Komentari na vest

Italijani kažu: Alesandro Pajola napustio Virtus, stiže u Crvenu zvezdu

Matija Milutinovic

pre 29 minuta

Idealam zs zvezdu psjols
m

metalika moj dobar

pre oko 2 sata

sve ima samo nepoentira haha ako nista gurajte ga u FKn na zadnjeg veznog ,Mister voli talijane .Zadnja dva su mu sagradila dva sprata mada su momci posle tuzili klub za svoje pare al Dekile se snasao

Zvezda u mom ♥️

pre oko 2 sata

Odličan igrač. Za sada je odlično počelo!!!
M

Markomili

pre oko 4 sata

Dobar igrac, videcemo
K

Kuki2121

pre oko 5 sati

gde ja pajola alo

Stojan Bušatović

pre oko 6 sati

Sad će Teo da dovodi svoje procente u Zvezdu

nenanena2

pre oko 8 sati

Pajola je solidno pojačanje za rezervnog pleja, ništa više od toga
P

Prvaci Sveta

pre oko 8 sati

Come tu Red Star brooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Alessandro Pajola 🔴⚪🇷🇸
D

Djordje Milev

pre oko 8 sati

Nema vajde od njega
u

user7575

pre oko 8 sati

Za treceg pleja je super resenje ako ce tako biti ali dzons i on sami tanko jako!
l

lumperay

pre oko 8 sati

dobro neko rece ovo je italijanska verzija pefija markovica,preuzima asistira vidi pogodi za 3 kad je sam pegla odbranu,sportska drskost ,odlican potez Tea,nazalost takvog domaceg igraca nemamo jer su svi ili u megi ili na koledzu ,kakav miljenovic decko nije plej ne ume da prevede loptu ne ume levi ulaz ,bek suter bez suta,nazalost treceg pleja ce igrati karter po potrebi izgleda .to nas je kostalo kls i aba jer smo pustili jaga za 300 000 e u finisu sezone , koji je bio jedini pravi plej da zameni mekintajera,sad ce karter da glumi pleja po potrebi i uvek neka improvizacija a 20milki budzet.stefan jovic ili peti mils za male pare a nikako karter i miljenovic na pleju jer ako se kris dzons povredi mi smo u kanalu organizacije igre i uopste u kanalu

nemanjaacdc

pre oko 8 sati

Nema ništa od top 8 ,opet .....
E

Evo jedna info

pre oko 8 sati

Jedan moj drugar zivi i radi u Bolonji. Sticajem okolnosti zivi u istoj zgradi gde i Pajola. Pricali su pre neki dan i rekao mu je da postoji interesovanje iz Beograda i da su velike sanse da prihvati jer je realno da takvu finansijsku ponudu nece nigde dobiti. Nije spominjao cifru jer naravno ne sme, ali kaze je iznenadjen s obzirom o kom klubu se radi. Toliko mu je samo agent rekao da je veliko razocaranje prethodnom sezonom u klubu i da je najmocniji covek u Srbiji odlucio da pojaca finansije i ove sezone da se uzmu sve tri titule i napadne F4. Kao pravi se mocna ekipa. E sad videcemo. Molim bez pljuvanja jer sam Zvezdas i prenosim samo reci druga.
T

Tačno je

pre oko 8 sati

Ja sam Pajola i sve je tačno.
v

visnjicica rod rodila

pre oko 9 sati

Okrecemo se ABA ligi...

Furtula

pre oko 9 sati

Dobro pojacanje za 12 mesto

Acaredstar1

pre oko 9 sati

ima zvezda sledece sezone da bude zadnja u evroligi
c

crnilaufer

pre oko 9 sati

Veliko pitanje da li treba dovoditi igraca tipa i kalibra Arijana Lakica iz Partizana na poziciji stranca i plus mu davati dobre pare. Umesto toga treba to usmeriti na nekoga ko ce praviti razliku.
d

djr

pre oko 10 sati

Dobar igrač, za drugog pleja super.
J

Joksa1986

pre oko 10 sati

170-180 upisa, ako je njih 3% pogledalo ikada 3 utakmice Pajole sijecem sam sebe 😁
B

