Komentari na vest

Hejs Dejvis udario na navijače Panatinaikosa: Gubite razum zbog dečje igre! Pazite na jezik

l

laki100

pre oko 1 mesec

Grčki fanovi zaboravljaju koliko je težak posao sportista.
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Dejvis je pokazao karakter, svaka čast njemu.
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Navijači za lepo vreme uvek prave haos
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Statistika nije loša, ali očekivanja su bila velika
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Ovakvi napadi na igrače su stvarno sramotni
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Ljudi zaboravljaju da sport nosi i poraze.

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Hejs-Dejvis je potpuno u pravu, navijači preteruju.
i

ing

pre oko 1 mesec

A i plata ti je inače dečija

nadama

pre oko 1 mesec

Sto mi drago sto ih je Valensija ubila

atisitaj?

pre oko 1 mesec

3 2🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
S

Slava222

pre oko 1 mesec

hahaha, kakva je ovo prica, valensija ih ubila
B

Bari 1991

pre oko 1 mesec

Ta decija igra tebi omogucava da primas preko 2 milki godisnje, a ti umesto da se boris se OBRUKAS vodeci 2-0 u seriji uz prednost domaceg terena za odlucujucu utakmicu. Ako je decija igra zasto se radujes kada das kos u zadnjoj sekundi? Zasto gledaju preko 20'000 "deca" svaku tvoju utakmicu i placaju karte, ne znajuci da l im je ostalo za hleb i kackavalja, dok ti uzivas u tvom penthausu u atini? Zasto se vi ameri pravite sve vise pametniji od nas kada niste? Ako ne znas o cemu se radi u evropi onda kazi, niko vise nece nista da ti kaze. Ali ipak si potpisao ugovor sa tradicionalnim klubom. Gde su nestali ti igraci tipa djenke, mccaleba, kvinsija milera, baptiste, gist? Gde je ta zar, ljubav i strast prema klubu kao i sportu? Zar smo mi ispali toliko glupi da pratimo amerikance kako polako grade njihovu drugu ligu na starom kontinentu? Ako ne znas gde si dosao onda MARS!
S

Sve tacno

pre oko 1 mesec

Jos samo da dodam covek je dugo u Evropi i zna odlicno sta je Evropska kosarka i publika. I opet sebi dopusti da izjavi ovako nesto, ako se ne varam on cak uci i hrvatski jezik kako je rekao u jednom od intervjua ako ga nisam pomesao sa nekim drugim.
N

Nik66

pre oko 1 mesec

Prima preko 2 mil godisnje jer ima mnogo sasagana spremnih da to plate... Ali to tebi ne daje za pravo da pricas svasta
Q

Qwer

pre oko 1 mesec

Cugacrn zreo za drvo i konopac
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

podrška igračima, nisu zaslužili zbog prethodnih sezona
s

stay away madafaka

pre oko 1 mesec

Ni u Zvezdu ni u Partizan neces nikad dobrodosao biti. Imas problema sa glavom. Takvi su u nasim timovima nas kostali vise puta.. cao
N

Nik66

pre oko 1 mesec

On ima problem sa glavom, a ovi mentoli sto svasta pisu i pricaju nemaju nikakvih problema? Da li tebi neko dodje i preti po drustvenim mrezama ili pljuje po porodici i sl ako taj mesec nisi bio u najboljem elementu na poslu? Konstruktivna kritika je ok, ali divljanje, lecenje kompleksa i najgore pljuvanje stvarno nije... To se resava na nekom drugom mestu, kod psihijatra ili u bordelu
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Treba da ga sačekaju negde navijači Panate da ga izlome za ovakvo ponašanje
Z

Zivko57

pre oko 1 mesec

A sta prica on ubila ih valensija brukali se
d

dzonson1992

pre oko 1 mesec

Ma jok, daj malo da se igramo, pa kako bude. I da, samo nemoj posle igre da zaboravite da mi isplatite par miliona Evra. Najgore sto je moglo da se desi evropskoj kosarci su ovi trecerazredni americki kosarkasi. Odigraju par dobrih utakmica i umisle da su Bogom dani. A u NBA ni za klupu nisu. Sve to treba nazad u G ligu, pa nega tamo igraju "decije igre".

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Ako je dečja igra, zašto je njegova plata 5 miliona? Valjda bi trebalo da igra za džabe i iz ljubavi pošto je to dečja igra. Sindrom Lebruma Džejmsa zahvatio i evropske Amere.
G

Gost nedragi

pre oko 1 mesec

Nije to plata,to mu je deciji dodatak.
N

Nik66

pre oko 1 mesec

Zato sto je ti Ljubisa i jos milioni drugih Ljubisa gledate i (in)direktno finansirate. Ali ti to svakako ne daje za pravo da nekome pretis i svasta dobacujes. Ta vrsta besa i nekulture se leci kod psihijatra

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Nerealno koliko mi je drago zbog prolaska Valensije

SKIZ

pre oko 1 mesec

Зар ти ниси избацио неки снимак на мечу против Звезде, пре утакмице, пре подбацивања лопте, како се фокусираш и неки јак мотивациони текст, нема притиска, ја сам најјачи, хоћете шоу даћу вам. Шта би сад?