Komentari na vest

Jagnje mora da bude iz Pirot, a medalja zlatna

XavieRS

pre 3 dana

ziv bio Kari, zao mi je sto su te izvukli na onom poslednjem takmicenju..treba da uzivas i ranije..
I

Ivan8888888888

pre 4 dana

Srecno i da uzivas u zasluzenoj penziji

mozzart-gost

pre 4 dana

Kari GOAT košarke.

ljiljana63636363

pre 4 dana

Uzivaj u penziji i pecenju legendo

ivanasud

pre 4 dana

Steta sto se nije oprostio titulom

Ivan Andrejic

pre 4 dana

Zasluzena penzija
Hvala na svemu legendo, uzivaj u zasluzenoj penziji!

Sale Milosavljevic

pre 4 dana

Nedostajaće ovakav trener i čovek.
S

Stanazivko

pre 4 dana

Srecan odlazak u penziju starom majstoeu
P

Pfc

pre 4 dana

Pa on kada bi vodio zvezdu u fudbalu,,bio bi drugi

nenanena2

pre 4 dana

Sve najbolje u daljem životu Kari!!!
N

Natalii29

pre 4 dana

svaka cast, cestiramo svima
l

loknica11

pre 4 dana

Hvala ti na svemu kralju nas

Matija Milutinovic

pre 4 dana

Jagnje mora da bude iz piroz hahaha

zeljko markovic

pre 4 dana

Dobra karijera,dobar čovek,zasluzio je lepo da se oprosti od košarke i naprave mu feštu za kraj karijere.Uživaj Kari, zasluzio si.
n

nica25

pre 4 dana

Kari je mozda legenda.
A

Asistent

pre 4 dana

TATA IGRICE!!! ZIV BIO KARI!!!

FiumenBG

pre 4 dana

neka je srecna penzija legendo!
P

Predrag Petrovic

pre 4 dana

svi za jednog jedan za svi, srecnobu penziji care

KAYA

pre 4 dana

Legenda najjaca car!!
a

andja v

pre 4 dana

čuveni karl gospodin je to samo moze u republici srbiji

bugarinov

pre 4 dana

Svaka cast Pesicu na svemu
Mozda i najveca legenda srpske kosarke.

Dusan Stefanovic

pre 4 dana

Jagnje inja iz Pirot
z

zecpripovedac

pre 4 dana

Kari je legenda jedna

JEJICA

pre 4 dana

Nije baš ni do zlatne medalje lagan put...
a

avax88

pre 4 dana

Neka uživa čovek u penziji, zaslužio je! Večno hvala za sve Kari.

Bibras Natho

pre 4 dana

Nisi za fabriku...

Bosque

pre 4 dana

Ziv bio matori...sve najbolje.

Lalala

pre 4 dana

"Ima neka kokta, koka-kola..?" 😂😂

FC RED STAR

pre 4 dana

Kohi pajser,na domaćem terenu +20
A

A di je zlatna

pre 4 dana

U Berlinu ja msm?
N

Niki1

pre 4 dana

posle njegove ere sledi potop kosarke u srbiji

Kaki

pre 4 dana

Bas dobar trener bio a mogao jos koju godinu da bude trener srbije sto se mene tice.

nemanjaa1712

pre 4 dana

Uzivaj u penziji Kari legendo!
P

Pavleee

pre 4 dana

Svetislav Pešić - Kari je svetski trener i svetski čovek kojega poznaju i cene svuda po svetu. Idealan čovek za novog predsednika Srbije!!!

Danijela62

pre 5 dana

odlican trener hvala mu za sve sto je dao za reprezentaciju.
Srecna i duga penzija Kari Legendo
s

servlada85

pre 5 dana

Uzivaj u penziji joss dugo...
R

Rectify1995

pre 5 dana

Doktor Kari, mene sa 30 godina mrzi nešto da uradim, a on čovek 3 meča nedeljno i sve što prati evroligaški nivo.

zarko018

pre 5 dana

Nestvaran covek. Neka ti je srecna i dugovecna penzija Kari!
D

Dusan011

pre 5 dana

Omiljeni nas trener. Uzivaj i dugo da nam zivis.
i

icapopara75

pre 5 dana

Čovek je legenda, na svaki mogući način!

Nikola Malešić

pre 5 dana

Iz Pirota dobar samo kackavalj
r

raspucin11

pre 5 dana

Veliki trener,puno je dao nasoj otadzbini,Uzivaj u odmoru majstore,zasluzio si.
b

bandit

pre 5 dana

Covek je mozda nekada bio dobar trener sada je dno dna pravi caci izvetreo bas ali tu ste vi rezimski mediji da ga hvalite jadno bas
E

Eseks

pre 5 dana

Duda,Zeljko,Maljkovic,kari....Nekada smo bili sila u kosarci jer su se strucnjaci pitali..Vec duze vreme se politika pita za sve oblasti drustva i svuda tonemo....Neka ti je srecna i dugovecna penzija legendo!!!!