Blaki

pre oko 10 sati

Dobar odbranbeni igrač, to nam sad treba.
c

civ

pre oko 9 sati

sijeci odma komotno
N

Nenica

pre oko 10 sati

11godina ima 11hiljada razloga da ode

Predo8

pre oko 10 sati

Pa jedino da bude neka bekap opcija
B

Blaki

pre oko 10 sati

Treba neko i odbranu da igra, pošto su Batler i Nvora tu tankosava.
J

Joksa1986

pre oko 10 sati

Meni stavarno nije jasno sta bi vi da dovedemo, Doncica ?! Prva petorka : Dzouns, Nwora, Odjelej, Moneke i Kostelo...druga petorka Batler, Karter, Dobric, Kalinic, Rivero. Treca petorka Pajola, Miljenovic, Djurisic, Davidovac i Izundu. 15 igraca od cega ce uvijek 3 da budu u pricuvi u EL a da se rotiraju da uvijek trojica mogu odmarati u ABA ligi. Vrlo prosto, nadogradjen tim od prosle sezone(otisli Bolomboj, Montejunas i Mekintajer a dosli Dzouns i najverovatnije Kostelo i Pajola i to je to), mladji smo, brzi, jaci i fizicki i po poenima , a o sutu za 3 da ne pricam(apdejt za duplo), bice brzi tim dosta, pokretniji, i odbrana bi trebala na spoljnim pozicijama da bude bolja sa ovim novim imenima... Imamo tu uvijek par klinaca koji ce osjetit klub ali imati dvojne registracije kao sto su Radosic, Nedeljkovic i Simjanovski ,to su klinci koji nisu ni punoljetni. Mislim da je istekao ugovor Montejunasu i da je to-to, takodje mislim da Bolomboj kako sam cuo ide igrati ljetnu ligu u USA za Milvoki a onda ce da bira da li Makabi ili kako sam cuo PAOK... Kenan je opcija da ostane, vaga se, ceka se odluka Navara, ako bude htio upast ce umjesto Miljenovica ako ne kako sam cuo ima poziv Zenita u Lokomotive Kuban. Pozdrav !!!
J

Janaćko

pre oko 8 sati

Pozdrav. Jezivo si nepismen. Pozdrav

Стефан Васиљевић

pre oko 10 sati

Kvalitetan igrac, ali igrac koji ne garantuje rezultate. Videcemo sta ce sezona pokazati.
h

hellokcs2

pre oko 10 sati

Trebalo mu je malo napretka.

bugarinov

pre oko 11 sati

e bas ce im dobro doci Pajola
D

Dr Dulitl

pre oko 11 sati

Ljudi su nezadovoljni, očekuju Larkina, Vučevića, Džejmsa, možda i Tajsa i Kabengelea pride. Zaista, Drčeliću, kako možeš ovako plemenite želje velikih poznavalaca košarke da ignorišeš. Naravno, ovo je sve britki sarkazam. Kao neko ko je višegodišnji sezonac, itekako mi je stalo da imamo dogodine kompetitivnu ekipu u EL, ali treba biti realan i reći da ćemo po budžetu biti, u najboljem slučaju, 12. Pao, Olimpijakos, Real, Barsa, Valensija, Fener, Efes, Žalgiris, Armani, Dubai, Hapoel - te ekipe će sigurno imati dosta skuplje rostere od nas. Šta nam preostaje? Da damo Ibonu Navaru i momcima punu podršku, da opet prodamo minimum 10.000 sezonskih, ispunimo Arenu do poslednjeg mesta u svakom meču i borimo se muški! Takođe, očekuje se da će ova ekipa da raste svakog dana i da će postulati igre biti sve vidljiviji kako vreme odmiče. Ničega nema preko noći, strpljenje i posvećenost su jedini put do cilja!
Z

Zvezda le

pre oko 11 sati

Krenuo viski sa svojim kombinacijama. Bice da ga je mensur potpuno dotukao.
M

Mile led

pre oko 11 sati

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 miliona evra. Sada izjava iz tog kluba Rakocevica, da imaju neogranicen budzet dobija na jos vecem znacaju. Sramotno!
B

BokiUSA

pre oko 10 sati

Opusti se....puca muka...

Nemanja Matic

pre oko 11 sati

Kakva bomba, ovo nam je trebalo... 👊💪💯
O

Ok

pre oko 11 sati

Ako ce Teo drugara, pa nek vrati Nedovica kao kapitena, Petruseva i stisne ruku Montejunasu na dve sezone. Sto se pleja tice potpisali Dzonsa. Miljenovic je tu pamet u glavu Pajola mislim da nije taj. Greska je ne potpisivanje Barne. Karter, Kenan, Rivero. Hvala na saradnji, mozda i Bolomboj. To sto su pokazala ova dva centra moze sigurno bolje Luka Mitrovic. Mi smo Srbski klub i to treba da bude linija a stranci kvalitet plus. Samo takva Zvezda puni Arenu. Takva nas tera da joj pomognemo sa tribina.
M

Marko989

pre oko 11 sati

Nego sta nego u Zvezdu
S

Sladja969

pre oko 11 sati

Dobar igrac pojacanje stize
K

Katastar

pre oko 12 sati

Opusteno dolazi i kampaco braco
M

Markonis

pre oko 12 sati

Nemam nista protiv da dodje igrac kvaliteta i karakteristika Pajole, kad bi bio domaci igrac. Medjutim dovesti stranca sa ovim ucinkom je strasno! Pa napravi od Miljenovica takvog igraca, ima bolje fizikalije, inteligentan je dovoljno za ovu vrsu igre.Pa nije ni Lazic uvjek bio onakav odbrabmeni grac, vremenom se profilisao, kad je vidio da jedino tako moze da igra na visem nivou. Stranac mora da bude igrac koji pravi razliku.

