Komentari na vest

Hoksi se aktivirali: Stigao bek Oklahome, sledeće je bomba - Trej Marfi

Gatsby82

pre 26 minuta

Oklahoma umesto da daje pikove, i dovodi igrače, ponovo skuplja. Imaju ih toliko da više nema smisla. Oni su izgradili tim, sada dolaze na naplatu svima dobre sezone, i moraju da nađu neka rešenja da se pojačaju, jer će svake sezone biti još više jačih ekipa
D

Dejan23

pre oko 1 sat

Nije los igrac za ATallantu bravo
S

Slava222

pre oko 1 sat

Mnogo dobar igrac bravoo
V

Veljko9

pre oko 1 sat

jaoj kako sam zeleo tog Marfija u Denver…

medabagljas

pre oko 2 sata

Odlican igrac na ovu mladu ekipu Atlante!

Dusan Maricic

pre oko 2 sata

bice oni dobri sledece sezone

vaalent

pre oko 2 sata

Ovaj daje trojke samo tako

kivekive

pre oko 2 sata

Odlican igrac na ovu mladu ekipu Atlante!