Komentari na vest

Jagnje mora da bude iz Pirot, a medalja zlatna

I

Ivan8888888888

pre oko 13 sati

Srecno i da uzivas u zasluzenoj penziji

mozzart-gost

pre oko 13 sati

Kari GOAT košarke.

ljiljana63636363

pre oko 13 sati

Uzivaj u penziji i pecenju legendo

ivanasud

pre oko 14 sati

Steta sto se nije oprostio titulom

Ivan Andrejic

pre oko 14 sati

Zasluzena penzija

[email protected]

pre oko 15 sati

Hvala na svemu legendo, uzivaj u zasluzenoj penziji!

Sale Milosavljevic

pre oko 17 sati

Nedostajaće ovakav trener i čovek.
S

Stanazivko

pre oko 19 sati

Srecan odlazak u penziju starom majstoeu
P

Pfc

pre oko 19 sati

Pa on kada bi vodio zvezdu u fudbalu,,bio bi drugi

nenanena2

pre oko 19 sati

Sve najbolje u daljem životu Kari!!!
N

Natalii29

pre oko 19 sati

svaka cast, cestiramo svima
l

loknica11

pre oko 20 sati

Hvala ti na svemu kralju nas

Matija Milutinovic

pre oko 20 sati

Jagnje mora da bude iz piroz hahaha

zeljko markovic

pre oko 20 sati

Dobra karijera,dobar čovek,zasluzio je lepo da se oprosti od košarke i naprave mu feštu za kraj karijere.Uživaj Kari, zasluzio si.
n

nica25

pre oko 20 sati

Kari je mozda legenda.
A

Asistent

pre oko 20 sati

TATA IGRICE!!! ZIV BIO KARI!!!

FiumenBG

pre oko 20 sati

neka je srecna penzija legendo!
P

Predrag Petrovic

pre oko 20 sati

svi za jednog jedan za svi, srecnobu penziji care

KAYA

pre oko 20 sati

Legenda najjaca car!!
a

andja v

pre oko 20 sati

čuveni karl gospodin je to samo moze u republici srbiji

bugarinov

pre oko 20 sati

Svaka cast Pesicu na svemu

[email protected]

pre oko 20 sati

Mozda i najveca legenda srpske kosarke.

Dusan Stefanovic

pre oko 20 sati

Jagnje inja iz Pirot
z

zecpripovedac

pre oko 21 sati

Kari je legenda jedna

JEJICA

pre oko 21 sati

Nije baš ni do zlatne medalje lagan put...
a

avax88

pre oko 21 sati

Neka uživa čovek u penziji, zaslužio je! Večno hvala za sve Kari.

Bibras Natho

pre oko 21 sati

Nisi za fabriku...

Bosque

pre oko 21 sati

Ziv bio matori...sve najbolje.

Lalala

pre oko 21 sati

"Ima neka kokta, koka-kola..?" 😂😂

FC RED STAR

pre oko 21 sati

Kohi pajser,na domaćem terenu +20
A

A di je zlatna

pre oko 21 sati

U Berlinu ja msm?
N

Niki1

pre oko 21 sati

posle njegove ere sledi potop kosarke u srbiji

Kaki

pre oko 21 sati

Bas dobar trener bio a mogao jos koju godinu da bude trener srbije sto se mene tice.

nemanjaa1712

pre oko 21 sati

Uzivaj u penziji Kari legendo!
P

Pavleee

pre oko 21 sati

Svetislav Pešić - Kari je svetski trener i svetski čovek kojega poznaju i cene svuda po svetu. Idealan čovek za novog predsednika Srbije!!!

Danijela62

pre oko 22 sata

odlican trener hvala mu za sve sto je dao za reprezentaciju.

[email protected]

pre oko 22 sata

Srecna i duga penzija Kari Legendo
s

servlada85

pre oko 22 sata

Uzivaj u penziji joss dugo...
R

Rectify1995

pre oko 22 sata

Doktor Kari, mene sa 30 godina mrzi nešto da uradim, a on čovek 3 meča nedeljno i sve što prati evroligaški nivo.

zarko018

pre oko 22 sata

Nestvaran covek. Neka ti je srecna i dugovecna penzija Kari!
D

Dusan011

pre oko 23 sata

Omiljeni nas trener. Uzivaj i dugo da nam zivis.
i

icapopara75

pre oko 23 sata

Čovek je legenda, na svaki mogući način!

Nikola Malešić

pre oko 23 sata

Iz Pirota dobar samo kackavalj
r

raspucin11

pre oko 23 sata

Veliki trener,puno je dao nasoj otadzbini,Uzivaj u odmoru majstore,zasluzio si.
b

bandit

pre oko 23 sata

Covek je mozda nekada bio dobar trener sada je dno dna pravi caci izvetreo bas ali tu ste vi rezimski mediji da ga hvalite jadno bas
E

Eseks

pre oko 23 sata

Duda,Zeljko,Maljkovic,kari....Nekada smo bili sila u kosarci jer su se strucnjaci pitali..Vec duze vreme se politika pita za sve oblasti drustva i svuda tonemo....Neka ti je srecna i dugovecna penzija legendo!!!!

