Komentari na vest

Italijani otkrili brojke! Partizan spremio 2.500.000 za Armonija Bruksa

M

Mellany

pre oko 1 mesec

Dogodine Sampioni!!!!!
M

MMMarko

pre oko 1 mesec

Solidno pojačanje...

DankaT

pre oko 1 mesec

Dobar izbor samo da pristanu🙂

Marija Antic Stankovic

pre oko 1 mesec

Bice dobro pojacanje za partizan

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Ima se moze se .

cima88

pre oko 1 mesec

Ništa od toga što planiraju

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Dobar izbor....
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

dobar je on izbor, samo da pristane
O

Ok

pre oko 1 mesec

Ho,ho,ho i ovaj ce kao onaj sto su molili neki dan da ga utrape bilo kome da ga samo ne gledaju kako sektaski seta po hali. Kurcijalno pojacanje. Svet drhti a on zaljubljen u lovu. Klub u raspadanju bacanje ogromnih para bez pokrica.

BaneBane

pre oko 1 mesec

Ne verujem vise nikome nista dok igraca ne vidim u dresu

pika557

pre oko 1 mesec

Opet poskupljuje struja...
D

Dejan87ns

pre oko 1 mesec

Strasan igrac sad kako je kao covek ko zna,samo da pomutnju ne napravi kao pojedinci ove sezone nadam se da znaju sta rade

[email protected]

pre oko 1 mesec

Nakon Parkera i Miltona sad više niko ispod 2.5 m nece ni da dodje.
R

Realno da

pre oko 1 mesec

Realno, doveli dva bogalja za 5 milki godisnje. I dalje sam u cudu sta su oni gledali kad su ih kupovali. Jedino highlights-e na YT, pa kao hajde. Vidi kako lepo ubacuju...

rosa100

pre oko 1 mesec

ne svidja mi se iva cigžfra 2.5m podsec na parkera ahhahaha
a

andja v

pre oko 1 mesec

samo duvaju te cifre od kojih je najbolji samo igra

quaresmaaa

pre oko 1 mesec

plasi me da ne bude kao jabarijem ovo ahhahahah
M

Mozak gusenice

pre oko 1 mesec

@mozak leptira taj naneli ima vise metli od Zvezde nego utakmica u EL..
N

NA VIŠI NIVO

pre oko 1 mesec

Hoće li Partizan ikako za vreme Ostoje Mijailovića na čelu kluba igrati mečeve s NBA ekipama?
T

Ti

pre oko 1 mesec

Dali se iskoristi biti ovde

PFC_DR

pre oko 1 mesec

Pa ako bar malo bolje igra odbranu od Karlika onda je dobro resenje. Karliku istice ugovor i sigurno ce traziti mnogo vise para a definitivno u zadnje vreme ne pruza tako dobre partije.
.

....

pre oko 1 mesec

On je već dobio svojih 2,5 miliona. Produžio ugovor pre mesec, dva. Nisi pratio.
N

Nastavi ti PFC

pre oko 1 mesec

Nastavi ti da pratis fudbal, nije kosarka za tebe.

PFC_DR

pre oko 1 mesec

Izvinjavam se. Mislio sam na Sterlinga.

Salleee

pre oko 1 mesec

Para vrti gde burgija neće. Mnogo je to novca za jednu siromašnu zemlju, dva kluba sa enormnim budžetima a ne znamo koju rupu pre da zakrpimo

Boban Rakic

pre oko 1 mesec

Mnogo se para vrti 🤣🤣🤣

Noon 1

pre oko 1 mesec

Previse je to para za ovog igraca. Sem suta za 3 poena nista posebno.
M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

odakle novac pitam?
M

Mozak leptira

pre oko 1 mesec

Potpisan ugovor sa Gaspromom, 5 miliona na 15 godina.
O

ORLANDO

pre oko 1 mesec

Isto odakle i za CZ
1

125

pre oko 1 mesec

Pitaj nekog iz tvoje blizine.

Gvozden Lazic

pre oko 1 mesec

Dovedite nekog mladog naseg igraca!Kad dovedete sve ove strance,onda mozete i mene za trenera!Zlo!

