Komentari na vest
Iz NBA jasno poručuju: Ako se ne dogovorimo sa Evroligom, nastavljamo sami
Nikako to dozvoliti, to je kraj ozbiljnoj kosarci, ako ameri preuzmu postaje odmah show
Sonja Velinovic
pre 2 dana
Za evroligu je bolje bez NBA
К
Кљаки
pre 2 dana
Последица неспособности Европљана да направе колико толико исплативо кошаркашко такмичење.
Неће бити једноставно када НБА крене у Европи .
Сви велики клубови носиоци Евролиге имају излазне клаузуле.

Ivan Radovanović
pre 1 dan
Јесте, али имају клаузуле од преко 100.000.000€, а то у овом тренутку може да плати једино Дубаи, а они нису ни и плану НБА за сада, а ни власноци ЕЛ, па не могу ни да изађу из исте

Golub86
pre 3 dana
nema ništa od toga, projekat propao u najavi

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



