Komentari na vest

Jokić: Imam grižu savesti zbog Rige; možda nisam zaslužio da budem kapiten

XavieRS

pre 2 dana

javne stet licnosti ako je neko mogao da okrene pricu u korist naroda za ''Rigu'' toste vi, evo ni vaterpolisti ne uspevaju ali vas ipak vise slusa ceo svet, pogotovo tebe, a i Guduric isto, imali ste priliku, precutali ste, to je odlezalo...sad cemo cutati novih x godina..takvi smo postali..a ovi hapse i lemaju vise nego siptari nas narod na Kosovu i Metohiji..
s

sale01323

pre 3 dana

Kapitensku traku je odavno zaslužio svojim odnosom
a

aleksss99

pre 3 dana

Srbija sa Jokićem uvek izgleda mnogo ozbiljnije.
j

jelenal19

pre 3 dana

Ovakve izjave samo povećavaju poštovanje prema njemu
l

laki100

pre 3 dana

Nije on kriv za Rigu, ali pokazuje karakter
v

vanjaaa03

pre 3 dana

Malo ko bi posle takve sezone došao
d

dacika75

pre 3 dana

Pravi kapiten, ne beži od kritike i poraza.

Ivan Tokai

pre 3 dana

Zato je Jokić veliki, preuzima odgovornost na sebe.
M

Marko Živac Gornji Grad

pre 3 dana

Sa kapitenom u nove pobede.

Milica03

pre 3 dana

Bravo za Jokica
P

Peroslav

pre 3 dana

Jokic stavrno.pravi velike stvari sve je zaslužio impozantna statistika igračka dominacija
S

Slaviša Trifunović

pre 3 dana

Svaka čast Jokiću velikanu.

stefanaa14

pre 3 dana

a sta je sa bogdanom????
Z

Za Otadzbinu

pre 3 dana

Otadzbinu! Hvala Jokicu. Svi zajedno po zlato! 4C
M

Marconato

pre 4 dana

Zeznuta je uloga kapitena, svojim primerom treba da vodi tim, ali mora da bude sposoban da probudi i trgne tim kad ne ide.

Meda74

pre 4 dana

A šta je sa Bogdanom?

Miroslav Tomasevic

pre 4 dana

Necemo se ni plasirati..zivi bili..pa videli..cutali ste svi..kad su placenici..tukli familiju..i postrojavali igrače..nije Bog mačka..
m

majmun420

pre 4 dana

jokic kapiten ale ale

Marsovac

pre 4 dana

Jokaru smara da daje izjave, zato je on besan na Alimpijevića 😃
S

Stanko Kasalovic

pre 4 dana

tata ove igrice!!!!
D

De jaan

pre 4 dana

Tebi i Bogdanu svaka cast, uvijek dajete 100% i pravi primjer ste kako treba. Ovi ostali malo vise da potegnu, ako Jokic moze da igra na 100% oni moraju bar na 120%.

cima88

pre 4 dana

Lik za koga svi znaju da je najbolji i da bi se svi složili da bude kapiten, ne želi ništa samo da ispoštuje svoju zemlju
J

Jolika1985

pre 4 dana

Bravo Nikola tako i treba
J

Jolika1985

pre 4 dana

Bravo za Jokica tako i treba
M

Maya888

pre 4 dana

Sto je bilo, bilo je, idemo dalje u nove pobede!
E

Era ue31

pre 4 dana

Kapiten je Bogdan Bogdanović a mnogi igrači nisu hteli da pruže maximum zato što su batinaši došli u Rigu da tuku naše navijače

Aleks2001

pre 4 dana

Bicr to sad lagano jokicu brate svica i bosna padaju

PR RI

pre 4 dana

Ti se nama izvinjavas ? Ti ces sebe da kritikujes ? Pa opet nam dokazujes da si naj bolji IKAD kao igrac a i kao Covek. Pamtim vrlo malo sportista koji izadju tako i pricaju o sebi...Nole Djokovic,Ivan Miljkovic,Milorad Cavic, Bogdan Bogdanovic, Vanja Grbic, Dušan Mandić.
R