[email protected]

pre oko 1 mesec

Dobar igrač, samo treba sve da se proveri,da ne bi bilo kao sa Parkerom. "Kog zmija ujede i guštera se plaši".
j

jovanle94

pre oko 1 mesec

Previse je to para za ovog igraca. Sem suta za 3 poena nista posebno.
M

Mile led

pre oko 1 mesec

Price iznamljenih navijaca tkz. zvezde padaju u vodu kada se zna da je njihova legenda rakocevic rekao da imaju neogranicen budzet a evroliga to i potvrdila sa listom na kojoj su u top 5 budzeta po platama u evroligi sto i ne cudi s obzirom da placaju 24 igraca, dva trenera i dva strucna staba.
K

Kapak

pre oko 1 mesec

Ima se, može se!
S

Stomak

pre oko 1 mesec

Sa druge strane, Ostoja opozicionar je rekao da više nijedan igrač u Partizanu neće imati platu veću 1,5 miliona, i ti eto veruješ u to.
1

125

pre oko 1 mesec

@kapak, pa sta onda kog k...a pitate odakle pare? Ima se moze se.
S

Sezonac 2026/27

pre oko 1 mesec

Bravo , momak je pakleni igrac. Ja bih vratio I Nanelija da imamo najjacu spoljnu liniju.
G

Gost 0407

pre oko 1 mesec

Sa njim ćete gotovo sigurno jurišati na četrnaesto mesto!
M

Mozak leptira

pre oko 1 mesec

@0407 Taj Naneli ima vise pobeda u plej ofu sa Partizanom nego tvoj tim u istoriji ma kako god se tvoj klub zvao.

milannba

pre oko 1 mesec

Bolje da se ugledaju na Valensiju nego ovako

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Daj armonija nama da ga spojimo da karlikom
m

menkopenko

pre oko 1 mesec

Dobre pare uzima bruksi svaka cas
1

125

pre oko 1 mesec

Mnogo je bolje da se ti opismenis, pa onda da napises bilo sta.

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Odakle partizanu tolike pare kao da je osvojio evro ligu
j

jčććčć

pre oko 1 mesec

Odakle Zvezdi veće pare?Koliko je PArtizan igrača prodao samo.
1

125

pre oko 1 mesec

Pitaj tvoju popadiju. Ona ce da ti objasni.
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Ne vredi toliko...
S

SRB I N

pre oko 1 mesec

Zasluženo. Prema rezultatima u Evroligi. Svima po zaslugama. Zvezda treba sada da ima bar 30% više para od države. A imaju isto oba ova komunistička kluba. To treba prodati pa kud koji ...
č

čćkčžžč

pre oko 1 mesec

Kad nije imala veći budžet?

[email protected]

pre oko 1 mesec

Ostoja cim otvori usta on izlaže.pa odakle vam pare sada da niste mozda od prodaja karata i semenki zaradili
P

Potop

pre oko 1 mesec

Ko o čemu - Mozzart o Partizanu.
R

Rirera

pre oko 1 mesec

Mocna cifra, nadajmo se da ce je opravdati

Ruzica70

pre oko 1 mesec

Dobrodošao decace

Violeta Bačević

pre oko 1 mesec

bravo,samo napred
D

DexDexterRS

pre oko 1 mesec

Aparthejd nad komsijom malim u iznosu od 2,5 miliona EUR
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

samo nek dovode haha
H

Hantild

pre oko 1 mesec

Bruks će u kk kamerun fenjer imati 3M evra za sezonu, jer je u Armaniju igrao za 2,6M evra!! Maske su pale odavno! Pa će Tumbasi opet da pominju budžete!? Nemojte više da se brukate! Oni će u sledećoj sezoni imati budžet 45M + evra, u prevodu koliko god hoće! Sram vas bilo!!
F

FCRSBG

pre oko 1 mesec

grobarčići sa ovim sigurno ulaze u play out
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

ulazimo ti u staru sigurno :)

JEJICA

pre oko 1 mesec

Ako partizane,samo napred,samo dovodite
Z

Zaista

pre oko 1 mesec

Cetvrti igrac od 2,5 miliona po sezoni,aparhejd se nastavlja!
@

@

pre oko 1 mesec

Koja su to 4 igraca? A vas budzet od 25-27 miliona ( tu negde drceline reci) ne spominjes?
R