Мирослав

pre oko 11 sati

Pajola nije klasa,ali da smo ga imali prošle sezone kao drugog pleja da odmeni KMM bila bi druga prica.Poenter nije,dobra defanziva i solidan asistent.Nesto slično kao Pefi Marković
a

ajilim

pre oko 12 sati

Pre bilo kakvog komentarisanja ovog ili onog igraca,treba definisati ciljeve.Sta ce se smatrati uspehomrelativnim uspehom,prelaznom sezonom i debaklom. Da li je uspeh osvojiti ABA ligu,KLS i Kup Radivoja Koraca a biti van plej in zone u EL? Ili je uspeh uci u plej of EL a ne osvojiti nijedan trofej. Realno,u EL koga god doveli sanse za plej of su minimalne.Odgovor se krije izmedju tih margina.

Mirko Boc

pre oko 12 sati

Dobar defanzivac
T

Tako nekako

pre oko 12 sati

Pojačanje za popunjen samo nivo 200 posle nove godine. Nadam se da nije istina.
V

Valter 2

pre oko 12 sati

Ovi stručnjaci kojima Pajola nije dobar igrač i ne bi bio ozbiljno pojačanje za Zvezdu treba da se prebace na boćanje jer pojma o košarci nemaju!

wizard 1987

pre oko 12 sati

sa 4 poena i 4 qsiszencije za te pare tebi jeste bocaru???? dovodis stranca koji nije bolji od Miljwnovica...11 godina igra u Virtus..mi on da te cupa a?
V

Valter 2

pre oko 11 sati

Barem 16 puta je bolji igrač od Miljenovića. Ali džaba to objašnjavati boćarima...
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 12 sati

Ако је трећи плеј, онда у реду. Све изнад је ужас.
M

Makseodavde

pre oko 10 sati

Jones, Karter i Pajola.
1

1980

pre oko 12 sati

Taman se obradujem za Navara i onda ova vest. Kao kantom ledene vode da me poliše
g

ghost555

pre oko 12 sati

Pojacanje za nizi rang takmicenja.
n

navijač czv

pre oko 12 sati

OD DOLASKA PAJOLE NEMA NIŠTA SPIN PRIČA KLASIČNA....
d

djadjedje

pre oko 12 sati

Ako je doveden da bude treci plej za neke sitne pare dok jos trazimo startnog pleja onda ok. Ako mislimo da dzons bude prvi plej, pajola drugi a miljenovic treci mozemo komotno da se spremamo za narednu sezonu, a da ova jos nije ni pocela.
p

podeden

pre oko 12 sati

Sitne su pare,on slobodan a ti veruješ u to.
P

Prvaci Sveta

pre oko 12 sati

Come tu Red Star brooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Alessandro Pajola 🔴⚪🇷🇸
n

navijač czv

pre oko 12 sati

Pajola može da bude faktor kod nas ali da dovedemo jednog šutera kojeg nemamo od Bilija Berona pa da Pajola njemu pravi otvorene šuteve za 3p u suprotnom propast....
n

navijač czv

pre oko 12 sati

Uprava na čelu sa Drčelićem treba jedno da ima na umu ako i 3.sezonu userete pakuj te se iz kluba - da li ste svesni da plejmejkerska pozicija Džouns Pajola Miljenović nije dostojna EL nivoa mora se dovesti jako ime na kecu ili ste rešili da nam i sl sezona bude nalik prethodne dve....
G

Gost 534

pre oko 11 sati

"Pakujte" je jedna reč.Prvo nauči pravopis, pa onda drži pridike.
D

Delija Tb

pre oko 12 sati

Da ne bude da hejtujem odmah, ali samo jedno pitanje. Koje su prednosti Pajole u odnosu na Miljenovića?? Ja apsolutno ne vidim prednost. Da li je moguće da mi dovodimo lika koji je imao prosjek 4p i 4as uz prosjek suta za 3p od 27% ? Stranca... Koji ce naravno imati bar duplo vecu platu od tog istog Miljenovića. Dabogda se ugasili i Zvezda i Partizan, jer ovo sto radimo je bruka i sramota. Je li cilj potpuno unistenje srpske košarke? Cemu ovo? Ok, dovedi stranca, ali daj da je bar duplo bolji od ovog naseg sto ce da gine za Zvezdu. Jer u suprotnom, sta si uradio? Već vidim da cu prestati da pratim basket. A pratio sam dok je Zmago bio. I dok nam je Marš igrao i raspadali se i borili za opstanak u ABA. Ali ovo ne mogu da gledam. Ove sprdnje
D