Ru99

pre 4 dana

Bravo za jokaru sto se odazvao reprezentaciji da nije imalo bi dosta pljuvaca
i

icapopara75

pre 4 dana

Kapiten nego šta! Jedan jedini, teško da ćemo videti nekog poput njega 20tak godina.
B

Brundo

pre 4 dana

Imaš Jokića u reprezentaciji i 2022. izgubiš od Italije koja nema centra...Bruka i sramota.Onda prošle godine prva eliminaciona utakmica i ponovo poraz ali ovog puta od Finske.Ej, od Finske.Kao da mi u hokeju na ledu pobedimo Finsku.Za debakl prošle godine nema nikakvog izgovora.
V

Veljko9

pre 4 dana

Pesic protracio prajm Jokica, sada pa ovaj Alimpijevic, traktoristi voze Ferari... Pesicu Jokic igrao 28min.. on u NBA protiv najjacih kosarkasa igra preko 45min...

Danijela62

pre 4 dana

to je proslost bitno je da sad dobro odigraju.
R

Riki97

pre 4 dana

jokic kso nas najbolji igrac i treba da bude kapiten.

ЗоранАГТ+

pre 4 dana

Најбољи си вођа. Довољно.
b

bice gadno

pre 4 dana

Ako se plasiramo kako ce ovi sto su vitlali u Rigi pa leteli u Tivat da lete u Katar? Mislim mi placamo da nas biju al Katar je mnogo

Aleksandar3006

pre 4 dana

Jokara tebe i ne treba da grize savest.

Otac Makarije

pre 4 dana

Jq priznajem samo Teodosica za kapitena

Slobodan Milojkovic

pre 4 dana

Svima je krivo kada izgube od goreg od sebe....igracima je uvek najteze, bitno je samo dati sve od sebe.
R

Ratibor

pre 4 dana

Idealan momenat da se Jokara okiti zlatom u dresu Srbije je prošao protiv amera (to bi bio poslednji ekser u kovčegu američkoj košarci i zato to nije smelo nikako da se desi). Nažalost, mislim da se više nikada nećemo naći u toj situaciji, ali niko ne može da nam zabrani da se ložimo…
L

Littmann

pre 4 dana

Cuj poslednji ekser u kovceg americke kosarke.!!?? E sad mogu reci da sam sve cuo u zivotu. Ma nem, druze, kosarka im bas umire....
A

Aco CZ

pre 4 dana

Ja obožavam ovog čoveka! Toliko prizeman, normalan, opusten!
c

cazzisport

pre 4 dana

Sramota kokezu ne pominjete dok kucate na vrata zaboravljenih asova. Vidic Muslin i Sujadin Vavic zabranjena tema. Ko to diktira

Slavko Filipovic

pre 4 dana

Mi boljeg od tebe nemamo i necemo imati....bitno je sada....proslost nas ne zanima
M

Miloschiiiish

pre 4 dana

Najbolji kosarkas nije nuzno i kapiten. Poznajem bogdana licno i jos dosta momaka, znam da ga ne bije sujeta zbog kapitenske trake ali sa razlogom je bio kapiten. Vole ga saigraci, vole ga navijaci, voli ga cela nacija, uvek se odazivao i uvek bio spreman da se pobije, umeo je da digne ekipu i da s naljuti kad treba. Nadam se ds ce igraci pratiti Jokica, ne kazem da ga ne vole ali dosta prisniji odnos svi imaju sa Bogdanom
U

Uncle Z

pre 4 dana

Iskreno nije zaslužio da bude kapiten to nema veze sa kvalitetom koji je neosporan
B

Blaki

pre 4 dana

Zaslužio si sigurno, ali bilo bi glupo da odeš u penziju bez zlata sa reprezentacijom.
p

predrag l

pre 4 dana

Najbolji igrač planete. Ali nije siguran da li je zaslužio. Ovo o njemu kao čoveku govori mnogo. Skroman prizeman, normalan čovek, koji stotine miliona dolara ima, i ni jedan cent nije ga promenio.
B

Bruka

pre 4 dana

Reci ti nama ko je maltretirao navijače i rodbinu pojedinih košarkaša u Rigi. E onda možeš da zaslužiš i kapitensku traku.
Jokicu ne zajebavaj ti si MVP i jedan je dzoker kapiten
T

Televizor

pre 4 dana

Toliko je prvenstva propustio i dodje bas da igra kvalifikacije kada mu je stric pao...