Dragica4545

pre 5 dana

Bravo Pešiću legenooo
G

Gost47735

pre 5 dana

Najbolji srpski košarkaški trener svih vremena. Zlato u Indijanopolisu i u Konstantinopolju, umalo dobili Amere u Parizu, sudije ih spašavale. Zlato sa prosečnom Nemaćkom izuzetan uspeh. Barselona prvi put prvak Evrope sa njim... I još mnogo toga.
n

nadrealnoo

pre 5 dana

Najbolji selektor u istoriji Jugoslovenske kosarke!!!
n

nitro

pre 5 dana

jagnje mora da bude iz Pirot...dobro peceno...i posoljeno da ti zubi trnu...jede se s prsti...mora da bude iseckano na kvadratni parcici..i zaboravio sam...luk mora da bude iz bascu...i da su pripremljeni ladni spriceri od roze i od sodu.... Svetislav Pesic
S

Sedlar92

pre 5 dana

Veliki Kari zasluzena penzija!

Aleksandar3006

pre 5 dana

srećna ti penzija matori i da doživiš bar 100
F

Fanste933

pre 5 dana

težak je to posao, bajka kako za koga
R

Ru99

pre 5 dana

Svaka cast majstore uzivaj u zasluzenoj penziji

aura 222

pre 5 dana

idi care odmaraj ,duga karjera baš, uživaj

Mozzart Nalog

pre 5 dana

Pesicu legendooo
S

Srdjan1314

pre 5 dana

Najjaci trener ikada. Izjave, harizma. Srecno u penziji
N

Natalii29

pre 5 dana

da li je to rako uopste

Miloš Milovanović

pre 5 dana

Sve jeste ali kako ispusti titulu u zadnjoj četvrtini
D

Dusan011

pre 5 dana

Igrao Bajern bez pola ekipe, odjednom ostali bez snage, Alba mlada i na energiju ih okrenula.
M

Marko989

pre 5 dana

Jos pamtim njegov tripl dabl u NBA finalu. Jedan jedini Kari Pesic Obradovic Mesi

Vlada81pfc

pre 5 dana

Srecno u penziji legendo i da uzivas peceni jagnjici sto vise

Petar Lukić

pre 5 dana

Željko i on dva najbolja trenera u istoriji košarke
M

Mirkoxx22

pre 5 dana

Jedan od bolji svetskih trenera.
A

Andja454545

pre 5 dana

Bravo Pešiću, legendoooo

ЗоранАГТ+

pre 5 dana

са 'ладно пиво.
i

ivana9997

pre 5 dana

Zasluzeno da odmara u penziji. Bravo za karijeru

Bojan Ivanovic

pre 5 dana

Bravo Pesicu legendo
S

SvetiSlav Pš

pre 5 dana

U Indijanopolisu si ušao u legendu, nešto što će generacije pamtiti i nešto što će teško neko ponoviti! Umalo si u Parizu ponovo samleo amerčku hemiju, jbg viša sila(čitaj sudije)! Hvala Kari!

Jovan Jovanovic

pre 5 dana

Ozbiljna legenda , srecno u penziji majstore , veliki si !
M

Markokmet

pre 5 dana

Sbetislav Pesic nas najbolji trener velike uspehe sa reprezentaciju Srbije i puno uspeha i sa mnogo klubova u Evropi jedan je Kari Pesic

Slavko Ćosić

pre 5 dana

Trener i treba kako kaže narod , malo zaguljen ali podnošljivo . On je to znao i imao granicu . Srećno mu mirovanje ako može .

Uskekruske

pre 5 dana

Videcemo sta ce biti

1Sale11

pre 5 dana

Srecna pnzija treneru
K

Komri

pre 5 dana

takvima posle odredjenih godina treba zabraniti da rade kao treneri i staviti ih kao mentore u trenerske skole. Nama bi vise znacilo da 5 ljudi radi direktno pod njim nego bilo koja medalja. Fale nam treneri stare skole
B

Blaki

pre 5 dana

Legenda bio i ostao!

Miloš Orošić

pre 5 dana

Ma jedan je Svetislav Pešić!
i

ivan3333

pre 5 dana

Rodjeni gubitnik
Č

Čolo

pre 4 dana

Reče vrhunski tastatura trener...
R

Rudi

pre 5 dana

Može li da bude selektor pa i po cenu zdravlja budući da neće više da zarađuje a sve je oročio
U

Ugftctt

pre 5 dana

Ne zvaćemo Žotu...Iz Atene...

Isa Peric

pre 5 dana

Pravi Pirocanac uz nemacku podlogu. Ali za Srbiju je doneo mnogo medalja i uspeha! Nek uziva malo i u penziji.
Т

Трипле

pre 5 dana

Срећно најбољем тренеру у заслужено пензији, за разлику од других један од ретких који је напредовао заједно са кошарком а некад и био испред свог времена. Хвала за онај меч против амера, мало је фалило, споменуту и Финску што да не, очигледно да мора и неки такав меч у каријери да проживе такви великани!
D

Drale1998

pre 5 dana

A njemu je vreme za jagnje I penziju