Deportivo

pre oko 9 sati

Prednost? Miljenovic ume da doda samo prvom do sebe,ovaj ima poprilicno lucidnih dodavanja kada ise igra pozicioni napad.Mislim da Teo prepoznaje sebe u igri Pajole po tom aspektu i da ga zato dovodi.Osim toga,sušta je suprotnost Dzonsu.Pajola voli da igra pozicione napade dok je Dzons vise za neku brzu igru sa prodorima i sutem sa poludistance.Misljenja sam da ovo nije dovoljno kvalitetna kombinacija plejeva za EL ali svakako uravnotezenija od Mekintajer-Jago gde smo imali samo jednog pleja i drugog koji je to pokušavao...
D

Delija Tb

pre oko 4 sata

@deportivo Odakle ti da Dzone voli brzu igru. Jedan od najsporijih Pace od plejmejkera u EL. Uglavnom voli pozicioni napad. Valensija ga pustila kada je odlucila da promjeni filozofiju i mnogo trci i tada je isforsiran, Badio, Montero i doveden Tompson iz Efesa. Bas jer su znali da je Džons tu slabiji. Drugo, asistencije 4 na 20 minuta na terenu je za Pajolu, ali plej/bek za 27% suta za 3p, koji nema prodor igru i nije elitni defanzivac nema nikakvu poentu kao strani igrac. I opet kazem, u odnosu na Miljenovića nije nikakav apgrejd, jer je Miljenović na minutazi koju je imao imao jako slicne boljke.
G

Gile 88

pre oko 12 sati

Biće dobro ako budemo 15. Ovo je Evrokup roster
Р

Рокосовски

pre oko 12 sati

Пајола, брате, 2026. година је, среди мало те пазушне јаме.

sxomy

pre oko 12 sati

Dobar je Pajola moze fino da se uklopi u tim

Истина

pre oko 12 sati

Боље него бразилски пајац
P

Pixy

pre oko 12 sati

Ni jedan ni drugi nisu za Evroligu.
I

Izgleda...

pre oko 12 sati

...da ćemo se čvrsto boriti za neko mesto u rangu 15-20, jer bekovska linija koja mora biti najjača nama će biti jedna od najslabijih u Evroligi. Pajola, Džons na jedan , Karter i Batler kombo bekovi, Miljenović plej koji realno nema kvalitet za Evroligu ali će sigurno igrati u ABA, plus Dobrić koji je užasan i svake godine sve lošiji, jako tanko spolja. Možda će opet Nvora igrati na dvojci što bi svakako bilo dobro jer je tu dominantan u odnosu na druge bekove, barem što se tiče napada, i ako je izvorno trojka. Kalinić, Odželej, Moneke, Davidovac, slabo za nešto više, ako dođe Kostelo još jedan prosečan igrač ali koji je jak, može i na pet, može da raširi šutem za tri, što nismo imali prošle sezone, a na pet koga ćemo imati to ćemo da vidimo, jer nam tu treba jedna defanzivna zverka, možda bi mogao Donta Hol ali obzirom da je Fal napustio Olimpijakos teško da će i on otići... teško ćemo do plej-ofa i naredne sezone...
D

DS1989

pre oko 12 sati

Smesno pojacanje, prosek igrac pritom imao ozbiljne probleme za povredama... Vucko zavrce slavine polako...
1

1606966

pre oko 12 sati

od Italijanskih igrača bih doveo jedino NIKOGA!

Bojsa2

pre oko 12 sati

Hahhahahahah...jos Navip Vinjak i Malboro kao glavni sponzori i putujuci cirkus moze da krene! Kako se samo bezidejno trose tudje pare...E,moj Drcela!
R

Rezzapereca

pre oko 12 sati

Daj Teo nekog mladjeg, da se ne ugasimo opet u aprilu
a

apokalipsa

pre oko 13 sati

Šta je bre ovo,Čak je i onaj Brazilski pley Dzordan za ovog
F

FCRSBG

pre oko 13 sati

Katastrofa,ovaj nije ni da bude drugi plej,čija je ovo ideja
p

podesen

pre oko 12 sati

Manekena navipa.
b

budimo realni.

pre oko 13 sati

Navodno dovod dolaska je Teo!!!! Ako nisi SUV prosek i treba ti afirmaciji ides u klub gde poznas nekoga ko moze da ti "garantuje" minute. Ovaj dolazi posto nigde drugde ne moze da dobije te pare i TACKA!!!! Koji Teo koji bakraci!!!!! A da budemo iskreni nije neko ogromno pojacanje inace bi ga drugi klubovi vec potpisali.