Realna prica

pre oko 1 mesec

Jones,Milton,Parker (jos uvek je pod ugovorom) i sada Brooks,jos imate Bruna,Browna itd...nije ni cudo sto imate onaj rezervni budzet sa kojim dodatno placate(tako je barem "najveci" rekao za Pantera)...i vi verujete da je sve to u 15 miliona na plate?Ostoja je rekao da nece placati preko 1.5 milion,objavilo vise medija,sada CETVORICA provereno preko 2 milke,a i umesto Bonge je verovatno Leday koji takodje nece biti ispod te neke cifre.
K

Kosarkaski Grobar

pre oko 1 mesec

Prvo pobedite Cedevita Olimpiju pa onda krenite sa objavljivanjem tekstova o bombasticnim Partizanovim transferima, u jeku play-off-a. Korak po korak... P.S. 99% tih transfera se nece ostvariti ili su informacije o njima lazne. A KK Crvena Zvezda ce svakako na pocetku sledece sezone imati skuplje kosarkase.

Dragan Prokic

pre oko 1 mesec

Vidi se da slušaš Pantića i Tegeltiju, Zvezda nikada nije imala igrača od 2,5 miliona evra (najskuplji je Batler sa oko2 miliona evra) a vama je ovo mislim treći zvanično plus Luvavu takodje.
h

hjj

pre oko 1 mesec

KK Crvena Zvezda nikad nije imala skuplje igrače na početku sezone. Na početku ove je takođe imala dosta slabiji tim na papiru, pa nije bilo tako. Ovo Italijani pišu. Naši mediji ne bi smeli nikad prvi pa pipnu najveći sportski projekat trenutne vlasti - KK Partizan. Niti da napišu koliko je zapravo neuspešan u odnosu na uložen novav.
O

OSTOJA DUBAI

pre oko 1 mesec

Zene zene malo se brinem neznam ja rucnu da dignem oko mene pravi je harem kadbi jednu zavolio barem jer ja zivim Bahato Bahatoooo
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

dobar igrač, vredi manje to sigurno
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Odličan igrač, al prevelike pare
P

Popce

pre oko 1 mesec

Opet trošenje narodnih para na preplaćivanje stranaca.

klackalica535

pre oko 1 mesec

Mozda je previse a mozda i ne ali je pitanje do kada ce nasi klubovi moci da prate ovakva ulaganja koja rapidno rastu iz sezone u sezonu.

Dakara

pre oko 1 mesec

Gadjanje milionima u oba kluba kao da su bombone. Čemu to? Šta se dobija na kraju od svega toga? Socijni mir ... Teško
.

.....

pre oko 1 mesec

Kladionice peru pare.
D

De ste Beogradjani...

pre oko 1 mesec

Znas kako znam da su ovdje sve Beogradjani u komentarima, zato sto su to najvece sis*ce male koje samo gledaju koliko para jer se u njihovim glavama samo oko para sve vrti, zato ih niko i ne voli. Zivi zivot, izadji iz svog dvorista brate
.

....

pre oko 1 mesec

Evo ga još jedan kompleksaš koji se nije dočepao Beograda pa su mu Beograd i Beograđani krivi za sve. Upravo obratno druže, tvoji zemljaci koji se dočepaju Beograda gaze, otimaju, mrze grad koji ih je prihvatio.
Z

Zivko57

pre oko 1 mesec

Daj bruksa nama dobar je
I

Ivan Bozic

pre oko 1 mesec

Savršena odluka kluba
@

@@@@

pre oko 1 mesec

Kao partizanovcu mi se ne sviđa

Slavko61

pre oko 1 mesec

Nisam siguran da se isplati
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ne pomaže njih država taman posla,to je od karata🤣🤣🤣
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ово није једини играч Партизана са толиком платом. У Звезди постоји само један играч са толиким примањима. У питању је Марко Арнаутовић.
@

@

pre oko 1 mesec

A ona vasa “zver” Bastovan? On igra za 5k?

