Komentari na vest

Ilić posle titule: Dodatnu čar tituli daje to što smo prvi posle večitih kojima je ovo uspelo

Dusica072

pre 26 dana

Bravo bre za spartak!!

Izbistanin

pre 26 dana

Navijao sam za spartak bočje oni nego mala zvezda.

Rops

pre 26 dana

Zasluzeno ekipa spartaka dugo vec pokazuju odlicne rezultate to najbolje ekipa crvene zvezde oseca na svojoj koži..Vlada pokazao da je spreman za neki inostrani angažman i siguran sam da ce se ostvariti ..

Sterlings Braunfels

pre 26 dana

Spartak je već dve sezone treći klub u Srbiji odmah iza večitih samo da nastave zdravu priču pošto već desetak godina Kragujevac nema ozbiljan klub treba nam više klubova.
k

kikica1971

pre 26 dana

Ilic igra odlicno u zadnje vreme svaka cast i spartaku i fmpu na dobroj utakmici

Machiaveli

pre 26 dana

Tako je, svaka cast na smirenosti i pribranosti zato su i uspjeli
Z

Zera666

pre 26 dana

Realno bio je red da neko drugi osvoji

Dusan Milenkovic

pre 26 dana

konacno da neko pored vecitih osvoji
G

Grobarcina

pre 27 dana

Place li onaj lik iz Rakitova 🤣🤣