Luka Kovijanic

pre oko 13 sati

boze kakav izbacaj ima pri sutu
P

Pentraksil

pre oko 13 sati

Odakle pare za ovog?
s

sms

pre oko 13 sati

Neverovatno!!! Taman se malo ponadas ono bum nokaut, jednostavno nismo i necemo biti taj kvalitet za top 8 i . Pa ljudi dovode ubice bukvalno na pozicijama pleja i beka sutera, svaka ekipa Euorolige trenutno ima bar po 2-3 vrhunska top poentera( plej -bek suter). A mii, DOVODIMO PAJOLU! Ovog malog iz Panatinikosa su morali uzeti,ako nece il nmg Larkina! Oba su pojam za Pajolu!Na centru nam ostaje Bolomboj, na pleju Pajola, uz jutjubera Moneka, daleko cemo doguratii 😡
Z

Zauvek zvezdaš

pre oko 13 sati

Vidim svi su nezadovoljni i svi očekuje ne znam ni ja bog zna kakve igrače. Pomirite se svi sa činjenicom da mi bolje od ovih igrača koje imamo ne možemo da dovedemo. Eto probali smo Larkina i on i njegova porodica ne žele da žive u Beogradu, probali smo Mirotića ali on je pametan i razuman čovek da bi došao kod nas da ga zbog neke loše utakmice novinari i navijači odnosno javnost razvlači kroz blato. Probali smo Vučevića koji će možda i doći ako ne dobije ugovor u NBA ligi ali verovatno ća je na nivou statistike greške. Pisao sam još pre mesec dana da je najvažnije zadržati ove igrače koje imamo pod ugovorom jer bolje od njih ne možemo da dovedemo. Nadam ste da ste čitali intervju našeg novog trenera Navara koji je rekao da je zadovoljan rosterom koji treba da se popuni sa par igrača i da će gledati da tim igra brzo i u tranziciji kao što je igrao do decembra u Evroligi kada je zaređamo sa pobedama. Iz te njegove izjave možete da zaključite da će većina tih igrača koja su donela osam uzastopnih pobeda imati glavne uloge i kod njega i da će biti jako malo promena. Jednom sam već napisao i napisaću opet, ne traže se igrači koji donose samo individualni kvalitet već igrači koji će činiti skladu celinu kao tim u tom smislu je i dovođenje Džonsa i Pajole.Konkretno tražio se plejmejker partner Batleru koji će pokrivati njega u odbrani i služiti za prenos lopte kako bi se Batler manje trošio i u napadu igrao sa loptom u kreacije i poentiranju. Birali se između Satoranskog i Pajola i izgleda da je izabran Pajola pre svega zato što je osam godina mlađi od Satoranskog.Navaro je juče izjavio da pored toga što se traže dobri igrači traže se i dobri ljudi koji će pozitivno delovati na svlačionicu i držati svlačionicu otuda i mogućnost ostanka Motijunas ukoliko ne dođe Vučević. Navarova želja je bio Vili Ernan Gomez ali on ne želi da ide iz Španija i prelazi u Baskoniju. Očekujte naš tim za sledeću sezonu u ovom sastavu:Džons, Pajola, Miljenović, Karter, Batler, Đurišića, Nvora, Dobrić, Kalinić, Moneke, Odželej, Davidovac, Kostelo, Izundu, Vučević(Motijunas). Verovatno većina vas nije zadovoljno, ja jesam jer je najvažniji tim a ne pojedinac a to vam je najbolje pokazala Valensija ove sezone. Kada ste pročitali imena igrača Valensije na početku sezone svi vi ste joj predviđali donji deo tabele Evrolige i niko ama baš niko nije očekivao Valensije da ode na F4 i najverovatnije osvoji špansku ligu.
K

Kosarkaski Grof

pre oko 13 sati

Le Bronko 2 u najavi, da valja ostao bi u Virtusu, imaju svi da ga ostavljaju na sutu kao Kalatesa, kako je lako dovoditi od nasih para, a ko sklapa tim Navaro gdde se zagubio ili Teodosic i Drcela, ako su njih dvojica onda neka oni budu treneri. Gledas kako se ovi vodeci pojacavaju, a Zvezda i Partizan otpacima, vecina ce reci ovi gore imaju para, jeste zato ce nasa dva kluba igrati dok dodje deda Mraz, a posle samo rekreativno. Nece biti ni 10 mesto jer se Asvel dobro pojacava, a nasi platili da igraju ligu bez briga, mada kako je krenulo sa Pajolom i Hejsom ni zadnje mesto ne izgleeda daleko