Haris Crnisanin

pre oko 1 mesec

Postaje degutantno da se ovolike pare daju blizancima, a Novi sad, Kragujevac, Kraljevo, Nis, Krusevac, Subotica, Novi Pazar, Zrenjanin itd itd ne mogu da sastave budzete od 100-200 hiljada da prezive sezonu! Pa zar je sport u srbiji samo oartizan i zvezda, aman ljudi
V

Vozdovac je najjaci

pre oko 1 mesec

Harise jesu li to boje Zemuna tk zeleno olavo zuti dimovi ako jesu samo vi nemojte o postenju zna se na koji nacin se vracate u 1 ligu
s

slusaj druze kako god

pre oko 1 mesec

najmanje para od svih fk ili kk uzima kk Partizan od drzave jer ljudi placaju karte paprene skupe ti nebi mogao jednu tekmu da gledas kolko su skupe tako da tisina

Haris Crnisanin

pre oko 1 mesec

Nisu zmaju sa vozdovca, a i da jesu kakve veze to ima sa tim da se u jednoj drzavi iskljucivo pare daju komunistickim blizancina osnovanim 45 godine, a gase se bukvalno svi sportovi i klubovi??

Predo8

pre oko 1 mesec

Deluje da je ovo puno novca za njega

Bibras Natho

pre oko 1 mesec

Karlik Brooks Leday 🔥🔥🔥
S

SgoNe24

pre oko 1 mesec

Pa zar nije bilo milion i po maksimum... :D
C

Coa Yea

pre oko 1 mesec

Bilo..nezaboravilo se...mali lažov naučio svoj zanat od svog nalogodavca..
@

@

pre oko 1 mesec

Sta je sporno? Milion gore dole
O

OSTOJA JUG

pre oko 1 mesec

Samo ime kaze sa ovaj Covek zvuci kao igrac vise na terenu kao kad komentatoe kaze Cristiano Ronaldo ili Lebro James... Armoniiii za triiii ljudi Partizan je prvaj Evrope
R

Rambo ploce

pre oko 1 mesec

Bruda nepisen si kao i Limar Mijailovic
O

OSTOJQ JUG

pre oko 1 mesec

ZNAM NE VIDIM OD SUNCA LEPO NA PLAZI SAM
b

bracakostic

pre oko 1 mesec

Karlik je tata. Ne bacajte novac na Bruksa, kao sto ste uradili sa Parkerom.
S

Saša2233

pre oko 1 mesec

Ne vredi toliko, ali dobar je igrac

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Toliko o tome da samo jedan igrač može primati više od milion ipo
P

PFKPFKPFK

pre oko 1 mesec

Odličan igrač, taman umesto Sterlinga
J

Jtdi

pre oko 1 mesec

Skoknite do zalgirisa na obuku, da Vam objasne kako se to radi kad se traze i dovode stranci

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

Kao neko ko navija za TREĆI KLUB, iz svog grada hvala Bogu - mogu reći samo jedno : Tužno je to, što jedni druge optužujete da su ,, državni projekat " 🙄 a svi znamo da ste oba kluba ⚪🔴💶💵⚫⚪ apsolutno gurani, podržani iz budžeta Srbije. To da li je jedan dobio više a drugi malo manje, to je ovde irelevantno. Da niste tako zadrti, zagriženi, da možete biti racionalni i realni, videli bi istinu i ćutali. Ovaj Bruks će koštati 2,5 💵 Butler je 3 i preko toga 💵. Džabari 2 💵 Nwora slično tome. Kalina 1,5 💵 a Vanja skoro isto toliko. I ? Gde vam je razlika ? Lakše vam da ovde pišete komentare na nivou dece od 10,12 god. Suština je, napadaju oba kluba Final 4 🏆 🏀 već godinama, a sem onih dve pobede Partizana u Madridu nad Realom, apsolutno ništa vredno pomena NIJE URAĐENO. Ispumpavanje novca, dilovi sa Miškom i sličnim likovima, koji uzimaju DEBELE PROVIZIJE.

