Komentari na vest
Kalates stigao u Solun, sledi potpis ugovora s PAOK-om
S
Sunce81
pre 9 dana
Zasluzio Kalates ! Covek je uvek davao sve od sebe i trudio se u svim okolnostima.

Vladimmir89
pre 9 dana
kalates igra jos ovu sezonu
R
Ratibor
pre 10 dana
Kome su sve davali silne milione, nije mi jasno zašto ne bi mogli i Kalatisu? Ako je neko pokazao kako se gine za klub onda je to Kalatis, ali limar zna bolje…
v
vukasin2015ks
pre 10 dana
srecno legendo...
nikola.p
pre 10 dana
Jedan odvretkih dobrih poteza. Kalates je bio važna figura za stabilizaciju ekipe, a sad je potreban drugi tip igrača, sa mnogo više energije i raznovrsnosti.
S
Skocajic
pre 10 dana
Neka mu je sa srecom I veliko hvala!
Osetice se odlazak Kalatesa,malo je takvih igraca na trzistu. Ili ih ni nema
M
Marko2333
pre 10 dana
sto nije ostao jos malo kod nas.
Emilija Emilijaaa
pre 10 dana
Hahahah nema dalje Ovo je vrhunac
S
Slava222
pre 10 dana
sa srecom, ali teska prica
rosa100
pre 10 dana
trebao je ostati jos jednu godinu u partizanu
Billy333
pre 10 dana
Srećno Nik! Ispunio i više od očekivanog, šteta što ne ostaje još tu jednu sezonu
wizard 1987
pre 10 dana
dobar transfer za partizan sigurno....jel.docice mladji brzi i bolji plej sigurno
M Nalog
pre 10 dana
gde ce on sa 40 godina samo da mi je znati
Slavko61
pre 10 dana
Nek je sa srećom
Драгана Косић Ех Јовић
pre 10 dana
Mogao je još jednu godinu u Partizanu
Tubic
pre 10 dana
Штета што није остао за следећу сезону…
B
Boldrick
pre 10 dana
Zna da igra pas skidam kapu,ali napadacki je kao Jovic da ga ostavis samog na trojjci ne sme sutnuti.
Slavko Ćosić
pre 10 dana
Ovde je dokaz da nekada vrede , jer tu je dosta iskustva . što nee može snaga , može iskustvo ko zna on zna .
P
POVRATAK
pre 10 dana
Nadam se da će u Partizan: Williams-Goss, Exum i Drezgić/Petrović.
S
Sofronije Jr.
pre 10 dana
Stižu Lebron, Kavai i Bogdanović. Ali Rade. Pali se mašina.
p
potrudicu se necu
pre 10 dana
Kako vi nemate informacije iz prve ruke, odnosno iz vaseg licnog izvora. Svaka moguca transfer prica je "kako navodi renomirani portal xyz" .... lame as fck
G
Gost nedragi
pre 10 dana
Mozda zato sto su ozbiljniji sportski medij od 99% ostalih. Ostalih,koji lupetaju sta im padne na pamet. Kad je vec vidjeno da se posao zavrsava ovi to i objave. Retko kad su se primili i bacili udicu na kojekakve "proverene bombe" koje drugi plasiraju. Valjda ih zbog toga i citamo?
Indija Pakistan
pre 10 dana
ma sta ce on sa 40 godina...
R
Riki97
pre 10 dana
odlican plej assistent dobar je bio u partizanu.