[email protected]

pre oko 13 sati

nije on za zvezdu. odmah se greši u startu.mora mnogo bolja poljačanja da se dovedu
N

Nanas

pre oko 13 sati

Dzons i pajola na pleju ??!?!??!! I posle se cudom cudimo sto nema TOP 8, pa treba samo realno sagledati stvari,tesko je biti objektivan prema klubu koji volimo,i sam sam subjektivan,ali ne mirise na dobro uopste....,sa ovim nizom pojacanja,i ako se objavi iskreno tacan broj prodatih sezonskih ( a,znamo da nece),pa nece premasiti brojku od 4,5 hiljada maksimum !!!
K

Kosarkaski Grof

pre oko 13 sati

Znas kako se kaze bitno je ucestvovati i da nisi zadnji, medjutim i to zadnje mesto ne izgleda ddaleko za Zvezdu i Partizan kada pogledas kako se drugi pojaccavaju a kako nasi klubovi
n

nbg

pre oko 13 sati

Dzons i Pajola je mnogo bolje nego Mekintajer i Jago.
D

Delija S

pre oko 5 sati

Ja ne znam šta ti očekuješ, a i velika većina ovde ljudi što komentarise?!? Vezenkova, Nana, Furnijea, Montera? Ljudi nikako da shvate da više od polovine timova ima DUPLO veće budžete u Evroligi i od Zvezde i od Partizana, jer se ulaže nenormalno mnogo, u odnosu na period od pre 10 ak godina, bar 5 puta više para se troši!

FC RED STAR

pre oko 13 sati

Porwd naše dece,pa baš lepo

Slavko Ćosić

pre oko 13 sati

Ako samo , objabljujete šta piše lokalni list , onda je sto posto tačno .
P

Pazi

pre oko 13 sati

Jaoo ne, samo to ne.
s

spitfire

pre oko 13 sati

vrlo prosecan i limitiran igrac, nije bas neko pojacanje
G

Gost333

pre oko 12 sati

To ste prosle godine govorili i iza Ebuku 😉
T

Tvrdjava

pre oko 13 sati

Teo ce da preporodi tim ima dobre kontakte
i

iz ugla

pre oko 12 sati

Po nocnim klubovima!!!!
D

Djordje135

pre oko 13 sati

Al se usrecilq zvezda sa pajolom

Urke 777

pre oko 13 sati

Teo ima neku viziju kao on i Pefi , sto igrali u repki, da pravi tandem 1. Tesko.

Darko Bozic

pre oko 13 sati

Miljenović nije plej pre je dvojka koji može da odgovori zadatku prenos lopte itd.. Pajola 3 plej Jons 2 i dovodimo startnog pleja
G

Gost1234

pre oko 13 sati

Realno koga ovo vise zanima??? Ali stvarno???? Kosarka je trecerazredni sport u Evropi, bila i ostala!!! Moze da se polemise ali to je tako. Gomila americkih mandova koji ne mogu da se naplate tamo dolazi ovde kao na vasar i uzima pare. U nasem slucaju pare jedne od najsiromasnijih zemalja u Evropi... To bi bilo upitno ulaganje i trosenje cak i kada bi nasi klubovi osvajali evroligu a nisu ni blizu . Evroligu koja je realno nakaradno takmicenje finansijski i marketinski.
K

Komentar.com

pre oko 13 sati

Nema šta, Teo se dokazuje. Legenda.
m

milo123

pre oko 13 sati

Pajola je igrac koji nije skorer, ali zato odlicna kontrola lopte, prenos, ima dobar pregled igre, i naravno defanziva. Ne mogu svi da daju poene. Svakako je iskusan i proveren, zna se sta isporucuje, a valjda i Milos nesto zna. Ne osudjujte odmah. Sigurno nije dosao da bude prva violina, nego igrac zadatka. (to je pokusao da igra Jago, i svi smo videli kako se to zavrsilo).
X

Xyz

pre oko 13 sati

To je to sto se pozicije 1 tice. Ocekivao sam jace ime i kvalitetnijeg kosarkasa. Ostaje da se popuni pozicija 5 sa 2 igraca i ekipa je zaokruzena. Mesta vise nema. Da ne fantaziramo dalje.
H

Hmmm

pre oko 13 sati

Pajola moze samo kao treci plej da bude... Ne moze da bude drugi
A

Ax

pre oko 12 sati

Tako ce i biti, Kris Dzons i Batler su prvi i drugi plej, treba nam i jak defanzivni plej !

ljubisa rajkovic

pre oko 13 sati

Bože, pomozi nam. 4 poena i 4 asistencije...zaista statistika da se onesvestiš od miline.
O

O.S.