Stefan Damnjanovic

pre 4 dana

Zasluženo pravi kapiten
s

srka

pre 4 dana

Zašto ?! Ti si Džoker. Oko tebe se sve vrti. Okej je i Bogdan. Ostali nisu ni prići toj ulozi.

Slavko61

pre 4 dana

Tebi svaka čast i samo napred

Veljara4

pre 4 dana

Zaslužio si je odavno majstore
П

Па...

pre 4 dana

...одлично сте урадили што сте склонили вест о Херкулесу 😂😂😂 Почео је народ да се спрда 😂😂😂
@

@ssss

pre 4 dana

Pa po tvom komentari bi se reklo da ne možeš bez Herkulesa.Ušao ti je toliko u glavu da čak i kad nema vesti o njemu ti ga spominješ!
П

Па...

pre 4 dana

...признајем да је тако, тешко да ћу икада да заборавим надимак Херкулес 😂😂😂 Исто тако памтим да су Новицу звали ратник иако није служио војску 😂😂😂
l

loshMy09

pre 4 dana

sad kad krenu da ih lože sa zlatnom medaljom...ko je sledeća Finska?
I

Ilic novak

pre 4 dana

Nap red jok a nap red I srbija
P

Pavlovicmp

pre 4 dana

Svi znaju zbog čega je bila Riga

Stevan

pre 4 dana

Ma gde nisi zasluzio legendo. Dobrodošao

Zoran Jeremic

pre 4 dana

Idemo samo jako
R

Rainman

pre 4 dana

Pa saznaće se istina o tome šta je bilo tamo u Rigi... Ko je prebio drugove Guduriću, da je bilo upitno da li će igrači uopšte izaći na terez zbog protesta i ostalo

Cipele

pre 4 dana

Bravo Jokicu. Dobro dosao!

Marko Vesna

pre 4 dana

Srećno na poziciji kapitena i sve najbolje u igri.

jaca966

pre 4 dana

jesi dok ne dodje bogdan srecno

Vukelic David

pre 4 dana

trebas da budes kapiten jer si jedan od najboljih
N

Natalii29

pre 4 dana

gledacemo ga svi sa zadovoljstvom
m

miki.mocart

pre 4 dana

Dobro nam dosao nazad :)
m

misa mitrovic

pre 4 dana

jokara , vreme je da da nesto i srbiji

Marija Antic Stankovic

pre 4 dana

Bravo za naseg Jokica
b

bbgarko

pre 4 dana

Sta nisi trebo? Neka si i zasluzio si da budes kapiten

Stefanbiki95

pre 4 dana

Ma kakvu grizu.. Ti si nas kapiten jokaroo
8

822828282

pre 4 dana

Njemu sad krivo sto je kapiten jer mora da daje izjave hahahaa

Vlada81pfc

pre 4 dana

Nema zbog cega da te grize savest,samo nastavi tako da se boris za reprezentaciju

MisoK

pre 4 dana

CANNE Ako je neko zasluzio da bude kapiten onda si svakako to ti. Velika cast za nasu selekciju je da si sa nama tu.
p

plavacc

pre 4 dana

naravno da treba da te grize savest za sve,od cele halabuke imamo samo kup lilijane ronketi a i to nam je dosta koliko realno nismo zaslužili
2

