Komentari na vest
Kalinić: Imam ugovor sa Zvezdom; ne znam šta će se dešavati u okviru kluba, ali tu sam...
Zvezda u mom ♥️
pre 8 dana
Sramotan je tvoj učinak u prošloj sezoni EL, koji je bio ukupno 6.1, odnosno Kalina brate, imao si indeks korisnosti 6.1 sa velikom minutažom, skoro 25+ minuta po utakmici, pa ako znamo da je Nvora imao mnogo manju minutažu i u odbrani bio samo "prepreka" suprotičkim igračima, on je za mnogo manju minutažu imao indeks korisnosti 16.3. Naravno, da imaš ugovor, ali mislim da nam treba jaka trojka, kao dugoročno rešenje, a ti ćeš kod Navara biti džoker... Naravno, pošto odlazi i Bolomboj, valjalo bi dovesti i centra iz EL kao i četvorku koja je ok i odbrani, ali drugačijih karakteristika od Monekea i Davidovca, kao i bekovi - šuteri, ako u ovoj sezoni želimo da napravimo iskorak!!!
Radojkovic Milos
pre 10 dana
Kakav si bio prošle sezone idi slobodno
Branislav Jovanovic
pre 11 dana
Ogroman zvezdas, bio je uzasan ove sezone i psovao sam ga u par situacija al kad se ohlade glave, stvarno da ga covek zeli u klubu

Ivan Milicevic
pre 11 dana
Stigle ga godine, često mu se desi pad koncentracije i lako prodajne lopte, ne sluša telo više
n
navijač czv
pre 11 dana
Mislim da je vreme da se oslobodimo ugovora Kalinićevog realno je u padu već dugo ali naravno da će ostati pošto mi Srpske igrače trpimo do penzije....
R
Raša P
pre 11 dana
Treba znati kada više nisi za vrhunske igre. Od igrača se traži konkretan učinak na terenu a učinak Kaline je skroman. Borbenost, želja i upornost kod njega postoji ali rezultati su sve skromniji.
K
KacaKM
pre 11 dana
teško da će on ostati i ove godine
Bojan Ivanovic
pre 11 dana
Bravo kalina legendo
T
Tops
pre 11 dana
Posle ovako ocajne sezone nemas sta traziti u Zvezdi.
R
Robin Hood91
pre 11 dana
Novi trener Zvezde ce naci idealnu minutazu za Nikolu i iskoristiti njegov doprinos, ocekujte ga kao neki back up, igraca koji ce ulaziti sa klupe i davati energiju kada je potrebna da se ekipa probudi, pokrene motor.
Nikola je vrhunski sportista, i ne treba se lako odreci takvog igraca. Jedina greska Sase Obradovica je ta sto je ocekivao od njega da igra po 30+ minuta, sto sa ovolikim brojem utakmica u sezoni za igraca njegovih godina nije moguce.
Kalina, nadam se da ostajes, i da ce imati napokon uspesnu sezonu!
7
727282
pre 11 dana
Prosla sezona je najgora sezona nekog igraca u istoriji ovog sporta, bukvalno je svaki poraz maltene njegov... Nadam se da ce ove godine biti bolji MORA
B
Boka85
pre 11 dana
I treba da bude tu..
Z
Zvezdaleee
pre 11 dana
Kalina mora da ostane.
b
bolton79
pre 11 dana
Kalina mora da ostane, da drzi svalcionicu. To je sigurno. Kalina je dobar igrac.
A
AmoTamo
pre 11 dana
Ok za svlacionicu, slazem se, ali na parket nikako.
P1ksy89
pre 11 dana
Dosta je bilo Kalina, hvala za pre…
wizard 1987
pre 11 dana
pomalo cudan lik.sa nekim stavovima....ali Kalina je legenda
K
Kalina brate
pre 11 dana
mucno te je gledati kako se vuces po parketu i koliko si inferioran u odnosu na protivnika.Iskreno brate ovo do sada sto si ti igrao je bilo tragicno.
Z
ZV
pre 11 dana
Mučno je čitati tebe i slične. Kalina je brat,legenda,ciganštura i TAČKA!
i
iveljaaa
pre 11 dana
Kalina je ratnik i mora da ostane
Marija Antic Stankovic
pre 11 dana
Bravo za kalenica
Stefanbiki95
pre 11 dana
Ova sezona mi je bila najgora
JEJICA
pre 11 dana
Ma samo ti uživaj sa svojim ugovorom
G
Grobarcina
pre 11 dana
Kakvi su rezultati svih ovih godina Zvezde nikakvi, evo jedan primer posle 10 godina Partizan je zaigrao u Evroligi i bio visoko 6 mesto u plej ofu, da pojasnim tad nije bilo plej ina , pritom vodili 2 0 protiv Reala zbog tuce i suspenzija igraca Partizan se nije nasao na F4 koje je mogao da osvoji pametnom dosta... zvezda nikad nece stici Partizan to je jasno pogotovo u evropi a sto se tice Aba lige jednu titulu vise imamo plus 5 metli ove sezone...Partizane Šampione 💪🖤🤍🏀🏆
b
bljuc
pre 11 dana
Znaci za poslednjih 15 godina jedan samo uspeh ispadanje od Reala?
G
Grobarcina
pre 11 dana
Kakvi su vasi ? Nema vas nigde