pre oko 12 sati

Plej sluzi da prenosi loptu, sto sigurnije,a ne da daje 30.poena.
M

Makseodavde

pre oko 12 sati

Mora neko da sjedi na klupi. Prvi plej neka igra 25 minuta a Pajoli ce odgovarati da ceka.
D

DelijeNorthSide

pre oko 13 sati

Jos jedan katolik u nasem timu, aferim!
P

Pazi

pre oko 13 sati

Bar je hrišćanin kad već na to aludiraš a ti sa ovim "aferim" znaš i sam šta si.
n

navijač czv

pre oko 13 sati

I TAKO SVAKO LETO LOŽE NAS HOĆEMO LARKINA KAMPACA MIROTIĆA I ONDA DOLAZE POJAČANJA U RANGU PAJOLE AKO JE DŽOUNS DRUGI A PAJOLA TREĆI I ČEKA SE PRVI ONDA JE OK U SUPROTNOM PROMAŠAJ U NAJAVI....
k

kikoman

pre oko 13 sati

batler je prvi brt
@

@majel

pre oko 13 sati

Na bekovskim linijama su Nwora, Butler, Carter, Miljenovic plus Jones i Pajola, nije bas toliko lose.
N

Nishlija

pre oko 13 sati

Teodosic ne zna koga dovodi a svi vi ovde u komentarima znate! Mnogo sebi dopustamo, samo ne znam odakle nam ovoliko kosarkasko znanje. Jedini igrac Virtusa koga Teo neizmerno postuje je Pajola - sigurno ima razloga za to.
K

Kosarkaski Grof

pre oko 13 sati

Prosvetli nas ti svojim znanjem molim te. Videli smo znanje uprave Zvezde i Partizana, kaakav je rezultat bio. Lako je gresiti od nasih para, ti moras da imas neku korist od njih, mora da si neka vezara
N

Nishlija

pre oko 12 sati

@Kosarkaski grof evo jednog sklopa licnosti koji komentarise zvezdine odluke. Pusti neka sklapaju tim oni koji imaju kosarkasko znanje a ne mi amateri koji pratimo utakmice. Ajde potrudi se da razumes, ako mozes, sta sam napisao. Teodosic je doktor kosarke i zna kvalitete igraca sa kojima je igrao. Ko smo mi da sudimo tim odlukama??? Kaze vezara! Sacuvaj Boze kakvih sve ludaka ima

Nikola Pantelic

pre oko 13 sati

Ljudi misle da je Jones kao rezerva u Hapoelu dosao biti rezerva u Zvezdi haahhahaa covek ce biti prvi plej a Pajola drugi
A

Ax

pre oko 12 sati

Batler je drugi plej, a Pajola treci za defanzivu 😊
б

бајба

pre oko 13 sati

Tреба нам један кошголгетер који ће давати чешће 2о поена ,који ће даваи у кључним моментима кошеве.Батлеј је добро почео ,а онда катастрофа
n

navijač czv

pre oko 13 sati

Koliko vidim izgleda se opet napamet dovode pojačanja pa kada ponovo ne uradimo ništa biće trener je krivac najjveći nemam ništa protiv Pajole ali čemu ovakva pojačanja pa ovo bi i Dozet doveo i za kraj ako sl sezone budem gledao sve isto kao kod Sfere i Obradovića onda smo stvarno za rubriku verovali ili ne pošto sem Radonjića nijedan trener se nije proslavio u CZV Navaro je odličan trener ali da ima odrešene ruke a ne da mu se kroji tim po principu da nam menadžer(i) uvaljuju....
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 13 sati

Nadam se da nije projektovan kao prvi plej. Pošto mu je odbrana jača strana, može biti igrač zadatka kada trener ima potrebu za čvrstom odbranom. Ali da bude nosilac igre, definitivno ne. Nadam se samo da Teo neće nastaviti sa svojim čuvenim manirom da gde god da se nalazi, prvo gleda da uhlebi kumove, prijatelje, rodbinu.
B

Bracamik

pre oko 13 sati

Samo trpaj strance sa ogromnim platama sve ce to narod platiti

dusann55555

pre oko 13 sati

Veoma borben igrac dobar u odbrani ali ne vidim bas kako on moze da doprinese nesto u Zvezdi trenutno mi pozicija plejmekera u Zvezdi deluje lose Kris Dzons sad Pajola i Miljenovic nadam se da gresim ali mi ovo lose deluje...
P

Premudri

pre oko 13 sati

Naravno da ti loše deluje...

wizard 1987

pre oko 13 sati

dokke.bre vise da nas zajebavaju sa ovim crkotinama....on bre Virtusu nine oravio razliku a kamoli nama...Miljenovoc je za ovog Dzordan...za 4 outa manje para...dovodos stranca koji ti ne pravi razliku....e moj Teo toliko o tebi vec na startu
b

bad

pre oko 13 sati

tako pišeš i pisao si za paspalja i ata vam zorana?

