Komentari na vest

Jasikevičijus: Olimpijakos je igrao svoju igru; morali smo strpljivije i agresivnije

Steksus123

pre oko 1 mesec

Moraš ti da ucis od Penjaroju dosta toga, a ne od Zelimira
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Odlican trener ali nemaju sanse protiv Olimpijakosa.

Dejan Osmanovic

pre oko 1 mesec

Ma mogli su vise da promasuju trojke

cima88

pre oko 1 mesec

Morali smo biti bolji
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Olimpijakos mnogo bolji

Dajana09

pre oko 1 mesec

Nista bez strpljenja
j

jokicCCvv.

pre oko 1 mesec

Olimp masinerija, osvajaju lagano ovo.
I

Ipak

pre oko 1 mesec

Glupo mi je sad da ja nesto pametujem, ali po mom misljenju jedini nacin da se dobije Oli u ovakvim utakmicama jeste da im fizicki pariras, a ovaj gospodin igra 3/4 utakmice sa Melijem i Jantunenom koji em ne mogu nista da pogode, niti da nadskoce Milutonova. Preuzimanja da ne pominjem. I Oli je igrao u grcu, inace bi bilo 30 razlike sa ovakvom postavkom igre Fenera.