. A generalno nevezano za poene, baš očajno igra, skroz van svake forme.

stefan nikolic

pre 19 dana

gudura na na na nana

loobgo30

pre 19 dana

Milano osvaja sa pola gasa

Lalala

pre 19 dana

Secam se ovog perioda u godini tamo negde 2018. godine zavrsnica francuskog prvenstva (ne mogu se setiti klubova) Miro Bilan i tad u godinama😂😂
S

Stefy97

pre 19 dana

Ovaj Guduric je toliko antipatican..

Slavko61

pre 19 dana

Sa srećom Marko
u

user7474

pre 19 dana

Guduric marko najveca prevara od igrača!
P

Pavleee

pre 19 dana

Da je prevara, nije. Da je vodonosa, je.
очекивано скроз. Ту једну само тикет да ми оборе