Slobodan Milojkovic

pre oko 13 sati

Nadam se da ce se dobro uklopiti sa novim trenerom...ako su informacije tacne.

Zoran Jeremic

pre oko 13 sati

Zalosno,sta reci,takvih ima u ABA ligi na pretek
d

dkcz

pre oko 13 sati

Mi smo ga ugasili ako nam plejevi budu bili Jones, Pajola i Miljenović Ako bismo doveli prvog pleja dok bi Jones i Pajola bili drugi, odnosno treći izbor, to je već druga priča
2

24.232

pre oko 13 sati

Los je Dzons za prvog pleja... svi u EL imaju boljeg od njega. Realno treba dovesti Karija kad je vec pred penziju, uz njega Doncica cisto da uzme neki trofej makar kup, a treci cisto da se nadje recimo Bransona sad kad je uzeo NBA da uzme i neki trofej u Evropi. Dzons je za Dinamik.
a

aaaaaaauuuuu breeee

pre oko 12 sati

Dobićemo Satoranskog, gotovi smo, Partizan na pleju Džons i Laprvitola
O

Otoci

pre oko 13 sati

Dokle vise ovih stranaca, nikako da daju sansu jednom, ali samo JEDNOM nasem mladom igracu...pa kakva je razlika, vec godinama nista nisu napravili sa stranim skupim igracima ? Da li su ti ljudi normalni ?
H

Haha da

pre oko 13 sati

Ali smo zato u Radonjinoj eri za tolike sezone šatro nešto uradili sa domaćim Luka Mitrović Branko Lazić Dejan Davidovac vedetama? :D Neka, neka, neka pokušaju sada stranci malo. A posebno mi je drago što imamo španskog trenera, stagnacija naše struke je jeziva
O

Odg Haha da

pre oko 12 sati

Pa meni nije zao sto ne napravimo nista sa nasim igracima, koji steknu iskustvo i budu za reprezentaciju, mene boli sto nista ne napravimo sa strancima...kako to ljudi ne kapiraju...od 12 neka bude 5 stranaca, ali nemoj da ih bude 9-10
H

Hm

pre oko 13 sati

Pa ovaj u Virtusu imao neto platu oko 1,5 miliona,u Zvezdu ce sigurno vise .
П

Па...

pre oko 13 sati

...да, у Звезди ће имати више него у Виртусу, али да је дошао у Партизан онда би имао мање 😂😂😂 плус би му и то мање плаћао бивши клуб Виртус 😂😂😂
P

Pazi molim te

pre oko 13 sati

Ti znas nesrecnice?
j

jocy9933

pre oko 13 sati

Ako je tako dobrodošao. Dobar tekst svidja mi se

Nadja17

pre oko 13 sati

Pajola je godinama jedan od najvaznijih igraca Virtusa i poznat je po borbenosti

Bojan76

pre oko 13 sati

ako se ove informacije potvrde, Zvezda bi dobila igraca koji donosi veliku energiju, odbranu i iskustvo sa najviseg evropskog nivoa
P

Predikat

pre oko 13 sati

bolje dovesti filipa covica iz penzije ima meksu ruku od ovog teletabisa, ne znam da li ljudi znaju pricu, ali covek je ostajao po par sati posle treninga da se ispise 🤣🤣🤣

ЗоранАГТ+

pre oko 13 sati

Верујем Теодосићу.

Valentina Kolar

pre oko 14 sati

A on je žešći igrač, baš nam takav treba ,da nas ugrobari još više
C

Crveno

pre oko 14 sati

Defanzivac sasvim solidan, skroman napadač, prosečan dodavač...Teov friend
J

Junker

pre oko 13 sati

Najjace kad ljudi veruju kako razni Teodosic, Paunovic, Vidic ili ko vec drugaciji od bilo koga. Svako ko dodje na funkciju radi po istom sistemu “Slusate mene i radite ono sto se meni svidja”.
V

Vasilis

pre oko 13 sati

Lik nema poene, nema asistenciju, ima 26 godina i jos je igrac koji se razvija. Sizofrenija teska ko je nama pojacanje

FiumenBG

pre oko 14 sati

nadam se kao treci plej...
T

Tritin

pre oko 14 sati

Protiv,mora mnogo bolje ,prosjecnih imamo na pretek
6

6.7555

pre oko 14 sati

Where is Pajola? Call him

[email protected]

pre oko 14 sati

Jake egzibicije
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre oko 14 sati

Ahahahahahahahahahahahahahahah
b

bomba

pre oko 14 sati

Odlican igrac! Za aba ligu!