23

pre 4 dana

Човече набольи си кошаркаш планете, извукао си нас против Аустралие за навени преокрет у истории ОИ, због тебе смо играли егал са супертимом Америке, ти не да треба да будеш капитен ве требаш бити третиран као Меси у Аргентини, ти први излазиш као воа а сви иза тебе спремни да гину за тебе, ти си у кошарци оно што je Новак у тенису!❤️🇷🇸🐐
T

Tačno

pre 4 dana

Samo bih dodao i da je ono što je Dušan Mandić u vaterpolu i Tijana Bošković u tenisu. Najbolji na svetu.
T

Tačno

pre 4 dana

Pazi mene tenisu, Bože me sačuvaj, u odbojci.
.

..

pre 4 dana

Tijana Boskovic ne igra tenis
m

mikiNBGD

pre 4 dana

mogao je Jokić da odigra i najbolji meč u reprezentaciji , ali bez Bogdana Bogdanovica nema medalje

Aleksandar Virijevic

pre 4 dana

Joker mi je omiljeni košarkaš, nadam se da će se srbija sa lakoćom plasirati na sledeće veliko takmičenje.
n

nadrealnoo

pre 4 dana

Da su se svi u Rigi zalagali i ginuli 10% kao ti igrali bi makar polufinale!!!Tako da opusteno, tamo si dao sve od sebe, jedini...
F

Fanste933

pre 4 dana

hmm, nas Nikola do pobede
r

reMa reCa

pre 4 dana

Samo je pitanje dana kad će opet da odbije poziv reprezentacije da bi se spremao za NBA.
Z

Zxnn

pre 4 dana

A sta ima sad da se sprema kad je "tata" igre, ranije je to bilo razumljivo, sad on odredjuje pravila
j

jzg

pre 4 dana

naravno da treba da bude kapiten

Nixaa

pre 4 dana

Ti si Nikola jedini i igrao u Rigi. Zna se ko treba da oseca grizu savesti.
T

Televizor

pre 4 dana

Sta je bre igrao,dosao sa 20kg viska, Šengun ga je unistio u direktnom duelu, a Finci ga punili samo tako, gospodin Jokic se nije udostojio ni da podigne ruku kada je branio sut za 3 poena.

Izbistanin

pre 4 dana

Jesi zaslužio najbolji si majstore.
d

deki_kg

pre 4 dana

Nadam se da cemo jednom saznati celu istinu o desavanjima u rigi
@

@

pre 4 dana

Mene samo zanima ko su ti ljudi sto biju nase navijace tamo?
J

Junker

pre 4 dana

Istina je da se povredio kapiten, drugi najbolji igrac. Istina je da je selektor rizikovao sa Vasom koji se nije oporavio, istina je da je Guduric bio povredjen i tu povredu vukao citave ove sezone, istina je da su Finci odigrali fenomenalno i ono najvaznije, svaki put kad smo isli kao favoriti u bilo cemu, doziveli smo debakl. Prica o necemu drugom je zlonamerna klosarska prica n1 pacova koji hoce da se okoriste o sve dobro sto su studenti napravili.
G

Gost121

pre 4 dana

Nema sta da se sazna jednom, neko je odlucio da po svaku cenu mora da bude mir stabilnost na tribinama, tim je to video i tu se narusila atmosfera. Onaj ko to ne zeli da vidi, ne znam koju istinu ceka... Slom u fudbalu, slom u kosarci, evo sad vidimo sta se desava sa vaterpolom, sve je to jedna kuhinja. Ko to ne zeli da prihvati, znaju se adrese gde se ceka onda istina za njih, neka slusaju tamo i veruju.
Z

Za @

pre 4 dana

Izgleda da košarkaše ne zanima, pošto nisu digli frku oko toga

sxomy

pre 4 dana

Nema ko drugi da bude kapiten trenutno
p

plavacc

pre 4 dana

daće bog da svi grešimo i da je nešto video u alimpiju i ovoj dečurliji,ali ovo je sve jako klimavo i s' obzirom na roster ozbljan debakl cele naše košarke evo već bezmalo dve decenije