Komentari na vest

Iz NBA jasno poručuju: Ako se ne dogovorimo sa Evroligom, nastavljamo sami

Nikako to dozvoliti, to je kraj ozbiljnoj kosarci, ako ameri preuzmu postaje odmah show

Sonja Velinovic

pre 2 dana

Za evroligu je bolje bez NBA
К

Кљаки

pre 2 dana

Последица неспособности Европљана да направе колико толико исплативо кошаркашко такмичење. Неће бити једноставно када НБА крене у Европи . Сви велики клубови носиоци Евролиге имају излазне клаузуле.

Ivan Radovanović

pre 1 dan

Јесте, али имају клаузуле од преко 100.000.000€, а то у овом тренутку може да плати једино Дубаи, а они нису ни и плану НБА за сада, а ни власноци ЕЛ, па не могу ни да изађу из исте

Golub86

pre 3 dana

nema ništa od toga, projekat propao u najavi