Komentari na vest

Kalinić: Imam ugovor sa Zvezdom; ne znam šta će se dešavati u okviru kluba, ali tu sam...

Zvezda u mom ♥️

pre 8 dana

Sramotan je tvoj učinak u prošloj sezoni EL, koji je bio ukupno 6.1, odnosno Kalina brate, imao si indeks korisnosti 6.1 sa velikom minutažom, skoro 25+ minuta po utakmici, pa ako znamo da je Nvora imao mnogo manju minutažu i u odbrani bio samo "prepreka" suprotičkim igračima, on je za mnogo manju minutažu imao indeks korisnosti 16.3. Naravno, da imaš ugovor, ali mislim da nam treba jaka trojka, kao dugoročno rešenje, a ti ćeš kod Navara biti džoker... Naravno, pošto odlazi i Bolomboj, valjalo bi dovesti i centra iz EL kao i četvorku koja je ok i odbrani, ali drugačijih karakteristika od Monekea i Davidovca, kao i bekovi - šuteri, ako u ovoj sezoni želimo da napravimo iskorak!!!

Radojkovic Milos

pre 10 dana

Kakav si bio prošle sezone idi slobodno

Branislav Jovanovic

pre 11 dana

Ogroman zvezdas, bio je uzasan ove sezone i psovao sam ga u par situacija al kad se ohlade glave, stvarno da ga covek zeli u klubu

Ivan Milicevic

pre 11 dana

Stigle ga godine, često mu se desi pad koncentracije i lako prodajne lopte, ne sluša telo više
n

navijač czv

pre 11 dana

Mislim da je vreme da se oslobodimo ugovora Kalinićevog realno je u padu već dugo ali naravno da će ostati pošto mi Srpske igrače trpimo do penzije....
R

Raša P

pre 11 dana

Treba znati kada više nisi za vrhunske igre. Od igrača se traži konkretan učinak na terenu a učinak Kaline je skroman. Borbenost, želja i upornost kod njega postoji ali rezultati su sve skromniji.
K

KacaKM

pre 11 dana

teško da će on ostati i ove godine

Bojan Ivanovic

pre 11 dana

Bravo kalina legendo
T

Tops

pre 11 dana

Posle ovako ocajne sezone nemas sta traziti u Zvezdi.
R

Robin Hood91

pre 11 dana

Novi trener Zvezde ce naci idealnu minutazu za Nikolu i iskoristiti njegov doprinos, ocekujte ga kao neki back up, igraca koji ce ulaziti sa klupe i davati energiju kada je potrebna da se ekipa probudi, pokrene motor. Nikola je vrhunski sportista, i ne treba se lako odreci takvog igraca. Jedina greska Sase Obradovica je ta sto je ocekivao od njega da igra po 30+ minuta, sto sa ovolikim brojem utakmica u sezoni za igraca njegovih godina nije moguce. Kalina, nadam se da ostajes, i da ce imati napokon uspesnu sezonu!
7

727282

pre 11 dana

Prosla sezona je najgora sezona nekog igraca u istoriji ovog sporta, bukvalno je svaki poraz maltene njegov... Nadam se da ce ove godine biti bolji MORA
B

Boka85

pre 11 dana

I treba da bude tu..
Z

Zvezdaleee

pre 11 dana

Kalina mora da ostane.
b

bolton79

pre 11 dana

Kalina mora da ostane, da drzi svalcionicu. To je sigurno. Kalina je dobar igrac.
A

AmoTamo

pre 11 dana

Ok za svlacionicu, slazem se, ali na parket nikako.

P1ksy89

pre 11 dana

Dosta je bilo Kalina, hvala za pre…

wizard 1987

pre 11 dana

pomalo cudan lik.sa nekim stavovima....ali Kalina je legenda
K

Kalina brate

pre 11 dana

mucno te je gledati kako se vuces po parketu i koliko si inferioran u odnosu na protivnika.Iskreno brate ovo do sada sto si ti igrao je bilo tragicno.
Z

ZV

pre 11 dana

Mučno je čitati tebe i slične. Kalina je brat,legenda,ciganštura i TAČKA!
i

iveljaaa

pre 11 dana

Kalina je ratnik i mora da ostane

Marija Antic Stankovic

pre 11 dana

Bravo za kalenica

Stefanbiki95

pre 11 dana

Ova sezona mi je bila najgora

JEJICA

pre 11 dana

Ma samo ti uživaj sa svojim ugovorom
G

Grobarcina

pre 11 dana

Kakvi su rezultati svih ovih godina Zvezde nikakvi, evo jedan primer posle 10 godina Partizan je zaigrao u Evroligi i bio visoko 6 mesto u plej ofu, da pojasnim tad nije bilo plej ina , pritom vodili 2 0 protiv Reala zbog tuce i suspenzija igraca Partizan se nije nasao na F4 koje je mogao da osvoji pametnom dosta... zvezda nikad nece stici Partizan to je jasno pogotovo u evropi a sto se tice Aba lige jednu titulu vise imamo plus 5 metli ove sezone...Partizane Šampione 💪🖤🤍🏀🏆
b

bljuc

pre 11 dana

Znaci za poslednjih 15 godina jedan samo uspeh ispadanje od Reala?
G

Grobarcina

pre 11 dana

Kakvi su vasi ? Nema vas nigde