Dragica4545

pre oko 23 sata

Bravo Pešiću legenooo
G

Gost47735

pre oko 23 sata

Najbolji srpski košarkaški trener svih vremena. Zlato u Indijanopolisu i u Konstantinopolju, umalo dobili Amere u Parizu, sudije ih spašavale. Zlato sa prosečnom Nemaćkom izuzetan uspeh. Barselona prvi put prvak Evrope sa njim... I još mnogo toga.
n

nadrealnoo

pre oko 23 sata

Najbolji selektor u istoriji Jugoslovenske kosarke!!!
n

nitro

pre oko 23 sata

jagnje mora da bude iz Pirot...dobro peceno...i posoljeno da ti zubi trnu...jede se s prsti...mora da bude iseckano na kvadratni parcici..i zaboravio sam...luk mora da bude iz bascu...i da su pripremljeni ladni spriceri od roze i od sodu.... Svetislav Pesic
S

Sedlar92

pre oko 23 sata

Veliki Kari zasluzena penzija!

Aleksandar3006

pre oko 24 sata

srećna ti penzija matori i da doživiš bar 100
F

Fanste933

pre 1 dan

težak je to posao, bajka kako za koga
R

Ru99

pre 1 dan

Svaka cast majstore uzivaj u zasluzenoj penziji

aura 222

pre 1 dan

idi care odmaraj ,duga karjera baš, uživaj

Mozzart Nalog

pre 1 dan

Pesicu legendooo
S

Srdjan1314

pre 1 dan

Najjaci trener ikada. Izjave, harizma. Srecno u penziji
N

Natalii29

pre 1 dan

da li je to rako uopste

Miloš Milovanović

pre 1 dan

Sve jeste ali kako ispusti titulu u zadnjoj četvrtini
D

Dusan011

pre oko 22 sata

Igrao Bajern bez pola ekipe, odjednom ostali bez snage, Alba mlada i na energiju ih okrenula.
M

Marko989

pre 1 dan

Jos pamtim njegov tripl dabl u NBA finalu. Jedan jedini Kari Pesic Obradovic Mesi

Vlada81pfc

pre 1 dan

Srecno u penziji legendo i da uzivas peceni jagnjici sto vise

Petar Lukić

pre 1 dan

Željko i on dva najbolja trenera u istoriji košarke
M

Mirkoxx22

pre 1 dan

Jedan od bolji svetskih trenera.
A

Andja454545

pre 1 dan

Bravo Pešiću, legendoooo

ЗоранАГТ+

pre 1 dan

са 'ладно пиво.
i

ivana9997

pre 1 dan

Zasluzeno da odmara u penziji. Bravo za karijeru

Bojan Ivanovic

pre 1 dan

Bravo Pesicu legendo
S

SvetiSlav Pš

pre 1 dan

U Indijanopolisu si ušao u legendu, nešto što će generacije pamtiti i nešto što će teško neko ponoviti! Umalo si u Parizu ponovo samleo amerčku hemiju, jbg viša sila(čitaj sudije)! Hvala Kari!

Jovan Jovanovic

pre 1 dan

Ozbiljna legenda , srecno u penziji majstore , veliki si !
M

Markokmet

pre 1 dan

Sbetislav Pesic nas najbolji trener velike uspehe sa reprezentaciju Srbije i puno uspeha i sa mnogo klubova u Evropi jedan je Kari Pesic

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Trener i treba kako kaže narod , malo zaguljen ali podnošljivo . On je to znao i imao granicu . Srećno mu mirovanje ako može .

Uskekruske

pre 1 dan

Videcemo sta ce biti

1Sale11

pre 1 dan

Srecna pnzija treneru
K

Komri

pre 1 dan

takvima posle odredjenih godina treba zabraniti da rade kao treneri i staviti ih kao mentore u trenerske skole. Nama bi vise znacilo da 5 ljudi radi direktno pod njim nego bilo koja medalja. Fale nam treneri stare skole
B

Blaki

pre 1 dan

Legenda bio i ostao!

Miloš Orošić

pre 1 dan

Ma jedan je Svetislav Pešić!
i

ivan3333

pre 1 dan

Rodjeni gubitnik
Č

Čolo

pre oko 21 sati

Reče vrhunski tastatura trener...
R

Rudi

pre 1 dan

Može li da bude selektor pa i po cenu zdravlja budući da neće više da zarađuje a sve je oročio
U

Ugftctt

pre 1 dan

Ne zvaćemo Žotu...Iz Atene...

Isa Peric

pre 1 dan

Pravi Pirocanac uz nemacku podlogu. Ali za Srbiju je doneo mnogo medalja i uspeha! Nek uziva malo i u penziji.
Т

Трипле

pre 1 dan

Срећно најбољем тренеру у заслужено пензији, за разлику од других један од ретких који је напредовао заједно са кошарком а некад и био испред свог времена. Хвала за онај меч против амера, мало је фалило, споменуту и Финску што да не, очигледно да мора и неки такав меч у каријери да проживе такви великани!
D

Drale1998

pre 1 dan

A njemu je vreme za jagnje I penziju