ramzes3rd

pre oko 1 mesec

Tuzna istina. I dosta sa strancima vise, dajte nase bre.
g

gostizbgrada

pre oko 1 mesec

kragujevac ima tri kluba? od kad to ahahahhahah
R

Rebel

pre oko 1 mesec

Klasicna maderaska relativizacija situcaije. Nije bitno sto jedan dobija 4 puta vise od drzave, nije bitno ni sto jednog finansiraju navijaci, a drugog penzioneri, nije bitno sto jedan jedva ima 12 igraca za roster, a drugi 25 igraca i 2 strucna staba na platnom spisku, nije bitno ni sto jedan nema nikakve uspeha, a drugi legendarni evropski klub. Zajedno su doneli jednu titulu EL u Srbiju. Sve je to isto kad maderasi imaju sve sto hoce. Da je obrnuto, isle bi turneje 4 skakaonice pre i popodne i predsednik bi slao avion po novog trenera dok se suituacija ne vrati u normalu (4:1)
S

ShoNe24

pre oko 1 mesec

Tacno se vidi da navijas za treci klub. Iznosis neke apsolutno netacne brojke. Dzabari nije 2 miliona, nego 2.6. Nwora nije ni slicno, on nije ni medju 5 najplacenijih u Zvezdi. Batler nije preko 3 miliona. Nego 3.8 za dve sezone. Bas se jasno vidi za koji treci klub navijas. S obzirom da umanjujes partizanove brojke, a uvecavas Zvezdine, jasno je da navijas za Zvezdu i zelis da menjas upravu, pa pumpas brojke... 🤣

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

@ gostizbgrada Druže, kada u nekoj zemlji ima DVA favorizana i najpopularnija kluba, kao kod nas - onda se kaže : ,,Navijač trećeg..." Nbt da li je Voša, Niški Radnički, Spartak ili Radnički KG. Samo, ti si upravo jedan od tih zadrtih koji to nažalost NE RAZUMEJU. I meni je tebe žao. Najiskrenije. Bitno da napišeš nešto i napljuješ suparnički klub, pošto 80% vas i sa jedne i sa druge strane, jedino to i rade. ,, Željko T... Čović V.... Ostoja ovo, Drčela ono..." i tako u krug deceniju i više. 🫣
C

Coa Yea

pre oko 1 mesec

@Rebel Svaka ti je na mestu, džaba objašnjavati sve dok je nepom.nik na poziciji,jer onog trenutka kada ode jedan od pomenuta dva kluba vraća se u svoju realnost (možda ih neko i natera da plate silni porez koji još stoji na ime KK Crvena Zvezda)

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

@ Rebel Auuuu 😁 Ozbiljno, ali ozbiljno nađi neku zanimaciju u životu. Baš se vidi da si ,, ekstremno " naložen . Ako si klinac to je i ok, ali ako ti je preko 25 god 🫣 To je već slučaj poseban. Inače, ne možeš verovati kol'ko ste mi i ⚪⚫ i 🔴⚪ ODBOJNI. I tako već 4 decenije. Ali, ne vredi takvima to objašnjavati. Moj prvi komentar, upravo o tome i vama takvima govori. To je dijagnoza. Jer vi ne verujete da postoji bilo ko sem vas, a zapravo ste tužni državni partijski klubovi.
M

MNM

pre oko 1 mesec

Pa normalno,mi ni ne poričemo nego se oni prave da su opozicija a nisu,samo to..inače daj nama više uvek,pa da,kao da bi oni rekli e nećemo više dajte i njima,važi..:))
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Toliko mu ne bu dao ni onaj iz hapoela.

Natasa27

pre oko 1 mesec

Ostaje da se vidi da li će se ovakvo ulaganje isplatiti kroz rezultate i trofeje.
m

mali partizan

pre oko 1 mesec

SVE CE SE OVO LANE ZVATI
o

ostojin fan

pre oko 1 mesec

ma samo da nama pozivi ova vlast da se partizan pojaca

Ilija

pre oko 1 mesec

Previše para, odličan igrač, al vredi nekih 1.8m

Ivica Doya Gašić

pre oko 1 mesec

A jesu li otkrili odakle njima toliki milioni? Koliko od tih 2.5mil daje Partizan?

