Komentari na vest
Kako je Niš za pet godina postao Spartakova prekretnica i prst sudbine
G
Golub SU
pre 26 dana
Mi nismo normalni ljudi,kada i kako je uopšte neko došao na ideju da se naconalna liga,odnosno zavrsnica igra u ovom formatu.Pa to nema nigde na svetu.Velika bruka i sramota,koga bre,to zanima. Pazi ovo,igras dve utakmice i titula..Šta je sa onima koji cele sezone igraju i troše neke pare,za razliku od ovih koji besomučno dobijaju od države lovu,a rezultata ni od korova.? Spartak je veštačka priča i trajaće neko vreme,dok se Bobanu bude htelo. Ko je lud,da baca novac na Miškove polovnjake,a ovo je ekipa za ozbiljnije rezultate,barem na papiru.? Jovanović je zaboravio,kako su igrali Aba ligu,i ovo Evropsko takmičenje.Koje su to igrače iz naše škole gurnuli u prvi plan.?
Z
Zato je dvorana
pre 26 dana
u Nišu bila "puna do zadnjeg mesta". Ovo samo dokazuje da nema sreće ako Partizan i Zvezda nisu barem u finalu. Ove ostale niko i negleda niti ikoga ovo zanima 😏. Žao mi je što je ovako tužno finale bilo, nemogu da verujem da iz Subotice nije barem 1000 gledalaca došlo... ajd ovi iz FMP-a imaju više ljudi u upravi nego navijača pa nisu bitni ali sramota je za Spartak da ih nisu došli gledati
Uskekruske
pre 26 dana
Svaka čast za njih
A
Alberto Moreno
pre 26 dana
Godina u kojoj je košarkaški klub postao prvak a fudbalski ispao iz lige posle 15 godina... Svaka čast košarkaši ponos Subotice
h
h. o. r. i. 91
pre 26 dana
Sve pohvale idemo bre
Sasa Maksimovic
pre 26 dana
ljudi ginu za klub a ne ko neki manekeni iz zvezde i partizana
P
Popce
pre 26 dana
Bravo braćo, Subotica ole
Marko Bankovic
pre 26 dana
Svaka cast. Idemooo Nišš! 💪
S
Saša_PFC
pre 26 dana
Odlicna je stvar saznanje da je šampion Srbije neko osim Partizana ili C.Zvezdepa cak da ova dva tima nisu stigla ni do finala.Jedino tako mozemo da kazemo kako se nesto pozitivno desava u Srbskoj kosarci i da sve ne zavisi samo od dva kluba.Medjutim postavlja se pitanje koliko ce jos da traju Spartak i FMP...da li ih ceka sudbina Vršca u kosarci,TSC,Obilić,Hajduk Kula u Fudbalu,C.Zvezda u vaterpolu.Plasim se da ce brzo doci do problema u finansijama pogotovo u FMP-u odkad nema Čovića da prebaci deo novca iz C.Zvezde u Železnik.Čuli smo da je van svih zakona KSS odnosno Čovic uplatio novac FMP ali sada ce svi pomno da posmatraju sta ce dalje da se desava i da li opet nesto slicno da se desi dok Spartak ocigledno ima priliv privatnog novca.Ipak znamo da je Kosarka ne bas profitabilan sport i pitanje je koliko ce se isplatiti onima koji ulazu u Spartak da klub ne samo i dalje i zivi vec da bude konkurentan.Kada se bude desila privatozacija klubova u Srbskom sportu...ocekivanja su da posle dve godine nestace barem 50% klubova koji budu privatizovani.Nece klubove u Srbiji privatizovati neki Abramovič ili neka korporacija ili grupa iz Katara ili Saudijske Arabije vec lopine iz Srbije koje su na lopovluku stekli nesto novca.Takodje pogotovo u fudbalu upliv kriminalaca u klubove bice u 80% pa ce nam preostati samo da vlasnici klubova pozive koju godinu duze.Engleska je to lepo uredila...imas novac to je u redu ali dokazi odakle ti,kolika ce ulaganja u klub biti,dakle mora da se napravi zakon a to ce biti veoma tesko u Srbiji.Imamo primer FK C.Zvezda gde je glavno lice koje se krilo od pravosudnih organa Srbije a upravo bas ta Srbija ga je dovela na celo kluba.
П
Па...
pre 26 dana
...имамо и пример Партизана у кошарци, где је на челу клуба лице правоснажно кривично осуђено, а исто такво лице је водило и фудбалски клуб.
F
Fanste933
pre 26 dana
crstitamooo .. mozda je i breme bilo
V
Vladica1983
pre 26 dana
idemo Nisss....
n
nekaa
pre 26 dana
svaka cast, samo nek nisu vise oni, dosadili su
R
Ranko Zeravica
pre 26 dana
najveci talenat koja je jugoslavija i srbija ikada imala... rodjen sam 2006 i tvrdim da je Zucko jedan od ikona nase kosarke!
djole.
pre 26 dana
Mogle si Nišlije malo da ulepšaju to finale,tako što bi malo ispunile tribine.
Baš zbog toga što su izbacili Zvezdu i Partizan zaslužii su više publike,zaslužii su da ih narod podrži.
N
Nislija1
pre 26 dana
Da cena karte nije bila kao za NBA, tribine bi bile pune
djole.
pre 26 dana
Da se ne lažemo da je ulaz bio besplatan tribine bi opet bile prazne.
Sutra u istoj toj sali da gostuje Radojka Bubamara,ili takva neka " estradna umetnica " cena karte da bude ista kao za finale bilo bi krcato.
D
DigiDigi
pre 26 dana
Drago mi je što je Spartak uzeo titulu. Mogao je i FMP. Samo da nisu Zvezda i Partizan, ne zaslužuju ništa.
d
da se nadovezem
pre 26 dana
-Ne zasluzuju nista zbgo ogromnih ulozenih miliona i visokoneopravdanih rezultata u Evroligi!