Bosque

pre oko 1 mesec

Nesposobne uprave u oba kluba. Bez socijalne pomoci nigde ih ne bi bilo.
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

ovde su komntari suvisni
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Daj nek dodje armoni igracina je to

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Dobar izbor za toliko para vredi svaki evro biće dobar tim za sledeću sezonu napred Partizan 👏👍

Aleks2001

pre oko 1 mesec

Super je sto ga oni vide samo je pitanje dali on hoce😂

Mihailo Vasic

pre oko 1 mesec

Ovde su komentari suvisni

Marko Kocić

pre oko 1 mesec

Mašu milionima godinama, a onda plaču kako ih neko urušava konstantno, bili i ostali LICEMERI.
t

to je to

pre oko 1 mesec

Najskuplji tim Evrolige finansiran od strane otetih para naroda
r

rea

pre oko 1 mesec

Ukoliko pod otete pare naroda smatraš sezonske karte, onda apsolutno da. Dok jedan drugi, prigradsko-gradski klub ima isključivo budžetsko finansiranje od "otetih narodnih para".
j

jokabejbe

pre oko 1 mesec

realno sport danas tako funkcionise ali umesto da se ulaze u nase igrace i sportiste mi kupujemo nesto sto realno ne vredi toliko

Bojancetnik

pre oko 1 mesec

Italijani otkrili brojke! Partizan spremio 2.500.000 za Armonija Bruksa fer
V

Vlajkooooooooo

pre oko 1 mesec

Od sezonskih pare
j

jole 39

pre oko 1 mesec

svakom zlu dodje kraj... tako ce i partizanu
a

aca12

pre oko 1 mesec

jedno je zlo u ovoj drzavi , i svi znamo ko je i sta je to . sve ce se jednom ovo lane zvati zapamti.
!

!!!

pre oko 1 mesec

sta ti je drzavni projekat
j

jole 39

pre oko 1 mesec

drzavni projekat
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

hahahah krece spin masina da se pali :)
v

vukasin2015ks

pre oko 1 mesec

znaci da sterling braun napusta partizan..
M

Marko206

pre oko 1 mesec

Nije lose nije lose, bice nesto od partizana iduce sezone
i

iveljaaa

pre oko 1 mesec

Dobar igrac, bas dobar, na zalost ne vredi taj novac kao ni jedan iz EL koliko preteruju sa ciframa

Dragan Peric

pre oko 1 mesec

Napred PARTIZAN!!!

Meda74

pre oko 1 mesec

Možda su ovo samo priče, vidićemo.

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

odakle partizanu te pare? 😁

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Kakve vi nebuloze pišete Partizan je Bruksu ponudio 1,3 miliona po sezoni a za dve godine ugovora 2,7 miliona.

Lix

pre oko 1 mesec

Pitam se samo odakle pare vise???
M

Miroslav 68

pre oko 1 mesec

Samo se ti pitaj...

Milos Veljkovic

pre oko 1 mesec

lepa cifra za srbiju
S

Slavuj

pre oko 1 mesec

Priče navijača CZ o budžetu već postaju dosadne. Pa juče je predsjednik rekao da Partizan bolje posluje u košarci od CZ. To u prevodu znači da je preko KSS i Čovića u klub plasirano toliko novca da je i sam predsjednik uvidio da se puno više daje KK CZ i otud konstatacija o boljem poslovanju Partizana.
N

NE BUDI SMESAN

pre oko 1 mesec

U koji klub? Sigurno ne u Partizan.

Nadja17

pre oko 1 mesec

Deluje da klub želi igrača koji može odmah da pravi razliku u Evroligi i ABA ligi.

Bojan76

pre oko 1 mesec

Armoni Brooks je pokazao da može da donese poene i energiju kada je najpotrebnije
g

gostyy

pre oko 1 mesec

ne moze biti gorija varijanta od Parkera
d

d. g.

pre oko 1 mesec

Glorija????? Prevedi.

Zoran Jeremic

pre oko 1 mesec

Previse novca za ovog igraca

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Ok igrač i voleo bih da dođe ali 2,5 miliona po sezoni ne vredi, ako je uopšte tačna cifra. Nema tu puno ni prostora, ne možeš dovoditi igrače za manje cifre jer nikad u istoriji nije bilo više love u košarkaškoj Evropi. Pored ovih Evroligaških klubova koji imaju pare ima još 6,7 klibova koji imaju ogromnu lovu i koji isto mogu da preplate igrača. 4 kluba je sprembo da uloži ogromne novce da bi ušlo u EL.
G

Ghost5

pre oko 1 mesec

Nisu Srbi izmislili frazu hleba i igara, samo sto se racunajuci celu Evropu to ovde najbolje prima. Ja sam navijac Partizana, cekam dan kad ce ovo ludilo da stane. U jednoj lepoj varosici na zapadu Srbije ukinuli su skolu kosarke jer nije grad hteo da im da termin, prosto je trenerima postalo neizdrzivo. Nasoj deci, kaze nema para. Nemam nista protiv da Partizan dovede i Luku Doncica, samo svojim novcem, ne da se uprava zahvaljuje svevisnjem kao da su to Andjelkove pare à ne nase. Kaze to su ambasadori zemlje, koga bre boli uvo. Ajde mangupi pitajte narod na referendumu da li zeli da svoj novac baca u rupu bez dna? Znaci nijedan jedini dinar od naroda Srbije, ne od drzave, od naroda. Moze narod da finansira omladinske skole, ne ove bitange nepismene koje dovlace ko zna odakle a sve zbog kupovine mira. Nagradjujete sportiste nacionalnim penzijama i stotinama hiljada eura za osvojene médalje, opet nasim novcem. A oni nasoj deci, tako prebogati reklamiraju ni manje ni vise ono sto reklamira Nikola Jokic. Verovatno nece ici komentar, ne odgovara nikome.
k

kukuu

pre oko 1 mesec

SVE CE SE OVO LANE ZVATI
h

heroess

pre oko 1 mesec

teska vremena prijatelju moj djavo ih odnio svakom zlu dodje kraj...
D

DA LI JE i cz k

pre oko 1 mesec

Karlik, Kalates, ??? Bruks, Olman, Marinkovic, Lakic, *Mijailovic Braun (?), ???, Nakic, *Bosnjakovic ???, Osetkovski (?), Pokusevski i/ili Tanaskovic (?) ???, Fernando/Dzekiri, Lovernj, Miletic (?)
e

exee

pre oko 1 mesec

Svakom zlu dodje kraj, Teska vremena za Ugnjetavani klub
p

pdf

pre oko 1 mesec

Partizan spremio😂,kraj vica.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Како се увек налупавају цифре кад је Партизан у питању, а Звезда кад отпусти по две петорке плус тренера за сезону, све то ради "споразумно" и "играч/тренер се одриче зараде"?

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Pa nije bio ni jedan tekst na račun Grejemovih 2,5 miliona a za Parkera i Miltona malo, malo. Nisam ovde video ni Batlerovu ni Nvorinu platu ni jednom da su spomenuli a da ne pričamo da moraju da su morali da plate i Sferopulosa, Lazića, Nedovića, Jaga... Najveći roster u EL i peti klub po neto platama ali bitno je da se potencira da Partizan plaća dobro. Čovek bi pomislio da Partizan ima više para od njih
B

BvB

pre oko 1 mesec

@Aleksandar Hahahah pa Sfreopulos, Lazic, Mitrovic i Nedovic zajedno nemaju kao Parker. Pritom, itekako je bilo tekstova bukvalno za svakog Zvezdinog igraca, toliko se lupetala sa svotama da su ljudi masovno komentarisali kako se to za svakog Zvezdinog igraca znaju plate, dok se za Partizanove tek za ponekog objavi.
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Jer Partizan je kosarka dobro dosao u najveci i najtrofejniji klub u srbiji
t

to je to

pre oko 1 mesec

ovo se zove neograniceni budzet
K

KataiMagiko

pre oko 1 mesec

Šta će ovo biti pa ste objavili bilo kakve numeričke karaktere iliti brojke a u vesti zajedno KKP i transferi? Možda se od nove sezone okreće novi list transparentnosti vašeg portala kada je u pitanju KKP?
N

Naxel

pre oko 1 mesec

Pa normalno kad su prodali 15.000 sezonskih i od toga imaju 25 miliona budzet. 🤡
z

znas ti ko je

pre oko 1 mesec

Nisi lepo izracunao, imaju 40ml 🤣 ostojin posledji trzaj
D

DS1989

pre oko 1 mesec

Ma nije to istina sada ce njima Tegi da objasni da su cifre manje da su Italijani dodali par nula viska greskom...
v

voker

pre oko 1 mesec

jel se secate krestanja i kukanja jer je eto otpadak iz nba Kampaca zvezda dovela lazirala se cifra nebuloze iznisljotine dok su oni dovodili Pantera Ledeja za rekordnu cifru, a vidi ih sad svaki igrac 2.5 miliona
O

Otpadak iz NBA

pre oko 1 mesec

Ko ti je taj Kampaca? Ne sećam ga se
b

babajaro

pre oko 1 mesec

Plata Armoni Bruksa je jednaka platama Kuzmica, Raduljice i Ilica, kad se saberu naravno, koji su pre 2, 3 sezone sedeli na klupi Crvene Zvezde, bez minuta igre bukvalno.
T

Tata Martino

pre oko 1 mesec

Ljudi, ovo nije normalno šta blizanci rade! Nadam se da će doći dan da će se Srbi probuditi i prestati da podržavaju ova dva državna projekta od 1945.
D

Dr Kovačević

pre oko 1 mesec

I Grobari i Delije imaju odlično organizovanu strukturu, oni vrbuju decu još po osnovnim školama, to je najviše izraženo po malim gradovima i selima, jer deca žele da budu deo neke velike grupe i da budu prihvaćeni u društvu! I ja bih voleo da se to promeni, ali mrka kapa! Ovom narodu je ispiran mozak, danas verovali vi ili ne čak i desničari i Četnici navijaju za Crvenu Zvezdu i Partizan!
D

Dzi

pre oko 1 mesec

Drzava Srbija za Partizana i Crvenu Zvezdu spremila 20 50 100 miliona se kaze, Partizan ne moze da spremi nista, kao ni Zvezda to su drzavni socijajalni slucajevi koji nemaju svoja 2 dinara druze... ne dao Bog da je Arena privatna sto dvorana sto kanal ne bi mogli da plate termine u hali, igrali bi kod Nebojse u zelezniku i jedni i drugi
s

smejurija

pre oko 1 mesec

Dzaba vam novci moji sinovci, Sve ce se ovo lane zvati, Svakom zlu dodje kraj.... ode budzet na kraju preko 50
B

BvB

pre oko 1 mesec

pa dobro, uklapa se u sve sto je Ostoja i govorio. 5 miliona za Parkera i Miltona reče, Karlik po novom isto ima 2,5 i sad i Bruks. 4 igraca ravno 10 miliona! Jos se na sve to vore za potpise Luvavua koji trazi preko 2 i za onog MVPa. Napredno!
S

Siniša_rs

pre oko 1 mesec

Ostoja kaže - nećemo davati plate preko 1.5 miliona eura, onda kroz 7 dana , Karlik dobije 2 miliona , + sad Bruks 2.5 :) Baš čovjek od riječi.. pozz
Z

ZlajaZloba

pre oko 1 mesec

Pa neće oni, daće država. To im je "logika".
N

NEVJEROVATNA VIJEST

pre oko 1 mesec

Ne ne ne ne i ne. Nece ni ostoja ni drzava nego direktno ide iz mog dzepa i iz tvog i svih gradjana Srbije, zato i jeste poskupilo gorivo, leb, brasno, ulje. Armani Bruks, Karlik i Sejk Milton dovode drzavu na rubu financijskog kolapsa, a gradjani Srbije traze od Ostoje da ne daje tolike cifre kako se ne bi desila Ekonomska Katastrofa. (FOTO, VIDEO, S*SE) ! ! !
b

babajaro

pre oko 1 mesec

Dok za Zvezdine igrace ide direktno iz klupske kase napunjene novcem od karata, kupovine dresova, semenki, suncokreta i guarane.
I

Ilija_Dukić

pre oko 1 mesec

Očigledna laž, Ostoja je rekao da neće biti preko 1.5 milion.

milannba

pre oko 1 mesec

Pare vrte gde burgija nece
j

jole 39

pre oko 1 mesec

2.5 pa 2.5 pa 2.5 to je taj neograniceni budzet

Petar Kesic

pre oko 1 mesec

Pa realno sta god da ursdi ako dodje uradice vise nego parker
p

pitanje??

pre oko 1 mesec

ko li je sad drzavni projekat?
i

ima li vecih licemera

pre oko 1 mesec

teska vremena, sve ce se ovo lane zvati, Svako zlo ima svoj kraj
G

Grof92

pre oko 1 mesec

Dobar igrac videcete sve